A po czym poznac ze dziewczyna podoba sie facetowi?

napisał/a: Wariat 2007-05-22 08:46
Zatem ja jako prekursor zaczne

1. czeste nawiazywanie kontaktu wzrokowego
2. przypadkowe musniecia, otarcia sie - kazdy pretekst jest dorby by dotknac
3. Mowienie komplementow - ale nie takich o urodzie - no chyba ze o wlosach ( ze fajnie CI w jasnych czy ciemnych )
4. niewinny flirt - ale naprawde delikatny. A nie wprost pytanie w stylu [[[ dupisz sie czy tzreba z Toba chodzic?? ]]]
5. oczywisice odprowadzenie na autobus czy pod dom z zyczeniami spokojnej nocy i szybkiego kolejnego zobaczenia.


a jak u Was?
napisał/a: Daria1 2007-05-22 19:00
Wariat czytam Twoje posty od jakiegoś czasu, do tej pory nic nie pisalam, ale przeginas koleś z niktorymi tekstami takimi jak np to
Wariat napisal(a):[[[ dupisz sie czy tzreba z Toba chodzic?? ]]]

może troche wiecej kultury w tym co piszesz, bno zaczyna mnie to juz draznic i sadze, ze innych użytkownikow rowniez!
napisał/a: Wariat 2007-05-22 19:38
OK...a czy pisze cos co nie jest prawda? Czy wymyslam te teksty ? Chyba to forum o zyciowych sprawach...
napisał/a: Daria1 2007-05-22 20:02
tak, to forum o życiowych sprawach, ale nie slyszalam, by jakis facet flirtujac z dziewczyna tak sie wyrazal
Wariat napisal(a):[[[ dupisz sie czy tzreba z Toba chodzic?? ]]]
a jesli tak to swiadczy o tym, ze jest prostakiem i tyle, takie jest moje zdanie.
napisał/a: Wariat 2007-05-22 20:08
ja sie z tym zgadzam, dlatego potepilem tego typu odzywki!!
napisał/a: jente8 2007-05-22 20:51
Po prostu mógłbyś czasami oszczędzić sobie AŻ TAK dosadnych słów, bo trochę ich nadużywasz... Nawet jeśli mają one spełniać zadanie przykładów czy cytatów, to i tak robią nieprzyjemne wrażenie.

No to czekamy na wypowiedzi innych panów o tym, jak oni dają po sobie poznać, że dziewczyna im się podoba
napisał/a: Wariat 2007-05-22 21:37
oki poprawie sie...
napisał/a: Broken 2007-05-29 15:07
Najpiękniejsze dziewczyny są wtedy gdy można je oglądać gdy śpią.

Wpatrujesz się w jej twarz iwidzisz smutek, radość na jej twarzy. Wtedy takżę potrafię wyczytać co dana osoba czuje co ją trapi.

Ja osobiście ze wzgledu na moje podejście do życia nie dawałem żadnej dziewczynie odczuć że mi się podoba, nawet jeżeli fizyczni była atrakcyjna, dla mnei dziewczyna musi mieć dobrze poukładane w głowie, a jej słowa muszą być szczere. Wtedy wiem że możę mi się podobać dana dziewczyna...
napisał/a: izabelka3 2007-06-28 18:38
Broken aż miło poczytac i dowiedzieć się,że gdzieś są prawdziwi,normalni Faceci
napisał/a: natalia55 2007-06-29 21:23
hehe no faktycznie Broken fajnie napisal o dziewczynach.. az milo z jego strony. To taki polski dżentelmen ;)
napisał/a: ZdRadek 2007-07-03 11:05
Hmm po czym to ja poznałem. Ale to płytkie będzie...ale co tam.
No więc siedziałem u sąsiada i jego kuzynka była u niego. Wypiliśmy po dwa piwka. Skończył się film na dvd i Ona zaczynała się zbierać. Ja się pytam czy daleko mieszka a Ona na to: a co chcesz mnie odprowadzić? Jak już sie zgodziła żebym Ją odprowadził to byłem pewien. A 4 godzinny spacer po lesie w środku nocy dał mi 100% pewności. Żadnych muśnięć ,żadnych spojrzeń.

P.S. Jestem teraz z Nią
ponieważ nikt sie nie dopisał to zaktualizuje

Nadal z nią jestem i nam się uklada
napisał/a: candy2 2007-09-15 14:20
i pieknie ! :D

powodzenia :D

jeszcze dopisze "smsy ot tak co słychać, czy na dobranoc ;)"