Śluby 2017

napisał/a: amilka2 2015-09-07 11:30
EdytaKasia, jak tam przebiegają przygotowania?
napisał/a: Karoolcia 2016-01-30 01:13
Ach też miałam być 17stką, ale mój doszedł do wniosku, że jeszcze za młody jest i mamy czas... No cóż...
Powodzenia Wam życzę Dziewczyny
Będę Was podglądać
napisał/a: gorzka00 2016-01-30 11:48
megul napisal(a):No musisz rozglądać się za salą. Do ślub zostało Ci mniej niż 2 lata. Niestety, ale tyle przed trzeba sobie salę "zaklepać".


Dużo zależy od miejsca. My sali szukaliśmy dłuższy czas ale jakiekolwiek informacje i rezerwacje załatwialiśmy na lekko ponad 100 dni przed ślubem. Wszystkie sale na których byliśmy były wole
Może kluczowe tutaj jest to, że kwiecień nie jest typowym miesiącem ślubnym ale szczerze mówiąc mnie przerażają takie planowanie na 2-3 lata do przodu. Toż to masa czasu, wszystko może się wydarzyć. Szczerze mówiąc jakbym miała się bujać 2 lata z tematem "ślub" chyba bym była tym tak zmęczona, że już by mi było wszystko jedno
napisał/a: KarolciaK 2016-01-30 17:00
gorzka00 napisal(a):Dużo zależy od miejsca. My sali szukaliśmy dłuższy czas ale jakiekolwiek informacje i rezerwacje załatwialiśmy na lekko ponad 100 dni przed ślubem. Wszystkie sale na których byliśmy były wole

niestety nie wszedzie tak jest. Glownie zalezy to od terminu ale jesli chce sie wziac slub w miesiacach od czerwca do wrzesnia to trzeba duzo wczesniej rezerwowac sale. My akurat nasza rezerwowalismy rok do przodu, ale teraz jest podobno gorzej, bo jedni znajomi pytali sie o sale z rocznym wyprzedzeniem i nie bylo wolnych terminow na cale lato, a kolejni teraz pytali o terminy na sierpien 2017 i w niektorych salach juz nie bylo wolnych miejsc
napisał/a: gorzka00 2016-01-30 17:58
KarolciaK napisal(a):ale teraz jest podobno gorzej


Ja rezerwowałam w tym roku na ten rok Więc dla mnie to trochę nakręcanie bata, ludzie sami stwarzają takie sytuacje i niepotrzebnie się spinają. No ale to już jakby nieco inny temat. Dużo pewnie zależy od miasta, ilości mieszkańców itd.
napisał/a: poziomka_ 2016-01-30 22:28
Karoolcia napisal(a):Ach też miałam być 17stką, ale mój doszedł do wniosku, że jeszcze za młody jest i mamy czas... No cóż...

za młody, tzn. ile macie lat jak można zapytac? :)
i szkoda, że jednak nie 2017, bo może by się trochę wątek rozkręcił w końcu, bo tu taka cisza...;) Czyli o rok jeszcze odłożyliście? :)
gorzka00 napisal(a):Może kluczowe tutaj jest to, że kwiecień nie jest typowym miesiącem ślubnym ale szczerze mówiąc mnie przerażają takie planowanie na 2-3 lata do przodu. Toż to masa czasu, wszystko może się wydarzyć. Szczerze mówiąc jakbym miała się bujać 2 lata z tematem "ślub" chyba bym była tym tak zmęczona, że już by mi było wszystko jedno

trochę masz racji - my zaczęliśmy planować z 2,5-letnim wyprzedzeniem i z perspektywy czasu stwierdzam że trochę za dużo było takiego "biernego czekania".
Choć z drugiej strony - na 2 lata przed nasz zespół już miał dużo terminów zajętych, z fotografem też lepiej wcześniej (troche zwlekaliśmy i nasz wybór sam się rozwiązał bo 1 z fotografów już mial zajęty nasz termin), z salą różnie- zależnie od sali. :)
Więc zdecydowanie kluczowe w Twoim przypadku gorzka00 było to że ślub macie w kwietniu; z miesiacami wakacyjnymi niestety jest "trochę" gorzej... :P
napisał/a: Nilkaa 2016-02-01 20:32
Gratulację; ****17 natki; ***
napisał/a: DakowskiDwor 2016-02-23 09:08
Chętnie służymy pomocą :)
napisał/a: dagaa902 2016-06-28 18:28
ciekawe kiedy tu się ruch zrobi ;)
napisał/a: Nessa1 2016-07-28 09:06
_Daga_, raczej nigdy za mało jest tutaj osób na 2017, by wątek się rozkrecil :/ A szkoda
napisał/a: candela1 2016-07-28 09:26
Nessa napisal(a):_Daga_, raczej nigdy za mało jest tutaj osób na 2017, by wątek się rozkrecil :/ A szkoda

po wakacjach się rozkręci
napisał/a: Nessa1 2016-07-28 09:30
candela, Obyś miała rację ale jednak większość aktywnych użytkowników jest już po ślubie