Firmy komplekowo organizujace śluby i wesela-korzystaliście?

napisał/a: Miya 2010-05-22 15:52
nukie, my prawdopodobnie będziemy teraz korzystać z usług konsultanta. Sprawdziliśmy 4 krakowskie firmy i nie wiemy na kogo się zdecydować. We wszystkich spotkaliśmy się z dużym profesjonalizmem.
Praca konsultanta zależy od tego czego od niego oczekujesz, może on zorganizować całe wesele, może tylko wybrane elementy albo tylko czuwa nad przebiegiem całej uroczystości. :)
napisał/a: ~gość 2010-05-22 18:11
nukie napisal(a):Co w ogóle o takich firmach sądzicie?
ze sa zbedne niepotrzebne i korzystaja z nich glownie osoby ktore nie wiedza co zrobic z kasa takie mam zdanie dla mnie cala frajda i przyjemnosc zrobic samemu miec w tym swoj wklad a przy tym nie placic innym
napisał/a: Mrs.M 2010-05-23 22:45
ja tez myślę, że najfajniejsze są te przygotowania ;D a konsultant to wywalenie kasy ...
napisał/a: Joanna_21 2010-05-23 23:34
Oj ja gdybym wiedziała wcześniej, co mnie czeka i miała na to pieniądze, to na pewno zdecydowałabym się na konsultanta :)
A teraz sama chętnie bym zajęła się takim zawodem i myślę ciągle o tym, czy sprawdzi się tow moim regionie.
napisał/a: olka300188 2010-05-25 17:41
ja bym nie skorzystała z takiej usługi a to dlatego że uwielbiam tematy ślubno-weselne i nawet mogłabym pracować w takiej firmie tak to lubię i widziałabym się w takiej pracy
napisał/a: evitka80 2010-05-25 20:34
Ja także usługom konsultanta na swoim ślubie mówię
Zgadzam się z dziewczynami, samodzielne przygotowania są najfajniejsze
a zresztą jestem tak wybredną (wredną niekiedy też ) babą, że konsultant miałby wyjątkowo trudne zadanie
napisał/a: ~gość 2010-05-25 20:58
Misiek mnie ostatnio zapytał, czy gdybyśmy zaczynali przygotowania jeszcze raz - mając więcej czasu - zatrudniłabym konsultanta...

zdziwił się mocno, jak powiedziałam, że nigdy w życiu :D

to NASZ ślub, NASZ dzień i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny to organizował. Może te przygotowania są stresujące, męczące, trudne (ciężko zorganizować ślub w Gliwicach, praktycznie nie ruszając się z Krakowa), doprowadzające do łez, zwątpienia, a czasem do przemożnej ochoty rzucenia wszystkim w cholerę...
ale tylko dzięki temu, gdy za kilka miesięcy spojrzymy za siebie - na te przygotowania, na ślub, na wesele - będziemy mieć poczucie, że to od początku do końca był NASZ I TYLKO NASZ dzień

tak ja to widzę :)
napisał/a: pcheelka 2010-05-26 07:24
Usługi konsultanta - to z jednej strony wygoda, jest wiele spraw, które samemu trudno jest załatwić.
Myślę, że gdybym nie mogła poświęcić własnego czasu na wszystkie przygotowania to zatrudniłabym kompetentną osobę. Choćby nawet, po to aby przedstawiła mi bazę firm, które są godne polecenie :)

Ma jednak nadzieję, że nie będę musiała dodatkowo wydawać pieniążków na usługi takiej osoby, gdyż sama kiedyś, kiedyś (jak to już nastąpi) będę chciała organizować moje wesele :]
napisał/a: Miya 2010-05-26 14:06
To nie jest do końca tak jak mówicie. :) Konsultant nie odbiera wam przygotowań a je jedynie porządkuje i czuwa nad nimi. Oczywiście jak ktoś chce to może przygotować ślub i wesele bez większego udziału PM. Natomiast najczęściej jest takim po prostu drogowskazem w przygotowaniach. Ma kontakty na sprawdzone firmy(z których oczywiście PM wybiera) ustala z PM i pilnuje budżetu, koordynuje dzień ślubu i wesela. Co d finansów to też nie jest to do końca prawda, przeważnie zatrudnienie konsultanta ślubnego nie ma wpływu na budżet, dlatego, że takie firmy negocjują ceny i są w stanie wynegocjować duże zniżki a poza tym same mają już w firmach zapewnione zniżki dla klientów. :)
napisał/a: milena70 2010-10-19 12:40
Jelsi chodzi o mnie to mam zaprzyjaznioną firme, z która przeszlam juz wszelkie imprezy-od wieczoru panieńskiego po impreze urodzinowa dziecka.
I jesli ktoś jest zainteresowany podam namiary na priv.
napisał/a: llll 2016-09-26 10:40
Czy możecie polecić kogos z Gdanska? I jaki jest to mniej więcej koszt?
napisał/a: kasialala 2017-01-02 15:45
Wiem, wiem, że przygotowania do ślubu są fajne. Ale sami czasami nie jesteśmy w stanie przygotować ślubu tak, jakbyśmy tego chcieli. To była niezwykle elegancka ceremonia w dworku.