TARNÓW - wesele i ślub: proszę o opinie!!!!

napisał/a: waldek4 2009-06-29 20:51
Witajcie!

1) jaką salę polecilibyście na zorganizowanie wesela w Tarnowie? Jakie jest wasze
zdanie o Modrzewiowym Dworze w Cristal Parku? Organizował ktoś tam już
uroczystość(jak z cenami?) Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pomoc!

2) jakie są "stawki" u księży za
zapowiedzi i wszystkie te "około-ślubne" formalności? Chodzi głownie o
jeden z dwóch kościołów: Parafii p.w. św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej i
Kościoła pomocniczego pw. Św. Trójcy na Terlikówce. Czy łatwo jest uzyskać w
Tarnowie pozwolenie na ślub w innej parafii niż macierzysta? Dziękuje z góry za
odpowiedź!
napisał/a: basia1125 2009-06-30 21:12
waldek napisal(a): Jakie jest wasze
zdanie o Modrzewiowym Dworze w Cristal Parku

Nie mam pojęcia, nigdy tam nie bylam.

waldek napisal(a):jaką salę polecilibyście na zorganizowanie wesela w Tarnowie?

A jakie duże wesele??

waldek napisal(a):Parafii p.w. św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej i
Kościoła pomocniczego pw. Św. Trójcy na Terlikówce.

To niestety nie moje parafie

waldek napisal(a):Czy łatwo jest uzyskać w
Tarnowie pozwolenie na ślub w innej parafii niż macierzysta?

Myślę, że tak samo jak w każdym innym mieście.

Napisz coś więcj, jakie duże wesele, na czym wam zalezy itd, to cos pomogę, bokilka miejsc widzieliśmy przed naszym ślubem
napisał/a: różowata 2009-07-22 12:21
waldek napisal(a):Witajcie!

1) jaką salę polecilibyście na zorganizowanie wesela w Tarnowie? Jakie jest wasze
zdanie o Modrzewiowym Dworze w Cristal Parku? Organizował ktoś tam już
uroczystość(jak z cenami?) Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pomoc!

2) jakie są "stawki" u księży za
zapowiedzi i wszystkie te "około-ślubne" formalności? Chodzi głownie o
jeden z dwóch kościołów: Parafii p.w. św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej i
Kościoła pomocniczego pw. Św. Trójcy na Terlikówce. Czy łatwo jest uzyskać w
Tarnowie pozwolenie na ślub w innej parafii niż macierzysta? Dziękuje z góry za
odpowiedź!


tam nie byłam na weselu ale nie polecam domu weselnym VEGAS w Nowodworzu
Ja niestety mam niemiłe wspomnienia i to z WŁASNEGO WESELA :(
Nasze wesele odbyło sie w domu weselnym VEGAS w Nowodworzu (Nowodworze)k/ Tarnowa. Pisze to aby przestrzec inne pary przed tym lokalem Moze zaczne od początku.
Zaczeło sie od obiadu. Było tylko 2 kelnerki na ponad 90 osób przy czym kuchnia jest na dole a sala do jedzenia na I pietrze. Obiad zaczoł sie od zimnego i NIESŁONEGO rosołu,gdy szwagier poprosił o przyprawy kelnerka stwierdziła ze są tylko 2 komplety na stanie i musi poczekac az inni goscie zjedzą i dopiero mu da,wiec rece opadły.Czas na drugie danie: Kelnerki podały półmisek z ziemniakami na 5 osob(państwo młodzi i rodzice pani młodej) a reszta( rodzice młodego) siedzą isie patrza przy pustych talerzach to samo z mięsem,ale nic myśle sobie spokojnie proboje ziemniaki a tu znów szok ziemniaki nie słone myslałam ze eksploduje. Po obiedzie miał być tort kilka razy mowiłam kelnerkom,nagle one podają lody (kupione we własnym zakresie,nie wliczone w cene ) rozdały polowie gości a ja sie pytam czemu one nie są polane sosem czekoladowym,na to kelnerka odpowiada ze kucharka takie kroi wiec ona takie podaje. Nerwy niesamowite.
NASZ PIERWSZY TANIEC najważniejszy moment tańczymy tańczymy goście w kółeczku wokól nas a tu włascicielka przepycha sie do nas na środek i mówi zeby zamknąć auto bo zaraz bedzie padać no myślałam ze ją zabije kierowcy stali na boku to nie mogła im tego powiedziec tylko młodym podczas pierwszego tańca. takich wpadek było mnustwo,dużo by opisywać,z tego co wiem to nie tylko nam takie atrakcje robiła ale to juz mało ważne,wiec jeżeli ktoś chciałby tam robić wesele to ODRADZAM ,lepiej mieć miłe wspomnienia. Dodam ze dzieci były 100 % płatne jak dorosli i właściecielka nie oddawała jedzenie bo stwierdziła ze nic nie zostało ,dala tylko pół słoika rosołu i dwa paszteciki tragedia
napisał/a: niebieskooka3 2009-07-22 12:29
różowata, masakra, aż mnie wgięło :/
napisał/a: prawiegotowi 2010-01-02 01:28
Hej! Nie wiem czy jeszcze któraś z was zagląda do tego wątku ale jeśli tak to może macie jakieś zdanie na temat domu weselnego Taurus w Ładnej koło Tarnowa oraz zajazdu pod Dębem?
Jeśli chodzi o orkiestry to czy słyszałyście o zespole LIMIT?
napisał/a: katka851 2010-01-02 13:07
prawiegotowi napisal(a):macie jakieś zdanie na temat domu weselnego Taurus w Ładnej koło Tarnowa oraz zajazdu pod Dębem


niestety tam nie mialam okazji byc, ale jesli chodzi o okolice tarnowa to moge polecic dom weselny w szczepanowicach, bylam tam juz na kilku weselach i zawsze wszystko bylo wporzadku, panstwo mlodzi zawsze byli zadowoleni z organizacji.

prawiegotowi napisal(a):czy słyszałyście o zespole LIMIT


nie slyszalam, a to jakis tarnowski zespol?
napisał/a: obojętny Tarnów 2010-12-29 20:34
NIe polecam sali na ul. Elektrycznej w Tarnowie "Marion". Pani Maria, z którą ustalaliśmy wszystkie szczegóły dotyczące imprezy przy każdym spotkaniu zmieniała zdanie dotyczące:
1. Ceny za osobę - ustaliliśmy 150 zł, a po 3 miesiącach cena nagle wzrosła do 165zł ( ponieważ liczba z gości ze 100 zmalała do 92, gdzie na początku nie było o tym mowy, ponieważ liczba była podana mniej więcej )
2. Pani Maria powiedziała, że w cenie jest ubranie sali, jednak na 3 dni przed weselem okazało się, że Pani Maria "nie pamięta" takich ustaleń i musimy to zrobic na własną rękę
3. zdecydowaliśmy, że stół wiejski załatwimy we własnym zakresie, z czym na początku nie było problemu. Jednak kiedy zapytaliśmy, o której godzinie w piątek możemy przyjechac z wyrobami, dowiedzieliśmy się, że nasze wesele jest zbyt małe aby otwierac lokal w piątek tylko po to, zebyśmy mogli sobie coś zostawic i Pani Maria nie ma zamairu specjalnie przyjeżdzac tylko po to
4. wynajmowaliśmy również pokoje dla przyjezdnych gości ( cena bardzo aqtrakcyjna 40 zł ) mieliśmy nadzieję, że pokój dla nowożenców będzie za darmo, ale niestety okazało sie ze bedziemy musiec za niego zaplacic tak jak pozostale- przy rozliczeniu za pokoj policzono nam 160 zl
5. zrezygnowalismy z jednego dania goracego w dniu wesela i mialo byc ono zaserwowane na sniadaniu dnia kolejnego, tak samo jak salatki oraz mięso, które pozostało, za co mielismy nie ponosic zadnych dodatkowych kosztow, jednakze przed sniadaniem Pan Wlasciciel poinformowal nas ze bedzie nas musial policzyc extra za obsluge.
Poza smacznym jedzeniem i ladna salą nasze odczucia sa zdecydowanie negatywne jezeli chodzi o impreze weselna w "marionie"
napisał/a: hkrzyski 2016-09-09 11:02
Jedynie mogę pomóc przy wyborze sali

Polecałabym, jak nie duże wesele Hotel Krzyski . są tam dwie sale na około 50 osób. Robiliśmy tam chrzciny i szkoda że nie robiliśmy wesela. Wystarczy zobaczyć ustrojenie stolików :)
Hotel Krzyski Tarnów


[ Dodano: 2016-09-13, 12:31 ]