Firmy komplekowo organizujace śluby i wesela-korzystaliście?

napisał/a: monika824 2006-11-13 12:21
Witam:)
Mój ślub odbył się kilka tygodni temu i był to najpiekniejszy dzień w moim życiu a to wszystko dzięki agencji, którą wynajełam Creative Group 303. Świetni ludzi i profesjonalna obsługa. Wszystkim gorąco polecam!
tel. 012-6442765 wew28
aha agencja ma biuro w Krakowie
pozdrawiam
napisał/a: ami1 2006-11-13 12:38
To może zamieścisz jakieś zdjęcia A agencja może dodać wizytówkę do bazy firm:
dodaj wizytówkę
napisał/a: Tośka 2006-11-13 14:41
nie lubie tego typu reklam................
napisał/a: atka83 2006-11-13 15:59
monika82, wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia

Tośka napisal(a):nie lubie tego typu reklam................

To taki chłyt matentindowy
napisał/a: Angelika1 2006-11-14 08:29
dokładnie, ja tez nienawidze tego typu reklam, od tego sa inne strony !!!!
Nie zaśmiecajcie nam forum tego typu rzeczami, bo to bezczelność.
napisał/a: palika 2006-11-14 20:27
Ale po co az tak sie oburzac ?! Moim zdaniem dziewczyna zyczliwie napisala o tym,ze ktos zorganizowal jej super wesele i podzielila sie ta radoscia.A ze byla pierwszy raz to nie znala regul i wystarczylo poinformowac.A ze to bezczelnosc?!Moim zdaniem to wielka przesada!
napisał/a: atka83 2006-11-14 20:47
Właśnie nasz racje palika To bardzo dobrze,że dziewczyna chciała się podzielić z nami tą firmą,ze jest sprawdzona,a nie żaden szajs
napisał/a: Angelika1 2006-11-15 07:55
Kochane, ta osóbka zarejestrowała sie 5 minut wcześniej, potem napisała ten post, nie podała żadnych danych o sobie, kompletnie zero informacji. To typowo reklamowy post, nie podala żadnych konkretnych informacji. Jakby chciała podzielić się informacją, że rzeczywiście jakas firma jej zorganizowała rewelacyjny ślub, to napisałaby coś o tym wyjątkowym dniu i że osobom zainteresowanym moze podać namiary na tę firmę. Słuchajcie moi konikiem jest PR, a wiec i też siłą rzeczy reklama, więc wiem, jak to wyglada.
Pozdrawiam
napisał/a: atka83 2006-11-15 15:37
Angelika napisal(a):ta osóbka zarejestrowała sie 5 minut wcześniej, potem napisała ten post, nie podała żadnych danych o sobie, kompletnie zero informacji. To typowo reklamowy post, nie podala żadnych konkretnych informacji. Jakby chciała podzielić się informacją, że rzeczywiście jakas firma jej zorganizowała rewelacyjny ślub, to napisałaby coś o tym wyjątkowym dniu i że osobom zainteresowanym moze podać namiary na tę firmę.
A o tym nie pomyślałam,że to nie dziewczyna która wynajeła tą firmę i ją tak chwali,tylko ta firma może sobie robić taką reklame.
napisał/a: palika 2006-11-15 16:03
ok ale i tak mnie to nnie przekonuje do ttego,zeby od razu twierdzic ze to bezczelnosc.To troche za mocne slowo,ale nie bede sie spierac
napisał/a: Angelika1 2006-11-16 08:09
Palika, wiesz, może i za mocne, ale ten post tez był mocny. A odbiegajac od tematu czy powienien ten post sie tu znaleźć czy nie, to ja nie zorganizowałabym własnego wesela poprzez firmę. Moje Maleństwo zawsze mi mówi, że ja jeste taka Zosia Samosia. W gruncie sprawy, to mam poprostu artystyczna duszę i chciałabym zorganizować wszystko sama, tak jak sobie to wyobrażam. Ale swoja droga jestem ciekawa jak to wyglada przy współpracy z taką firmą i ile to kosztuje.
napisał/a: Marusia 2006-11-17 20:02
Nie chciałabym zorganizować ślubu i wesela przez firmę, bo (choć załatwiania i biegania dość dużo) taka organizacja Naszego Dnia to przecież przyjemność :)