Zamiast kwiatów wino/totolotek/książka/(...) - wasze zdanie

napisał/a: Zazi 2011-11-16 18:26
My prosilismy o lotka, mielismy wierszyk stad znaczy z tego wczesniejszego tematu mielismy jedynie 22 zl z takiego pliku lotkow, no ale co tam. Dostalismy i tak chyba z 5 bukietow kwiatow, nawet nie mialam czasu na nie popatrzec i patrzylam na nie, jak juz przekwitly, choc bardzo lubie kwiaty...
napisał/a: Vanilia1 2011-11-16 20:14
Zazi napisal(a): mielismy jedynie 22 zl

Kokosów i niebagatelnych kwot raczej nie należy się spodziewać, ale emocje są zapewnione przy sprawdzaniu ;) choć powiem wam dziewczyny moja koleżanka ze studiów zażyczyła sobie zdrapki i wygrała 20 tysięcy :)
napisał/a: Hecate 2011-11-17 01:19
Vanilia napisal(a):
Kokosów i niebagatelnych kwot raczej nie należy się spodziewać, ale emocje są zapewnione przy sprawdzaniu ;) choć powiem wam dziewczyny moja koleżanka ze studiów zażyczyła sobie zdrapki i wygrała 20 tysięcy :)


Oj, ja aż takiego szczęścia niestety nie mam ;)
napisał/a: Ooo 2011-11-17 07:56
My na pewno poprosimy o pieniądze a czy zdecydujemy się na drugi wierszyk to jeszcze nie wiem :) ale jeśli tak to poprosimy o maskotki lub totka
napisał/a: believe1 2011-11-17 08:52
My mamy taki wierszyk:
"Zamiast kwiaty nam przynosić
bowiem więdną z grawitacją,
dobrą książkę śmiemy prosić
z własną wewnątrz dedykacją."
napisał/a: ~gość 2011-11-17 09:26
Jestem za kuponami lotka, winem czy fajną książką, za to drażni mnie zbieranie karmy/zabawek/pieniędzy dla fundacji i udawanie wielkodusznych za nie swoje pieniądze.
napisał/a: daffodil1 2011-11-17 11:07
czarnamamba, świetny!! nie widziałam takiego! :)
napisał/a: Ooo 2011-11-17 12:47
sauatka ja też nie jestem za tym żeby udawać wielkodusznych gdy nie ma się żadnego wkładu tak naprawdę w to co się daje, więc ja pisząc o maskotkach miałam na myśli zostawienie ich dla potomnych
napisał/a: ~gość 2012-01-01 17:25
Chyba się zdecydujemy na taki wierszyk, jak czarnamamba, ale będzie nadrukowany na dodatkowej kartce i chyba nie każdemu ją damy.
3/4 gości będzie przyjezdnych i wiemy, że zaoszczędzi im to kłopotu z kupowaniem kwiatów :)

Z mojej strony jest tradycja dawania kartek z życzeniami dla Młodej Pary, Połówek za to nigdy się z tym u siebie nie spotkał, więc będziemy mieć fajne pamiątki :)
napisał/a: daffodil1 2012-01-01 17:39
Miśka27 napisal(a):będzie nadrukowany na dodatkowej kartce i chyba nie każdemu ją damy.
dobry pomysł, też o tym myślałam, ale nie chciałam robić zachodu ;)
napisał/a: ~gość 2012-01-01 17:45
W sumie, to przecież ja sama będę robiła zaproszenia i każdemu mogę wydrukować na zaproszeniu co innego
Wolno dziś myślę i kojarzę ;)
napisał/a: ~gość 2012-01-01 22:43
Miśka27 napisal(a):W sumie, to przecież ja sama będę robiła zaproszenia i każdemu mogę wydrukować na zaproszeniu co innego
Wolno dziś myślę i kojarzę ;)
czy bedzie na zaproszeniu czy na oddzielnej kartce to i tak bedzie ladnie ;) tylko uwazaj bo ja mialam kilka zaproszen (jakies 5) tylko na sam slub bez wesela a jak wypisywalam to zapomnialam o tym nie spojrzalam i swiadek dostal takie