Dekoracja sali

napisał/a: malwinka89 2015-05-16 10:54
aitutaki, ładne
napisał/a: aitutaki 2015-05-16 22:11
chivata napisal(a):podoba mi się, ale lepiej by było, gdyby było mniej zielonego a więcej kwiatów
no w wazonach bym chciała więcej kwiatów

megul napisal(a):Ładnie choć uważam, że za duże te kwiaty... Mnie by denerwował taki wielki bukiet na stole...
heh a mi się właśnie podoba ta duża kompozycja a miejsca na stole jest dużo, bo przy stołach dla gości zamiast tych kwiatów będą nakrycia dla osób z naprzeciwka
napisał/a: różyczka123 2015-05-16 22:34
Ja może dziwna jestem, ale lubię jednak prostsze kompozycje, ja bym wolała same kwiaty i jak najmniej zielonego i tak samo te "paprotki" - ozdoba do kwiatów mi się nie podoba. :)
Ale kolorystyka super! :)
napisał/a: aitutaki 2015-05-16 23:12
ej bo do tej pory byłam zadowolona z tych kwiatów, a teraz po Waszych wpisach mam wątpliwości na żywo jak je widziałam na sali, to mi się podobały
napisał/a: ~gość 2015-05-17 17:39
aitutaki, byłam na weselu gdzie były takie wysokie wazony na stole i mnie wkurzaly, nie widziałam osób naprzeciw, jak po coś sięgnęłam to bałam się, że wazon runie.
napisał/a: asieczka92 2015-05-17 20:18
Sofi napisal(a):yłam na weselu gdzie były takie wysokie wazony na stole i mnie wkurzaly, nie widziałam osób naprzeciw, jak po coś sięgnęłam to bałam się, że wazon runie.
zgadzam się z tym
napisał/a: aitutaki 2015-05-18 00:07
Sofi napisal(a):aitutaki, byłam na weselu gdzie były takie wysokie wazony na stole i mnie wkurzaly, nie widziałam osób naprzeciw, jak po coś sięgnęłam to bałam się, że wazon runie.
tego się akurat nie boję, bo byłam na dwóch weselach na tej sali, gdzie były wysokie wazony i nie przeszkadzały w niczym, bo kwiaty były na wysokości powyżej głów, więc nie zasłaniały osób z naprzeciwka, a jednocześnie stoły są dość szerokie więc nic nie zawadzało o te wazony zresztą one były chyba po dwa na stole, a stół na około 50-60 osób
tylko bardziej się teraz zastanawiam nad wyglądem kwiatów w wazonach
napisał/a: marta_004 2015-05-27 09:26
Zawsze można dołączyć swoje uwagi do dekoracji sali, powiedzieć czego nie chcemy, a co nam się podoba. W naszym przypadku nie było problemu z wystrojem. Sala w pałacu wyglądała przepięknie, nie było ścisku ani niepotrzebnych dodatków, które mogły "przysłaniać gości".
napisał/a: monia40 2015-06-10 23:06
Witam, planuję wynająć salę bankietową w Pałacu, jednak zastanawiam się nad wystrojem. Czy w ogóle go robić? Czy tylko lekko przystroić stoły? Pytam, bo ten pałac jest wystarczająco ozdobiony sam w sobie. Ściany mają piękne zdobienie, wzory, a dołączenie do nich kolejnych dodatków może tylko zaszkodzić. Jak Wy byście udekorowały salę weselną w takim miejscu?
napisał/a: Hecate 2016-03-25 16:04
Przyszła pora aby rozejrzeć się za dekoracjami. Byłabym wdzieczna za porady/opinie. Kolory docelowe: złoto, zieleń mchu, pomarańcz/czerwień + elementy drewniane.

Stół państwa młodych:

Z jednej strony stolu szwiecznik szklany (jezeli ktoraś z Was się orientuje gdzie coś podobnego może dostać w Polsce byłabym wdzięczna za namiary) wyłożony mchem + wazon z gałęziami i gibsówką pomalowane złotym sprayem







Druga strona, grube swiece roznej wielkosci ozdobiona metalowym elementem (nie wiem jak to sie technicznie nazywa), pewnie zamiast serduszek wybralabym cos innego - bardzo podobaja mi się ważki:





Chciałabym, żeby za nami wisiały lampki z kolorowego szkła, ale nie jestem pewna czy pasują? Co myślicie?



Reszta stołow:

Lampiony w kolorze bursztynu na podstawce z drewna:



Świeczki:






Podłóżne koszyczki/pudeleczka drewniane wyłożone mchem + świeczki.

Zastanawiam się też na bieżnikami na stóły Tak, nie? Jeżeli tak to jaki kolor? Myślałam nad czerwienią/pomarańczą, ale obawiam się, że wtedy pozostałe dekoracje na stole nie będą się wyróżniać

Sala kominkowa

Tu będą stały ciasta i słodki stół. Myślę nad drzewkiem i świecznikiem
napisał/a: b.b. 2016-03-26 07:35
super pomysły!! :)
napisał/a: Tancerka1 2016-03-30 11:37
takie wysokie wazony sa swietne! ani w niczym nie przeszkadzaja a i lepiej widac, bo kwiatki nie zaslaniaja