Dekoracja sali

napisał/a: jaleczko 2012-07-27 14:57
Witam wszystkie forumowiczki,
Trzy miesiące temu zsotałam szczęśliwą narzeczoną. Teraz trwają przygotowania do wesela, które odbędzie się na początku października. Na szczęście wiele rzeczy już załatwiłam, ale mam spory problem z jedną kwestą. Dekoracją. Większość firm proponuje dość ubogą i raczej tradycyjną ofertę - białe róże, świece itp. Czy macie może jakiś ciekawy, oryginalny pomysł na udekorowanie sali weselnej? Moja sala ma ok 190m2, są wiszące belki, które można ewentualnie wykorzystać do zawieszenia czegoś, spory parkiet i kilka okien. Myślałam może ojakiś materiałach na ściany, ale sama nie wiem. Co proponujecie?
napisał/a: YourDreams 2012-07-29 11:36
AmeliaBarcik, wrzuć zdjęcie albo podaj stronę bo tak ciężko coś doradzić
napisał/a: jaleczko 2012-07-30 09:21
Wesele odbędzie się w tej Hotelu Maraton. Tutaj podsyłam link do strony internetowej ze zdjęciami. Oczywiście na zdjęciach jest już dekoracja, ale wolałabym coś bardziej eleganckiego w chłodniejszych odcieniach.
napisał/a: YourDreams 2012-07-30 11:17
AmeliaBarcik, ja bym dała pokrowce na krzesła, na stoły wysokie wazony a w nich pływające kwiaty, i pływające świeczki, tiul na belki pod sufitem razem z lampkami, które będą pod spodem (będą dawały fajny efekt, można dać też wysokie drzewka lub gałązki obwieszone kryształkami, i szklanymi wiszącymi bombkami z kwiatami w środku, można takie drzewka lub gałęzie dać na stół, na okna albo postawić przy ścianach.
W sumie dziwi mnie to że mają taką ofertę bo na tej sali jest wiele możliwości.
Kilka zdjęć żeby rozjaśnić o co mi chodzi ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Oczywiście kwiaty i kolory dowolne
napisał/a: jaleczko 2012-08-13 11:41
Wow, te tiule są śliczne!!! Strasznie podobają mi się też te girlandy z kryształków - są naprawdę eleganckie!! Koniecznie muszę takie mieć! Świetne pomysły. Ma ktoś jeszcze coś ciekawego? :) Dzięki poprzednim pomysłodawczyniom i czekam na kolejne inspiracje.
napisał/a: kingmusic 2012-08-28 11:00
Również interesuje mnie dekoracja światłem. Bardzo ciekawe efekty. Podobno jest jakaś firma z Bydgoszczy? Może ktoś mi poleci taką firmę.
napisał/a: jane 2012-08-28 13:26
YourDreams świetne są te kwiatowe dekoracje!
napisał/a: YourDreams 2012-08-28 22:36
Jane, ja ogólnie uważam że takie dekoracje super się sprawdzają i pięknie wyglądają, a do tego można połączyć kwiaty i świece ;)
napisał/a: Hecate 2012-08-28 23:40
No to ja uderzę w nieco rustykalne klimaty, bo taki styl mi bardzo odpowiada :D
Do tego dwa wielkie, wiedźmie kotły grzanego wina na zewnątz i jestem w siódmym niebie (ale to już chyba moje osobiste zboczenie )
napisał/a: Kaskiiii 2012-08-29 09:48
Znalazłam super zdjęcia z typową dekoracją świetlną, nie opartą jedynie na świecach, ale również na świetle elektrycznym, iluminacjach świetlnych o tym sądzicie?



napisał/a: YourDreams 2012-08-29 21:30
Kaskiiii, Fajnie to wygląda, ale szczególnie jeżeli chodzi o drugie zdjęcie to raczej jest to efekt na chwilę bo ciężko było by siedzieć kilka godzin przy takim świetle