Zespół czy DJ?

napisał/a: alexandra1 2012-12-05 20:42
My na razie mamy na oku duet DJ i wodzirej. Mieliśmy okazje podziwiać ich pracę na wesel koleżanki i było bardzo fajnie. Jednocześnie słuchali sugestii Młodych odnośnie tego na co mogą sobie pozwolić.
napisał/a: noc 2013-01-02 10:36
Osobiście wybrałabym DJ, potrafi dopasować muzykę do wymagań gości i również jest odpowiedzialny za wodzirejowanie. Nie zdarzyło mi się być na weselu z zespołem, który by mnie zachwycił i powalił na kolana. Dodatkowo do tej pory byłam świadkową 3 razy i z tego względu byłam zaangażowana w konflikt między zespołem i państwem młodym. Przeważnie rozchodziło się o alkohol.
napisał/a: gocha1 2013-01-03 15:59
Ja na swoje wesele też wybieram dja :) już nawet zaklepałam sobie termin i mam nadzieję, że nie będę żałować :)
napisał/a: beata087 2013-02-19 09:59
Zawsze wiedziałąm, że na moim weselu bedzie DJ. Lubię szaleć przy starociach takich jak lambada, cheri cheri lady, uwielbiam rock&rolla a do tego inne nowsze kawałki :) Wybrałam sprawdzonego DJ któremu przedstawiłam listę piosenek które musza być oraz listę zakazanych piosenek, dodatkowo świetnie prowadził oczepiny! Goście bawili się do 5 rano :D
napisał/a: ~gość 2013-02-19 10:37
U mnie też będzie grał DJ. Chociaż część rodziny skłaniała się ku zespołowi (bo tak im się kojarzą wesela z ich młodych czasów), to udało mi się ich przekonać na DJ. Byłam na kilku weselach, na których był DJ i podobało mi się dużo bardziej niż, gdy grał zespół. Przede wszystkim piosenki są w oryginalnych wersjach. Zespół zawsze wykona je trochę inaczej (inny wokal, inne instrumenty, a najgorzej jeśli wszystkie są zastąpione przez keybordziki ). Nie chciałabym, żeby ktoś zniekształcił moje ulubione piosenki. DJ zagra to co wybierzemy, zespół to co potrafi. Chcemy żeby na naszym weselu królował rock&roll. Myślę, że prawdopodobnie DJ będzie lepiej prowadził konferansjerkę. Także trzeba wziąć pod uwagę przerwy- chyba zespół potrzebuje ich więcej. I co wtedy?- czy podczas posiłków, przerw jest cisza?! U nas DJ będzie puszczał jakąś spokojną muzykę (jeszcze nie ustaliliśmy jaką). Dużym plusem dla DJ jest cena. Koleżanka za zespół płaci około 5 tys (w końcu gra więcej osób), my płacimy połowę tego. Chociaż mogłabym załatwić sobie parę zespołów weselnych po znajomości, to i tak zdecydowałam się na DJ.
napisał/a: Shimer 2013-03-02 17:07
Nie ma co komentowacz czy tak czy tak, poprostu tylko orkiestra i koniec :)
napisał/a: chabrowa1 2013-03-02 19:00
orkiestra
napisał/a: Shimer 2013-03-12 18:53
Jęsli by mnie ktoś pytał, to ja odpowiadam tylko i wyłącznie zespół! :)
napisał/a: Gracjani 2013-03-12 20:35
Ja w sumie nie wyobrażam sobie wesela bez zespołu. Jak sam mówiłeś, tradycja i ten klimat. Tego się nie da zastąpić. Tym bardziej skoro nie wiesz jak ten DJ gra. A Dobra muzyka to podstawa każdego wesela.
napisał/a: ~gość 2013-03-22 20:27
Dzisiaj spędziłam dzień na wybieraniu piosenek na wesele z listy od DJ i utwierdziłam się w swoim przekonaniu, że DJ na wesele to super sprawa! Nie wyobrażam sobie większości wybranych piosenek granych przez zespół :P Inny wokal, inne instrumenty... Nikt nie zastąpi głosu np. Presleya czy Ramazzottiego :P I chyba nie zagraliby dobrze rock&rolla czy RNB :P W dodatku staramy się unikać disco polo- a z tym kojarzą mi się głównie weselne zespoły (oczywiście będzie też kilka takich szlagierów, bo niektóre ludziska lubią się przy tej muzyce bawić). :)
napisał/a: ~gość 2013-04-01 09:57
będzie u nas zespół bo ja sobie nie wyobrażam dj chociaż lubie latac po dyskotekach i klubach,ale byłam całkiem niedawno na weselu gdzie para młoda hmmm uznała ze to wiesniactwo zespół i wzieli dj,finał taki ..mało kto sie bawił klimatu zero,próbuuję sobie przypomniec do jakiej piosenki tańczyli pierwszy taniec no nic sie nie przypomina,tak po prostu byo wesele i sie skonczyło.a moze to kwestia gosci niketórych ? sztywniaków nie brakuje czasami i przychodzą i n ic se nie podoba to tylko siedzą za stołem i uciekają zaraz po oczepinach mam nadzieję ze mi nikt tak nie zrobi i sie nie zwinie po 24
napisał/a: Martitoje 2014-01-03 12:09
Jak dla mnie zespół :) aczkolwiek DJ`e czasem też lepiej wypadają na weselach.