Jak miło spędzić romantyczny wieczór(moje i wasze pomysły)

napisał/a: mnpszmer 2009-02-03 00:33
A więc już niedługo zbliżają się walentynki i pewnie wy też się zastanawiacie jak można spędzić ten wieczór ze swoim ukochanym.Dam wam parę pomysłów które my już wykorzystaliśmy i prosiłabym was o podzielenie się ze mną waszymi pomysłami.Moje niestety mi się już wyczerpały, a chciałabym żeby ten wieczór był wyjątkowy,orginalny i inny niż każdy. Oto moje propozycje dla was:
1)Polecam kilka dni wcześniej iść do sklepu zakupić kilka świeczek i jakieś seksi ubranko które sobie założycie na sam koniec wieczoru.W ten dzień wygońcie waszego faceta z domu i przygotujcie jakąś romantyczna kolację przy świecach z szampanem i nastrojową muzyczką.Potem jakiś filmik na dvd i ......
2)Możecie wyjść do waszej ulubionej restauracji, potem do kina i później pojedźcie waszym autkiem w jakieś fajne romantyczne miejsce z ładnym widoczkiem, puśćcie wolną muzyczkę i cieszcie się chwilą.Uwierzcie, że w samochodzie też może być fajny klimat i można spędzić miły i orginalny wieczór.Polecam wziąść z domku kieliszki i butelkę wina, ale oczywiście nie mówię o nalewce.
3)Przygotujcie kąpiel z pianką tradycyjnie przy świecach z muzyczką i szampanem.Do tego truskawki maczane w rozpuszczonej czekoladzie....mniam mniam I czekajcie w wannie na swojego faceta.Możecie się lekko pomalować, ale radzę uważać żeby makijaż się nie rozmazał.Potem zamówcie sobie np: pizzę i cieszcie się sobą
4)Spędźcie sobie relaksujący dzień na basenie Spa
A teraz czekam na wasze pomysły.Błagam doradźcie mi coś orginalnego bo ja już na prawdę nie wiem co wymyślić Pozdrawiam
napisał/a: ~gość 2009-02-03 11:21
Może cały dzień spędzić razem? Poprzytulać się rano w łóżku ,zrobić wspólnie śniadanie, obiad, robić wspólnie serduszka, wyjść na łyżwy, ulepić bałwana, później jakiś masażyk erotyczny ;D, zapalić świeczki ,kadzidełka, a później cieszyć się sobą, pokochać się długo, zasnąć w obięciach.
napisał/a: mnpszmer 2009-02-03 15:44
Dzięki ale jeszcze jak ktoś ma jakieś pomysły to bardzo chętnie wysłucham Chciałabym żeby to było na prawdę wyjątkowe.
napisał/a: ~gość 2009-02-03 16:04
Każdy dzień z ukochaną osoba jest wyjątkowy
napisał/a: mnpszmer 2009-02-03 16:07
No to to ja wiem, ale ten ma być taki że aż nam dech w piersiach zaprze.Chciałabym żeby był inny niż każdy i inny niż dotychczasowe walentynki.
napisał/a: ~gość 2009-02-03 19:32
napisal(a):No to to ja wiem, ale ten ma być taki że aż nam dech w piersiach zaprze


Oj takie bezdechy są niebezpieczne, choć z drugiej strony mogą prowadzić do bardzo przyjemnej reanimacji usta-usta
napisał/a: mnpszmer 2009-02-05 10:12
A więc już niedługo zbliżają się walentynki i pewnie wy też się zastanawiacie jak można spędzić ten wieczór ze swoim ukochanym.Dam wam parę pomysłów które my już wykorzystaliśmy i prosiłabym was o podzielenie się ze mną waszymi pomysłami.Moje niestety mi się już wyczerpały, a chciałabym żeby ten wieczór był wyjątkowy,orginalny i inny niż każdy. Oto moje propozycje dla was:
1)Polecam kilka dni wcześniej iść do sklepu zakupić kilka świeczek i jakieś seksi ubranko które sobie założycie na sam koniec wieczoru.W ten dzień wygońcie waszego faceta z domu i przygotujcie jakąś romantyczna kolację przy świecach z szampanem i nastrojową muzyczką.Potem jakiś filmik na dvd i ......
2)Możecie wyjść do waszej ulubionej restauracji, potem do kina i później pojedźcie waszym autkiem w jakieś fajne romantyczne miejsce z ładnym widoczkiem, puśćcie wolną muzyczkę i cieszcie się chwilą.Uwierzcie, że w samochodzie też może być fajny klimat i można spędzić miły i orginalny wieczór.Polecam wziąść z domku kieliszki i butelkę wina, ale oczywiście nie mówię o nalewce.
3)Przygotujcie kąpiel z pianką tradycyjnie przy świecach z muzyczką i szampanem.Do tego truskawki maczane w rozpuszczonej czekoladzie....mniam mniam I czekajcie w wannie na swojego faceta.Możecie się lekko pomalować, ale radzę uważać żeby makijaż się nie rozmazał.Potem zamówcie sobie np: pizzę i cieszcie się sobą
4)Spędźcie sobie relaksujący dzień na basenie Spa
A teraz czekam na wasze pomysły.Błagam doradźcie mi coś orginalnego bo ja już na prawdę nie wiem co wymyślić Pozdrawiam
napisał/a: ~gość 2009-02-05 10:22
My takie walentynki jak opisałaś to mamy dużo dużo częściej niż raz w roku, a 14 lutego nie obchodzimy jakoś specjalnie
napisał/a: mnpszmer 2009-02-05 10:33
No my też i właśnie dlatego chciałabym coś orginalnego wymyśleć
napisał/a: ~gość 2009-02-05 10:38
Agusiek napisal(a):My takie walentynki jak opisałaś to mamy dużo dużo częściej niż raz w roku, a 14 lutego nie obchodzimy jakoś specjalnie

i to jest piękne :D my podobnie, taki spontan ni stąd ni z owąd w zwykły dzień jest lepszy :)
napisał/a: ~gość 2009-02-05 11:00
A koleżanka Walentina to się za bardzo rozpędziła, już trzy takie tematy widziałam dziś w różnych działach

[ Dodano: 2009-02-05, 11:01 ]
vanilla napisal(a):my podobnie, taki spontan ni stąd ni z owąd w zwykły dzień jest lepszy :)

właśnie :D
napisał/a: mnpszmer 2009-02-05 11:37
Wiecie co ja jestem tu nowa i jescze nie wiem czego wolno a czego nie.A ten temat postanowiłam zamieścić w trzech różnych dziedzinach bo nie każdy wchodzi np: na dział randki i może akurat np ktoś tu mi odpowie coś ciekawego.Sorki, ale bardzo mi zależy żeby ten dzień był wyjatkowy, a nikt mi nie dał jeszcze żadnego pmysłu A tak na marginesie to nie mozna dawać kilku takich samych postów??????