PORADNIA RODZINNA

napisał/a: shattered 2013-07-05 10:01
alexandra jeśli Ci na tym wykresie i nauce nei specjalnie zależy to ściągnij sobie jakiś wykres z netu i po sprawie :P
napisał/a: alexandra1 2013-07-05 10:13
shattered na początku chciałam mieć nawet kiepski ale własny wykres bo obawiałam się, że jak coś z nim zakombinuję to ta babeczka z poradni na pewno to pozna. Będę miała to wypisane na twarzy, ale teraz to chyba faktycznie jedyne wyjście.
napisał/a: Betka86 2013-07-09 09:40
alexandra napisal(a):A co się dzieje jak nie zaliczą? Trzeba iść trzeci raz?


u nas tak czy inaczej 3 spotkania są obowiązkowe, ale nie wiem, czy można tego nie zaliczyć......
napisał/a: anke20 2013-07-16 14:10
Powiedzcie mi proszę czy zaświadczenie z poradni ma jakąś ważność? Na chłopski rozum wydaje mi się, że całe życie powinno to być ważne. My planujemy ślub w przyszłym roku. Ale teraz chcemy zaliczyć nauki i poradnie, potem urodzi się dziecko i ciężko będzie je zostawić komuś pod opiekę, dlatego teraz jest nam łatwiej.
napisał/a: Betka86 2013-07-16 18:24
eweli25, my robiliśmy nauki rok wcześniej, są bezterminowo ważne, poradnia też, możecie na spokojnie już teraz zacząć chodzić.
napisał/a: tygrysek95 2016-10-09 17:19
Cześć!
Wiecie może gdzie mogę odbyć spotkania w poradni rodzinnej przed ślubem kościelnym jako jedno spotkanie, a podbite rubryczki na tyle ile trzeba? I czy musi to być ta sama poradnia? W sensie czy mogę np na każdym kolejnym spotkaniu być w innej poradni?
Narzeczony ma taką pracę, że nie damy rady być razem na tych spotkaniach i najlepsze rozwiązanie to jednodniowa poradnia.
napisał/a: Justyna 1986 2019-02-07 01:01
Witam szukam w Krakowie szybkiej poradni przedmałżeńskie gdzie taka mogłabym znaleźć może ktoś z was się orientuje zależy mi na szybkim czasie pozdrawiam