Pomysł na bardzo romantyczne spotkanie

napisał/a: Michaels 2007-12-09 20:02
Witam! Ostatnio ukochana powiedziała mi, że wszystko, co jest romantyczne jest nieprawdziwe, że nikt Jej w życiu nie udowodnił, że istnieje romantyzm, prawdziwa miłość, prawdziwe uczucie. Mówiła, że istnieje tylko w baśniach. Ja Jej chcę to pokazać, chcę Jej udowodnić, że istnieje. Chcę, zaplanować jakieś bardzo romantyczne spotkanie, chcę, żeby było niezwykle romantycznie, żeby Jej się spodobało. Może macie jakieś pomysły? Pomóżcie mi, proszę! Z góry dzięki :)
napisał/a: dora356 2007-12-09 20:57
mni ebardzo podobało się jak mój chłopak zrobił mi na urodziny kolacje niespodzianke:) kupił wino ugotoał coś ( z pomocą mamy:P) ubrał garnitur a swojego kumpla wziął na kelnera :) hehe to był super
napisał/a: magimagi 2007-12-09 21:09
hej to zalezy tez od jej podejscia jezeli faktycznie uwaza ze romantyzm to bzdury(w co zdecydowanie watpie) to mimo twoich staran nic z tego niebedzie...
ja niewierze ze niema w niej ani krzty romantyzmu...w kazdym z nas jest...tyko niektorzy to skrzetnie ukrywja...
niewiem co moglbys zrobic zeby jej to udowodnic...kazdy jest inny....
dla jednych kolacja przy swiecach z kawalkiem ktory jest wasza piosenka...dla innych spacer w srodku nocy po pustych ulicach i gwiezdzistym niebie...sniadanie do lozka po wspolnie spedzonej nocy...czy chocby serduszko z czekolady...itd to nibytakie drobiazgi, ale dla mnie to wlasnie jest romantyczne... dla kazdego romantzm znaczy cos innego....tylko musisz miec pewnosc ze jej sie to spodoba...
pozdrawiam i trzymam kciuki...
napisał/a: Patka2 2007-12-09 21:10
miłość jak z baśni. Takie coś można poczuć nawet w zwykłych codziennych sytuacjach. Może Twoja dziewczyna nie czuje czaczy.
Ale skoro myślisz nad tym jak ją zaskoczyć to może ekspresowy weekend nad morzem albo w górach, taki spontaniczny wypad, szalonych zakochanych?? albo jakieś śpiewanie pod oknem??
napisał/a: pati_87 2007-12-10 18:40
Proponuje kupić bukiet kwiatów, napisać list miłosny, romantyczna kolacja we dwoje, czerwone wino, mnóstwo świec, wasze ulibione romantyczne p[iosenki i napewno bedzie pod wrażeniem
napisał/a: jaca38gda 2007-12-12 13:56
Ja keidyś kupiłem szampana, spakowałem dwa kieliszki szampana i wypiliśmy go na plaży wieczorem. Wiecie morze, szum fal itp.