Co kupić na urodziny przyszłej synowej?

napisał/a: alaola1 2011-10-05 09:27
Do ślubu ich 1,5 roku, są zaręczeni, ale jest już prawie "członkiem rodziny". Co kupić przyszłej synowej? Jaki prezent jest odpowiedni (kupić kwiaty? upiec ciasto?). Nie chcę pytać syna, bo to ma być niespodzianka.
napisał/a: errr 2011-10-05 10:42
jeśli się nie odchudza i nie wybrzydza na ciasta to ja myślę, że to dobry pomysł.
Taki neutralny i powinno jej być miło, że zrobiłaś coś specjalnie dla niej.
napisał/a: mozilla1 2011-10-05 12:17
Ala_Ola napisal(a):Do ślubu ich 1,5 roku, są zaręczeni, ale jest już prawie "członkiem rodziny". Co kupić przyszłej synowej? Jaki prezent jest odpowiedni (kupić kwiaty? upiec ciasto?). Nie chcę pytać syna, bo to ma być niespodzianka.

Ja np. dostałam komplet ręczników....i dla mnie samej niespodzianką był fakt że "teściowa" pamiętała o moich urodzinach
napisał/a: Zazi 2011-10-05 12:28
mozilla napisal(a):i dla mnie samej niespodzianką był fakt że "teściowa" pamiętała o moich urodzinach

o tak, sama pamiec, to jest bardzo duzo nas przed slubem i po dzieli duzy ilosc kilometrow i zawsze dostaje kartke na imieniny i urodziny i powiem ze to takie mile jest za kazdym razem
Jesli lubi kwiaty to jakis nowy w doniczce na pewno by ja ucieszyl, bukiet i czekoladki rowniez mysle; moze z butelka dobrego wina
napisał/a: Gvalch'ca 2011-10-05 14:56
Pytanie ile chcesz wydać na prezent?
napisał/a: ~gość 2011-10-05 15:00
Ja od mojej przyszłej teściowej dostałam z różnych okazji (urodziny, święta) torebkę, biżuterię. Byłam zaskoczona i zadowolona bo trafiła w gust.
napisał/a: daffodil1 2011-10-05 15:05
Ala_Ola, ciasto to dobry pomysł :)
niestety moja teściowa o mnie nie pamiętała...a może na szczęście ;)
napisał/a: alaola1 2011-10-12 12:02
Dziękuję Wam za opinie. Upiekę ciasto (nie jest na diecie), jakie jej i synowi smakuje najbardziej. Funduszy na droższe prezenty nie mam, a i obawiam się złego wyboru (widujemy się rzadko, trudno mi określić jej styl).

Jeszcze raz Wam dziękuję!
napisał/a: daffodil1 2011-10-13 14:22
Ala_Ola, nie ma sprawy, powodzenia, zazdroszczę kontaktów matka-córka :)
napisał/a: believe1 2011-10-13 14:52
napisal(a):Ala_Ola, nie ma sprawy, powodzenia, zazdroszczę kontaktów matka-córka :)

chyba kontakt teściowa córka...
Ala_Ola Moja teściowa na imieniny moje, też upiekła mi ciasto byłam, bardzo pozytywnie zaskoczona, ale było mi miło...:) myślę, że to dobry pomysł...
napisał/a: daffodil1 2011-10-13 14:55
czarnamamba napisal(a):chyba kontakt teściowa córka...
właściwie teściowa synowa :P

rozkojarzyłam się, sorry
napisał/a: alaola1 2011-10-15 20:14
Chciałabym, by relacje były tak pozytywne, jak: matka-córka :)
Wiec rozkojarzenie traktuję jako drobrą wróżbę :)


A ciasto smakowało!
[Mod: proszę nie cytować bez potrzeby całych postów. To narusza regulamin forum pkt 7.]