Śluby 2017

napisał/a: Nessa1 2016-09-19 14:45
_Daga_, PW mają tam już rocznik 2018
amilka napisal(a):Praktycznie zaraz możecie brać ślub

jeszcze trochę trzeba pozałatwiać chociażby wódkę
amilka napisal(a):A jak sie wam podobają nauki?

Jak dla mnie nudno P. się nawet podoba. A jak ksiądz zapytał czy są jakieś pytania to tylko P. się wyrwał z pytaniem "A ile i kiedy będziemy musieli za te nauki zapłacić?" Myślałam, że go strzelę przy tych ludziach, a on jeszcze "No co? dzięki mnie wszyscy już wiedzą, a pewnie każdy chciał o to zapytać tylko odwagi nie miał"
amilka napisal(a):A pokazywałaś suknię? Jak zwykle nie pamiętam

Tak jest w "Naszych sukniach ślubnych"
napisał/a: amilka2 2016-09-19 14:58
Nessa napisal(a):dzięki mnie wszyscy już wiedzą, a pewnie każdy chciał o to zapytać tylko odwagi nie miał


Udany z niego aparat Praktycznie podszedł do sprawy Dużo spotkań wam jeszcze zostało?

napisal(a): jest w "Naszych sukniach ślubnych"


Obczaję

[ Dodano: 2016-09-19, 15:09 ]
Nessa, tu też napiszę, że będziesz prześliczną panną młodą Cudowna sukienka
napisał/a: Nessa1 2016-09-19 15:33
amilka napisal(a):Praktycznie podszedł do sprawy

bo on zawsze mówi co myśli
amilka napisal(a):Dużo spotkań wam jeszcze zostało?

Nie zrozumieliśmy czy trzy spotkania oprócz poradni czy z poradnią włącznie
amilka napisal(a):tu też napiszę, że będziesz prześliczną panną młodą Cudowna sukienka

Dziękuję trochę się boję czy mi się nie znudzi do sierpnia i czy spodoba się P. bo on nie lubi koronek Przymierzałam też taką, którą on był zachwycony jak oglądaliśmy razem suknie (bo go tym męczyłam, żeby wiedzieć co mu się podoba) i niestety nie było tego WOW, nie czułam się wyjątkowo
napisał/a: dagaa902 2016-09-19 15:34
Nessa napisal(a):_Daga_, PW mają tam już rocznik 2018

super :D chociaż zanim mój P. się ogarnie to nie wiem czy zdążymy do 2020 ze ślubem :D

amilka napisal(a):Praktycznie podszedł do sprawy

dokładnie :D i z poczuciem humoru ;)
napisał/a: amilka2 2016-09-19 15:47
napisal(a):czy trzy spotkania oprócz poradni czy z poradnią włącznie


W każdym razie na pewno w poradni są trzy spotkania, bo i u nas tak było

napisal(a): trochę się boję czy mi się nie znudzi do sierpnia i czy spodoba się P. bo on nie lubi koronek


Znudzić Ci się nie znudzi, co najwyżej możesz zapomnieć, że jest taka cudowna U mnie od kupna sukienki do pierwszej przymiarki minęło ok. 7 miesięcy, więc prawie o niej zapomniałam w natłoku tych wszystkich innych ślubnych spraw A jeśli chodzi o P., na pewno będzie zachwycony To, że nie lubi koronek, to nie znaczy, że nie zachwyci go to, jak na Tobie wyglądają
napisał/a: Nessa1 2016-09-19 16:04
_Daga_ napisal(a):chociaż zanim mój P. się ogarnie to nie wiem czy zdążymy do 2020 ze ślubem

uwierz w niego!
amilka napisal(a):W każdym razie na pewno w poradni są trzy spotkania, bo i u nas tak było

to może my w ogóle źle zrozumieliśmy bo nauk zostało minimum dwa spotkania plus poradnia
amilka napisal(a):Znudzić Ci się nie znudzi, co najwyżej możesz zapomnieć, że jest taka cudowna

żauję bardzo, że nie poprosiłam koleżanki by nagrała filmik jak w niej jestem Przy następnej przymiarce będę o tym pamiętać
amilka napisal(a):U mnie od kupna sukienki do pierwszej przymiarki minęło ok. 7 miesięcy, więc prawie o niej zapomniałam w natłoku tych wszystkich innych ślubnych spraw

U mnie minie 10 miesięcy Może też zapomnę
amilka napisal(a):A jeśli chodzi o P., na pewno będzie zachwycony To, że nie lubi koronek, to nie znaczy, że nie zachwyci go to, jak na Tobie wyglądają

Mam nadzieję Już mu mówiłam, że są koronki i że jest dość duża i nawet źle nie zareagował
napisał/a: dagaa902 2016-09-19 16:15
Nessa napisal(a):uwierz w niego!

wierzę :D ale sam uważa, że jeszcze nie chce brać ślubu i ma na to czas :) jest ode mnie 3 lata młodszy, więc w sumie mu się nie dziwię, a i mi jakoś specjalnie się z tym nie spieszy, bo podchodzę do sprawy zdroworozsądkowo i wiem, że na razie nie mamy perspektyw na swoje własne lokum, a nie widzi mi się mieszkanie z teściami ;)

amilka napisal(a):To, że nie lubi koronek, to nie znaczy, że nie zachwyci go to, jak na Tobie wyglądają

dokładnie, co innego sama suknia, a co innego jeżeli jest w niej ukochana osoba :) zobaczy Cię w sukni, makijażu, fryzurze to na pewno się zachwyci :)

Nessa napisal(a):U mnie minie 10 miesięcy Może też zapomnę

kupowałaś z przeceny, czy chciałaś już mieć suknię? bo kupować rok przed ślubem, to sporo czasu wcześniej ;)
napisał/a: Nessa1 2016-09-19 18:34
_Daga_ napisal(a):wierzę ale sam uważa, że jeszcze nie chce brać ślubu i ma na to czas jest ode mnie 3 lata młodszy, więc w sumie mu się nie dziwię, a i mi jakoś specjalnie się z tym nie spieszy, bo podchodzę do sprawy zdroworozsądkowo i wiem, że na razie nie mamy perspektyw na swoje własne lokum, a nie widzi mi się mieszkanie z teściami

a Ty ile masz lat jeśli mogę spytać? z teściami też bym nie chciała mieszkać więc też bym wolała poczekać
_Daga_ napisal(a):obaczy Cię w sukni, makijażu, fryzurze to na pewno się zachwyci

na to liczę, na jego pozytywnym wrażeniu najbardziej mi zależy
_Daga_ napisal(a):kupowałaś z przeceny, czy chciałaś już mieć suknię?

pojechałam sprawdzić wakacyjną promocję. W sumie pojechałam po konkretną suknię sprawdzić jak na mnie lezy i kupić taką używaną. Okazało się, że wyglądam w niej tragicznie Naprzymierzałam się tych sukien i dwie baaaardzo mi się spodobały (w tym moja). Poszłam do auta do P. jechaliśmy już do domu i mu mówię, że pewnie ktoś mi wykupi, a tu taka promocja. Pokazałam mu obie na katalogowych zdjęciach. Nie bardzo to pomogło, jak mu o nich opowiadałam to powiedział, że przecież już wybrałam (bo o tej jak się wypowiadałam to miałam słowotok ) i powiedział że na moim miejscu by kupił skoro tak mi się podoba i jest taka promocja (dałam 1590zł, a pozo promocją 3400zł kosztuje). Zawróciliśmy i kupiłam
napisał/a: dagaa902 2016-09-19 18:50
Nessa napisal(a):
a Ty ile masz lat jeśli mogę spytać? z teściami też bym nie chciała mieszkać więc też bym wolała poczekać

w przyszłym miesiącu kończę 26 :)
P. co prawda mieszka w domu, ale dom jest malutki, bo zajmuje z rodzicami dół, a górę dziadkowie, więc nie widzi mi się mieszkać 'na kupie' w 6 osób ;)
wierzę, że uda mi się zmienić pracę na taką, z której będzie można odłożyć więcej pieniędzy na ewentualny kredyt :)

Nessa napisal(a):pojechałam sprawdzić wakacyjną promocję. W sumie pojechałam po konkretną suknię sprawdzić jak na mnie lezy i kupić taką używaną. Okazało się, że wyglądam w niej tragicznie Naprzymierzałam się tych sukien i dwie baaaardzo mi się spodobały (w tym moja). Poszłam do auta do P. jechaliśmy już do domu i mu mówię, że pewnie ktoś mi wykupi, a tu taka promocja. Pokazałam mu obie na katalogowych zdjęciach. Nie bardzo to pomogło, jak mu o nich opowiadałam to powiedział, że przecież już wybrałam (bo o tej jak się wypowiadałam to miałam słowotok ) i powiedział że na moim miejscu by kupił skoro tak mi się podoba i jest taka promocja (dałam 1590zł, a pozo promocją 3400zł kosztuje). Zawróciliśmy i kupiłam

to na pewno jest to "TA' suknia, skoro od pierwszej chwili byłaś nią zachwycona :) czasem się wydaje, że dana suknia nie będzie pasować, a jak się ją założy, to okazuje się, że pasuje idealnie :)i skoro sama sobie się w niej podobasz, to i spodobasz się swojemu P. :)
napisał/a: Nessa1 2016-09-22 19:51
_Daga_ napisal(a):w przyszłym miesiącu kończę 26

to jesteś o rok młodsza ode mnie
_Daga_ napisal(a):wierzę, że uda mi się zmienić pracę na taką, z której będzie można odłożyć więcej pieniędzy na ewentualny kredyt

to trzymam za to kciuki
_Daga_ napisal(a):skoro od pierwszej chwili byłaś nią zachwycona

oj w pierwszej chwili to mi się ten pas nie podobał dopiero potem przy każdej sukni mi tego pasa brakowało i jeszcze raz ją przymierzyłam
napisał/a: Nilkaa 2016-09-28 20:14
Gratuluję dziewczyny; ) udanych ślubów w 2017 roku
Bycie źonka jest super; )
napisał/a: dagaa902 2016-10-14 11:00
Nessa, 10 miesięcy!