Najlepsze bajki dla naszych pociech

napisał/a: diabliczka_24 2009-12-20 03:16
Gorąco polecam stronę z ponad 300'toma najlepszymi bajkami:
http://www.bajkidladzieci.org
napisał/a: ~gość 2009-12-23 11:55
uwazam, ze np. Franklin to bardzo fajna bajka
napisał/a: Kasia248 2009-12-24 22:28
nie wiem jakie sa najlepsze, ale u nas króluje póki co Bonb budowniczy i Noddy
napisał/a: ~gość 2012-01-08 11:06
u nas jeszcze trochę wcześnie na TV. ale na dobranoc puszczam Laurze audiobooka, bo jestem wykończona. Uważam, że to super wynalazek
Rano za to sama jej czytam tak ok. 0,5h
napisał/a: Gunia.a 2012-01-08 11:16
Sama jeszcze nie ma doświadczenia, ale dla tych nieco starszych dzieciaczków polecam (jeśli chodzi o TV) Franklina, Magiczny autobus, Tabalugę, Ulicę Sezamkową i Teletubiess :) Pewnie to zależy od dziecka, ale zauważyła, że te bajki potrafią przyciągnąć uwagę i są przy okazji edukacyjne :D
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2012-01-22 17:34
Ja nie pojmuje fenomenu teletubiśków.. Dla mnie to jest durne. Nasza Mała raz miała okazję obejrzeć po kilku minutach poprosiła o wyłączenie...
Za to uwielbia Kieszonkowo -i mimo,że to leci na znienawidzonym przez rodziców Csrtoon Network całkiem miła bajka :)
Franklin jest bardzo fajny -to już moja własna opinia ze względu na poruszane mądre! tematy ;)

Lubimy też stare dobre Smerfy :) Ciekawe jak te kinowe wyszły. Widział ktoś może?
napisał/a: MonikaDaria 2012-01-22 19:15
CiociaKlocia napisal(a): Ciekawe jak te kinowe wyszły. Widział ktoś może?

Już jakiś czas temu ;)


Daria lubi Gwiazdkę Laury, Pszczółkę Maję, Dorę, Przyjaciele z podwórka, Roztańczona Angelina, Truskawkowe ciastko, Zgaduj z Jessem, Świat małej księżniczki i kilka innych. Wszystkie fajne, akurat na jej wiek i widze że bardzo dużo się z nich uczy :)
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2012-01-22 21:10
Wiem, jakoś w wakacje :) Wtedy nie było czasu na kino i nie byłam pewna czy to dla 4 latków.
Te Smerfy sprawiały wrażenie takich cwaniaczków
napisał/a: MonikaDaria 2012-01-22 21:47
CiociaKlocia napisal(a): i nie byłam pewna czy to dla 4 latków.

Jak dla mnie to od 6-7 w górę
napisał/a: dreamerka1 2012-01-23 20:05
A wiecie, że teraz będzie refresz "Muminków" ? Pojawią się w wersji kinowej :)
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2012-01-23 20:38
To jak Smerfy będę na dvd, to może w sam raz dorośnie...

Wiem, że teraz Muppety wchodzą, Moja mała to ich praiwe nie zna, więc nie wiem czy by jej się spodobały, choć mnie sentyment ciągnie..

Nie słyszałam o żadnym refreszu Muminów
napisał/a: MonikaDaria 2012-01-23 22:17
CiociaKlocia napisal(a):To jak Smerfy będę na dvd, to może w sam raz dorośnie...

Przecież pisałam ci wyżej że już są na dvd od jakiegoś czasu ;)