Choroby weneryczne

napisał/a: xxm 2012-04-02 23:36
Witam

Odbyłem 5 miesięcy temu sex oralny z dziewczyną bez zabezpieczenia - ja strona bierna.Jakimi chorobami wenerycznymi miałem ryzyko się zakazić i czy po takim czasie bym zaobserwował jakieś zmiany na penisie.Czy ta sytuacja niesie za sobą ryzyko zakażenia się wirusem HVP , HVB ?

Pozdrawiam
napisał/a: ~gość 2012-04-04 14:53
Jak byś coś złapał już dawałoby o sobie znać. Nie pytaj o takie rzeczy na forum tylko zrób sobie wymaz spod napleta i będziesz wiedział wszystko. Fajną masz dziewczynę jak w buzi ma małe laboratorium wirusologiczne :)
napisał/a: Lojer 2012-04-05 01:48
Ke ???

To od oralu można się czymkolwiek zarazić ??????
napisał/a: ~gość 2012-04-05 07:54
No kwestia podrażnień, ranek itp, poza tym przez błony śluzowe łatwiej się paskudztwa przedostają ;)
napisał/a: Rooda666 2012-04-05 21:51
Lojer napisal(a):To od oralu można się czymkolwiek zarazić ??????
oczywiście, nawet HIVem
napisał/a: Acutus_com_pl 2012-05-28 10:17
xxm napisal(a):Witam

Odbyłem 5 miesięcy temu sex oralny z dziewczyną bez zabezpieczenia - ja strona bierna.Jakimi chorobami wenerycznymi miałem ryzyko się zakazić i czy po takim czasie bym zaobserwował jakieś zmiany na penisie.Czy ta sytuacja niesie za sobą ryzyko zakażenia się wirusem HVP , HVB ?

Pozdrawiam


u mężczyzn objawy chorób wenerycznych są bardzo skąpe i trudne do zauważenia, dlatego wielu z nich nawet nie wie o swoich chorobach, które rozprzestrzenia dalej. Jeśli byłeś stroną bierną to największe ryzyko to zarażenie się opryszczką.