Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?

napisał/a: TsaiNu 2008-03-06 16:05
Piersi bola mnie juz na dwa tyg przed okresem, od razu po owulacji a brzuch pobolewa mnie na tydzien przed, moj okres trwa 6 dni, dwa ostatnie to juz tylko plamienie...a często kiedy okres sie juz skonczy 6-7 dnia pobolewa mnie tez brzuch - tak leciutko cmi - macie podobne objawy?
napisał/a: evilgirl89 2008-03-06 16:24
mnie tylko lekko zaraz przed okresem
napisał/a: ~gość 2008-03-06 20:00
TsaiNu no ja mam DOKŁADNIE TO SAMO, więc nie wiem czy jest to cos nienormalnego.
napisał/a: evilgirl89 2008-03-06 20:10
kurcze dziewczyny to przerąbane cały miesiąc wychodzi na to że pobolewa was
napisał/a: ~gość 2008-03-06 21:38
no ja już sie przyzwyczaiłam....
na mnie działa tylko i wyłącznie duża ilość apapu lub lepiej- ketonal forte no i dwie tabletki nospy forte (dawka na dwie godziny).

Cięzko mnie znieczulić, a oprócz tego się leczę. A lekarz powiedział ze lekarstwem na wszystkie moje choroby a także dolegliwości bólowe jest CIĄŻA!!!!
napisał/a: Anielica 2008-03-07 09:41
U mnie się zaczyna tak tydzień przed, przynajmniej wiem kiedy się go dokładnie spodziewać :)
Na początku jest to mały ból, nawet bym go nie nazwala bólem, taki mały sygnał ze środka ;)
napisał/a: CrAzYMaRiOlKa16 2008-03-24 10:54
Mnie w pierwszym dniu boli okropnie brzuch i nic mi nie pomaga. A na Twój problem może też mieć wpływ to, jeśli np. odchudzałaś się lub odchudzasz tzw. Dietą kopenhaską, ponieważ jest dto dieta przeczyszczająca, któłrą robi się raz na jakieś 2 lata a moja chrzesna stosowała ją kilka razy w roku i później miała problemy z miesiączkowaniem.
napisał/a: Iria 2008-03-24 14:07
TsaiNu, to jest jak najbardziej normalne, mnie też brzuch pobolewa już na ponad tydzień przed okresem i generalnie wszystko zachodzi podobnie jak u ciebie. Także myślę, że nie masz się czego bać :)

mapet1111, też już pare razy słyszałam, że ciąża leczy podobne objawy... coś w tym jest :)
napisał/a: H2O 2008-03-24 19:13
Necia napisal(a):mnie tez pobolewa duzo wczesniej
mnie rowniez
napisał/a: ~gość 2008-03-25 08:44
Niektóre kobiety mają PMSa nawet na 10 dni przed samym okresem...
Mnie nic mnie nie boli, dopiero w dniu okresu mam dolegliwości..ale nastrój mam do kitu na tydzień przed.. jestem marudna, wybuchowa i trzeba sie ze mna bardzo ostrożnie obchodzic, wtedy wiem, że zbliżają sie te dni Jest to normalne, nie masz się czym niepokoić To sprawa indywidulna i każda z nas przechodzi to po swojemu..jedni mają łatwiej, drudzy muszą swoje odcierpieć..
napisał/a: iwa2 2008-03-25 09:08
u mnie tydzień przed @ bolą okropnie piersi, dzień przed dostaje bólu brzucha ale tylko takiego chwilowego a w pierwszy dzień umieram
napisał/a: vicia 2008-04-09 14:44
Mnie to boli chyba ze dwa tygodnie przed a nastroj mam fatalny
od radosci po wscieklosc i rozdraznienie!!! Wszyscy mowili z lekarzami na czele ze po ciazy, porodzie wszystko minie, ale wierzcie mi nic sie nie zmienilo swoje trzeba przecierpiec