Sala na wesele we Wrocławiu i okolicach

napisał/a: Doma 2015-01-13 21:21
Witam,
szukam sali w okolicach Wrocławia, planuję wesele na około 100 osób i szukam jakiegoś eleganckiego, klimatycznego miejsca np. dworek, zamek, elegancka sala. Zależy mi, żeby był też jakiś nocleg dla gości.
Byłam już w Zamku Topacz (trochę mnie ceny za wszystkie dodatkowe "atrakcje" przerażają) i w Pałacu w Pawłowicach.
Dziewczyny, proszę, polećcie coś !
napisał/a: różyczka123 2015-01-13 22:05
Moja kuzynka miała wesele w Pawłowicach i baardzo polecam. :)
Otoczenie jest cudowne po prostu. :)
Jedzenie może nie powalało, ale chyba to jeziorko, cała zabudowa i jej urok przyćmiło resztę. :)
napisał/a: Doma 2015-01-17 17:53
Dzięki za informację.
napisał/a: alanthea 2015-04-17 20:02
Czesc dziewczyny, mam na imie Agnieszka, znalazlam forum na internecie z racji tego, ze planuje slub na sierpien 2016 mam nadzieje podzielic sie z Wami swoimi przemysleniami oraz skorzystac z Waszych porad i doswiadczen, szukam wszelakich informacji na temat sal wylacznie we Wroclawiu i tanich noclegow takich do 100zl za dwie osoby. Mam tez pytanie dotyczace konkretniej sali na wesele w zoo, czy ktos zna kogos kto bral tam slub i moglby sie podzielic jakimikolwiek informacjami? z gory dziekuje
napisał/a: ZakochASIA 2015-05-14 21:39
alanthea napisal(a):Czesc dziewczyny, mam na imie Agnieszka, znalazlam forum na internecie z racji tego, ze planuje slub na sierpien 2016 mam nadzieje podzielic sie z Wami swoimi przemysleniami oraz skorzystac z Waszych porad i doswiadczen, szukam wszelakich informacji na temat sal wylacznie we Wroclawiu i tanich noclegow takich do 100zl za dwie osoby. Mam tez pytanie dotyczace konkretniej sali na wesele w zoo, czy ktos zna kogos kto bral tam slub i moglby sie podzielic jakimikolwiek informacjami? z gory dziekuje


Ja Ci bardzo polecam Zajazd pod Kasztanami przy ul. Opatowickiej, jedzenie smaczne, wystrój piękny, a i obsługa na najwyższym poziomie. Wygoogluj sobie w internecie, jak to pięknie na zdjęciach wygląda, na pewno będziesz zachwycona :)
Tego najważniejszego dnia uczesała mnie bardzo profesjonalna fryzjerka, która jako jedyna na fryzurze próbnej nie zaproponowała mi oklepanego koka, tylko coś naprawdę modnego i subtelnego, a sama fryzura była na tyle trwała, że wytrzymała całonocne pląsy :) Takie cudo wyczarowała na mojej głowie Natalia Kozłowska z Wrocławia ( n.p.kozlowska@gmail.com )
Sukienkę zamawiałam w internecie i co ciekawe, nie rozczarowałam się.
To wszystko sprawiło, że ten najważniejszy w życiu dzień był dla mnie wyjątkowy :)
napisał/a: marta_004 2015-05-22 11:26
Jeśli chodzi o zamki/pałace, polecam Pałac Brzezina. Mieliśmy tam wesele i byliśmy bardzo zadowoleni. Pyszne jedzenie, miła obsługa, piękna sala.
napisał/a: monia40 2015-05-25 23:36
Oj, ja również szukam sali na wesele. Uroczych zamków i pałaców na Dolnym Śląsku nie brakuje. Ciężko się zdecydować. Byłam póki co z wizytą w Zamku Wojnów. Może do Brzeziny się wybierzemy w weekend, skoro tak polecasz :))
napisał/a: buziakkm 2015-06-02 21:53
Pałac Brzezina to super miejsce, byłam tam kiedyś na weselu i było rewelacyjnie
napisał/a: monia40 2015-07-03 21:42
Byłam w weekend w Pałacu i muszę przyznać, że robi wrażenie. Jest wytworny, idealnie pasuje do wymarzonego wesela. Teraz mamy dylemat pomiędzy zamkiem a pałacem. :)
napisał/a: marta_004 2015-07-17 09:22
I jak kasiunia? Udało się Wam wybrać salę weselną? Gdzie będziecie się bawić?
napisał/a: monia40 2015-07-17 21:53
Udało się, sala weselna zaklepana :) Oraz termin ślubu w kościele :) Pałac nas urzekł na początku i tak już zostało. Teraz zespół, fotograf i mnóstwo innych rzeczy do załatwienia!