Śluby 2012

napisał/a: eska46 2010-04-18 23:54
Witam, postanowiłam utworzyć ten temat dla wszystkich, którzy planują brać ślub i organizować wesele w 2012 roku.
Wiem, że to jeszcze sporo czasu, ale sądzę że są wśrod nas osoby, ktore planują takie rzeczy z dwuletnim wyprzedzeniem
no i mam nadzieję że w miarę upływu czasu liczba forumowiczek piszacych w tym temacie bedzie się powiększać
napisał/a: Joanna_21 2010-04-18 23:56
eska46, oj ja bym chyba zwariowała jakbym miała 2 lata naprzód planować :) U nas minął już rok od początków organizacji i pocieszę Was, że ja już marzę by było PO!!!!!! :) Ale na pewno ja, jak i inne już żonki będą starać się Wam pomóc :)
napisał/a: eska46 2010-04-18 23:57
ja, jako świeżo upieczona narzeczona, dopiero zaczynam zastanawić sie nad wyborem daty.
Marzy mi sie 05.05 lub 07.07, zeby bylo łatwo zapamietać
moje typy jesli chodzi o salę to:
http://www.palacykotrebusy.pl/
http://www.veneciapalace.pl/
http://www.zajazdpodjaworem.pl/

[ Dodano: 2010-04-19, 00:01 ]
Joanna_21, dziekuję za chęć wsparcia, to przyda sie nam wszystkim (planującym) napewno!
myślalam nad wzieciem ślubu w 2011, ale u mnie w rodzinie jest tradycja raczej póznego wychodzenia za mąz, i bycie żoną w wieku 22 lat jakos Ich wszystkich przeraża:) pozatym niestety zarówno ja jak i Mój studiujemy dziennie- mi został jeszcze rok, jemu dwa... A jednak oboje wychodzimy z zalożenia że malżenstwo powinno być "samowystarczalne" finansowo...
napisał/a: Joanna_21 2010-04-19 00:08
eska46 rozumiem,że z narzeczonym już macie ustalony 2012 rok? Ja bym chyba wybrała lipiec, bo sama stałam się ofiarą nieprzewidywalnej wiosennej pogody, choć z drugiej strony wg mnie wiosna piękniejsza niż lato :) Podejrzewam, że na 07.07 będzie więcej chętnych.

Widzę, że budżet spory zakładacie. Pierwsza sala ceny na 2009 250zł/os , Venecia podobnie bo w 2008 200zł, zajazd pod jaworem 220-250zł.
napisał/a: eska46 2010-04-19 01:20
2012 to wspolna decyzja, i raczej tak juz zostanie wszyscy radzą mi lipiec bo to sezon na wesela, pogoda piękna itp. Do tego dochodza jeszcze przesądy że "majowe malżeństwa są nieudane".
Ja z kolei mam ogromny sentyment do tego miesiąca, poza tym poznalismy sie z Moim wlaśnie w maju...
Joanna_21, a Ty w ktorym miesiącu bralas ślub? i jak bardzo pogoda pokrzyzowała Ci plany?

co do budżetu to na szczęscie mamy w tej kwestii komfort- moi rodzice są dobrze sytuowani i chcą zeby nasz ślub był bajkowy- nie biorą pod uwagę kwestii ceny za talerzyk, ma być perfekcyjnie
napisał/a: ~gość 2010-04-19 01:25
eska46 napisal(a):chcą zeby nasz ślub był bajkowy- nie biorą pod uwagę kwestii ceny za talerzyk, ma być perfekcyjnie
pięknie, tylko pozazdrościć
napisał/a: ~gość 2010-04-19 08:36
eska46, Ja planowalam prawie 2 lata wczesniej... W kazdym razie powodzenia zycze i jak najmniej kryzysow
napisał/a: Lenka111 2010-04-19 08:53
Narazie pustki, ale z czasem przybędzie przyszłych PM. Powodzenia w planowaniu, załatwianiu, kupowianiu, zadatkowaniu, wybieraniu.... itd
napisał/a: Linijkaaa 2010-04-19 09:28
eska46, ja również jestem za lipcem :)
jeśli chodzi o salę to najbardziej podoba mi się Pałacyk Otrębusy.
Cena około 200 zł jest wg mnie rozsądna jak za taki lokal. Ja mam trochę mniej elegancką salę a płacę 220 zł, ale za to nie trzeba się martwic o ciasta, soki, tort ... bo wszystko jest załatwione ;) Jak będziesz rezerwować dowiedz się dokładnie co jest w cenie.
Jesteś w tej komfortowej sytuacji, że rodzice zapłacą za wesele. Ja niestety musiałam sama na nie uzbierać i po weselu wiele mi na koncie nie zostanie ale mam wesele w miejscu które sobie wymarzyłam
napisał/a: mnpszmer 2010-04-19 10:12
Joanna_21 napisal(a):eska46, oj ja bym chyba zwariowała jakbym miała 2 lata naprzód planować :)

my planowalismy na 2 lata wczesniej.Trzeba bylo wynajac sale i na niektorych juz nie bylo miejsc.Znalezlismy wtedy tez naszego kamerzyste i potem za 3 miesiace mielismy juz orkiestre i dekoratora ktory tez mial juz ostatnie miejsca wolne.
eska46, ja bym stawiala na lipiec bo sama mam slub 3ego lipca, ale 2010 :).Co do sali to wybralabym 3 lub 1, ale w 1 osobiscie nie podoba mi sie ustawienie stolow.Ja wole jak stoly sa polaczone w litere U
napisał/a: KarolciaK 2010-04-19 11:00
eska46, na przesady bym nie patrzyla,wybralabym lipiec ze wzgledu na pogode,ale jesli wolisz maj,to nie patrz na przesady ja sama mam slub w lipcu mam nadzieje ze pogoda dopisze
napisał/a: kocia_22 2010-04-19 12:19
wow juz sekta 2012 jest na pewno z czasem zacznie przybywać sekciar, trzymam kciuki za was