Etykiety i zawieszki na wódkę

napisał/a: Kalisi1 2016-10-25 17:45
Byłam ostatnio na weselu, gdzie były grawaerowane butelki. Potem po imprezie każdy taką dostał - i tak mamy super pamiatke po weselu.
napisał/a: sylwuchafl 2017-01-29 12:35
Kalisi napisal(a):Byłam ostatnio na weselu, gdzie były grawaerowane butelki. Potem po imprezie każdy taką dostał - i tak mamy super pamiatke po weselu.


Weelna z [reklama usunięta] - u nich można taki grawer zamówić indywidualnie:) Opcja spoko!
napisał/a: lambada66 2017-02-07 23:50
No do tych butelek z grawerem nie trzeba już zawieszek, taka Wódka Weselna sama w sobie jest już fajnym elementem. Ładnie ten grawer wygląda swoją drogą, widziałam ostatnio na targach ślubnych w Katowicach. Naprawdę ciekawie
napisał/a: coffe 2017-03-02 19:47
grawer na wódce to ostatnio chyba hit. Coraz częściej widuję właśnie takie wódki na przyjęciach, jednak nie na każdej też można tak poszaleć.
napisał/a: sylwuchafl 2017-03-23 09:16
Moim zdaniem o wilee fajnej wygląda taka oryginalna butelka Weselnej niż juz te wszystkie oklepane zawieszki, z którymi w praktyce potem tylko problem (bo do lodówki, czy zamrażalki się nie włoży bo zamiekna, a ciepłej wódki się przecież na stół nie postawi, a z doświadczenia wiem, że kelnerzy albo zapominają o przyczepieniu zawieszek, albo robią to bez ładu i składu)
napisał/a: anabullfinch 2017-03-31 14:43
Ja zamierzam kupić zawieszki na alkohol, od razu w komplecie z zaproszeniami, winietkami i kartami menu. Może większość nie zwróci nawet uwagi, że to ten sam motyw, ale dla mnie świadomość, że wszystko idealnie do siebie pasuje, sprawi niemałą radość (jestem pedantką pod tym względem ;) ) Same zaproszenia są eleganckie, bez zbędnych ozdób, bo właśnie takie najbardziej lubię, myślę, że nie jednej osobie też przypadłyby do gustu https://www.zapi.pl/komplety-zaproszen/39-komplet-zaproszen-slubnych-kp-01.html
napisał/a: olak2 2017-04-24 11:40
Też na początku nad tym się zastanawiałam bo bardzo mi się to podobało, ale ostatecznie stwierdziliśmy że to niepotrzebny dodatkowy wydatek.