Torty weselne

napisał/a: iwa2 2007-05-14 07:00
byliśmy wczoraj na sali i wszystkiego sie popytaliśmy, tort będzie piętrowy ale nie wiem jak będzie wyglądał podobno nie będzie mazideł tylko żywymi kwiatami będzie przystrojony,
jak dla mnie mało informacji ale martwić się tym nie będę, na wesele nie przychodzi się na torta tylko na dobrą zabawę i już jestem spokojna
napisał/a: jarzynka 2007-05-14 20:42
iwa, a nie mozesz wpasc kiedys na ta sale(w czasie innego wesela) i zajrzec jaki maja torcik ? :D
napisał/a: Butterfly1 2007-05-14 21:18
jejku PALICZKA ja poproszę o wysłanie kawałka kokosowego
napisał/a: iwa2 2007-05-15 07:13
jarzynka napisal(a):iwa, a nie mozesz wpasc kiedys na ta sale(w czasie innego wesela) i zajrzec jaki maja torcik ?

no raczej odpada, ja nie chciałabym żeby obcy ludzie kręcili się po sali w trakcie mojego wesela więc ja też nie zrobie tego nikomu ale jestem spokojna, będzie dobrze
napisał/a: Klusia 2007-05-15 12:25
a ja nie mogę dodzwonić się do mojego cukiernika, bo zmienił adres zamieszkania, tel zawsze odbiera babcia której przez kwadrans muszę tłumaczyć o co chodzi a i tak potem pyta o to samo najgorsze jest to że ona nie ma kontaktu tel z synem, nie może podać namiarów, a jechać na darmo też nie mogę bo i tak się nie dogadam..
mogę jedynie polowac na niego telefonicznie
napisał/a: palika 2007-05-15 18:29
iwa napisal(a):no raczej odpada, ja nie chciałabym żeby obcy ludzie kręcili się po sali w trakcie mojego wesela więc ja też nie zrobie tego nikomu


iwa,ale nie musisz przyjść w trakcie wesela. Możesz zapytać o której godzinie jest ślub w kościele i w tym czasie na momencik kuknąć jak tort wygląda . Nam takie rozwiązanie zaproponowali w restauracji,że możemy zobaczyć jak wygląda dekoracja na sali przed weselem
napisał/a: ~gość 2007-05-15 18:40
My mamy załatwione ciasta i tort od znajomej, która piecze takie cudeńka pyszne, że aż strach...więc kolejny stres z glowy. Jestem jej pewna, bo nieraz zamawialiśmy od niej ciasta, a i dwupiętrowy tort na ślubie mojej siostry wyszedł jej znakomicie..Bałam się, bo miała wyjeżdzać na urlop, ale na szczęscie okazalo się, ze w lipcu, wiec w sierpniu bez problemu może nam upiec wszystko, co chcemy. Zastanawiam się tylko nad jednym: umieścić figurkę z parą młodą na szczycie czy nie? W sumie to przechylam się na tak...poczytałam trochę Waszych postów i stwierdziłam, że chyba jednak warto...
napisał/a: iwa2 2007-05-15 20:19
palika napisal(a):iwa,ale nie musisz przyjść w trakcie wesela. Możesz zapytać o której godzinie jest ślub w kościele i w tym czasie na momencik kuknąć jak tort wygląda

właśnie na tą sobotę planujemy zjawić się na sali i zobaczyć jak sala wygląda na wesele przygotowana ale na to żeby sprawdzić tort nie wpadłam dziękuję Palika :588:

[ Dodano: 2007-05-15, 20:21 ]
Donia1981 napisal(a):Zastanawiam się tylko nad jednym: umieścić figurkę z parą młodą na szczycie czy nie? W sumie to przechylam się na tak...poczytałam trochę Waszych postów i stwierdziłam, że chyba jednak warto...

Donia polecam, bardzo ładnie to wygląda tylko żeby figurka nie była zbyt duża
napisał/a: Cubanita 2007-05-18 11:25
Przedostatni torcik jest przeuroczy, śliczniutki
napisał/a: kobietka Swiss 2007-05-30 15:02
Oto kilka :D
napisał/a: reni123 2007-05-30 15:17
kobietka Swiss, śliczne torty ale nie wyobrażam sobie by je pokroić i zjeść! są na to zbyt efektownie udekorowane i szkoda by mi było zdejmować te wszystkie cudeńka!
i tak szczesze mówiąc nie potrafiłabym ich pokroić, nawer nie wiem z której strony się do tego zabrać
napisał/a: Ola821 2007-06-06 22:43
Zgadzam się Reni, zwłaszcza ten ostatni, czekoladowy, tak cieszy oko, że szkoda się do niego zabierać.