Śluby 2016

napisał/a: Nellaa 2016-10-17 13:34
a my nadal czekamy na korektę filmu a zdjęcia od fotografa właśnie się pobierają. Już się nie mogę doczekać aż je wszystkie zobaczę
To fakt wątek nam przygasa bo w sumie wszystkie już po ślubie to nie ma o czym nawijać
napisał/a: poziomka_ 2016-10-17 20:04
Nilkaa napisal(a):Co tu taka cisza dziewczyny? ?

główny powód to pewnie taki, że wszystkie już jesteśmy mężatki :D
ale w sumie możnaby jeszcze trochę ożywić wątek tak na zakończenie, póki jeszcze nie jest zamknięty :)
Nilkaa napisal(a):Aaaa dziś mija miesiąc po ślubie! !!!!!

szybko zleciało co?? :)
nuuutella napisal(a):filmem jestesmy zachwyceni, jest energiczny, nie nudzi sie, momenty sa swietnie dobrane - same smaczki JEszcze dostalismy wielka fotoksiazke, na takich grubych kartach

super że jesteście zadowoleni :)
my też mamy taką wielką fotoksiążkę :) Dwie w mniejszym formacie dalismy naszym rodzicom :)
nuuutella napisal(a):Planujemy tez zamowic u niego zdjecie na plotnie do salonu

super !! :D
Nellaa napisal(a): Już się nie mogę doczekać aż je wszystkie zobaczę

pochwal się potem :) te zdj co pokazałaś były świetne, jestem ciekawa innych :)
Nellaa napisal(a):wątek nam przygasa bo w sumie wszystkie już po ślubie to nie ma o czym nawijać

otóż to :) ale zawsze można powspominać jeszcze
napisał/a: Nellaa 2016-10-18 01:17
poziomka_ napisal(a): pochwal się potem :) te zdj co pokazałaś były świetne, jestem ciekawa innych :)

wrzucę wam na FB

[ Dodano: 2016-10-19, 17:00 ]
Ożywię wątek bo mam jeszcze jedno pytanie
foty dostaliśmy i teraz kombinuję żeby z nich zrobić namacalną pamiątkę gdzie w razie awarii prądu mogę sobie też oglądać zdjęcia.
Te z was które już są po tym kroku co polecacie fotoalbum? fotoksiążkę? czy tradycyjny album z wyklejanymi zdjęciami?
Nasz fotograf nie ma za bardzo czasu teraz żeby nam zrobić projekt więc sami musimy coś poszukać. On ma jakichś drukarzy ale tam najszybciej byśmy mogli mieć foty pod koniec grudnia dla naszych babć i reszty niemobilnej rodzinki to trochę za długie czekanie.
Może znacie kogoś kto ma krótsze terminy? no i dajcie znać co wybrałyście?
do mnie najbardziej przemawia tradycyjny wyklejony album ale mąż daje liberum veto aż sobie chyba dla siebie sama taki album machnę a on niech sobie te inne fotodziwactwa robi. Nawet mi się spodobała wizja żeby do takiego starego albumu powklejać kawałki welonu winietki koronki z ozdób na bramę
napisał/a: nuuutella 2016-10-20 21:52
Nellaa napisal(a):Ożywię wątek bo mam jeszcze jedno pytanie
foty dostaliśmy i teraz kombinuję żeby z nich zrobić namacalną pamiątkę gdzie w razie awarii prądu mogę sobie też oglądać zdjęcia.
Te z was które już są po tym kroku co polecacie fotoalbum? fotoksiążkę? czy tradycyjny album z wyklejanymi zdjęciami?
Nasz fotograf nie ma za bardzo czasu teraz żeby nam zrobić projekt więc sami musimy coś poszukać. On ma jakichś drukarzy ale tam najszybciej byśmy mogli mieć foty pod koniec grudnia dla naszych babć i reszty niemobilnej rodzinki to trochę za długie czekanie.
Może znacie kogoś kto ma krótsze terminy? no i dajcie znać co wybrałyście?
do mnie najbardziej przemawia tradycyjny wyklejony album ale mąż daje liberum veto aż sobie chyba dla siebie sama taki album machnę a on niech sobie te inne fotodziwactwa robi. Nawet mi się spodobała wizja żeby do takiego starego albumu powklejać kawałki welonu winietki koronki z ozdób na bramę


ja planuję wykleić zdjęcia w albumie, chocbym miala caly dzien przy tym spędzić :D Taki bym chciała z kartkami przekładanymi... alle firmy zadnej nie znam...
A fotoksiążkę dostaliśmy od foto, i wystarcyz :)
napisał/a: Nilkaa 2016-10-21 11:08
poziomka_ napisal(a):
Nilkaa napisal(a):Co tu taka cisza dziewczyny? ?

główny powód to pewnie taki, że wszystkie już jesteśmy mężatki :D
ale w sumie możnaby jeszcze trochę ożywić wątek tak na zakończenie, póki jeszcze nie jest zamknięty :)
Nilkaa napisal(a):Aaaa dziś mija miesiąc po ślubie! !!!!!

szybko zleciało co?? :)l:

To trzeba przejść na wątek Źony 2016;)) i dalej pisać o swoim życiu; ) codziennym
Oj bardzo szybko zleciało
Nelka co do foto książki to jak też będę poszukiwać tylko nie wiem co się bardziej opłaca zrobić ja w necie czy wywołać foty i wkleić do albumu; )???
napisał/a: lisbeth871 2016-10-21 11:40
Nilkaa napisal(a):To trzeba przejść na wątek Źony 2016;)) i dalej pisać o swoim życiu; ) codziennym

od tego jest temat "Poślubione"
napisał/a: Nilkaa 2016-10-21 17:50
lisbeth87 napisal(a):
Nilkaa napisal(a):To trzeba przejść na wątek Źony 2016;)) i dalej pisać o swoim życiu; ) codziennym

od tego jest temat "Poślubione"

Więc tam przenosimy; )