dekoracja kościoła wykonana własnoręcznie

napisał/a: margaret3 2010-10-31 14:42
Natalina1989 napisal(a):Miya, w dniu ślubu nie, ale zrobimy to wieczorem w piątek. Myślę, ze wszystko powinno spokojnie wytrzymać?

Oczywiście że wytrzyma. U Nas kościól był dekorowany w piątek po mszy o 18 i wszystko wyglądało pięknie.
Miya napisal(a):Natalina1989, no właśnie o żywe kwiaty się martwię. Jak będzie upał to może być niewesoło.

W kościele nigdy nie ma upału więc nie ma sie co stresować
Miya napisal(a):Bo ja się prawdę mówiąc boje dogadania z innymi parami

U Nas były 3 pary i się bez problemu dogadaliśmy

farazi napisal(a):Natalina1989, ja bym się nie martwiła o to, czy kwiaty wytrzymają. W kościołach zazwyczaj nie jest zbyt gorąco, a poza tym zwykłe, cotygodniowe dekoracje kwiatowe robi się najczęściej w sobotę i w niedzielę wcale nie wyglądają źle.
Dokładnie. Przeciez kwiatów w kosciele sie nie wymienia co drugi dzień tylko raz na tydzień, ewentualnie się wyrzuca te przywiędnięte. Dziewczyny kwiaty w kosciele sa układane na tej gąbce ( http://foliakwiatowa.pl/promocja_slubna_1_2010_images/1.jpg ) i ona jest namoczona więc nie mają prawa zwiędnąć bo piją sobie wode. Tak jak kwiaty które dostajecie i wstawiacie do wazonu stoją tydzień a nie wiedną za 2 dni.
farazi napisal(a):Nie licz na to, że w dniu ślubu będziesz miała czas zawozić kwiaty do kościoła
E tam My w dzień ślubu mięliśmy czas na udekorowanie sali
napisał/a: Miya 2010-10-31 15:07
margaret, no w sumie masz racje, w kościołach nigdy nie ma upału.
A ile wcześniej rozmawiałaś z innymi parami?
napisał/a: margaret3 2010-10-31 15:54
Miya napisal(a):A ile wcześniej rozmawiałaś z innymi parami?

Z miesiac przed ślubem. U Nas szybko poszło bo siostra zakonna poleciła Nam dekoratorkę ( zwykle to siostra dekoruje kościól, ale w czasie Naszego ślubu była na urlopie ) która dekorowała kościół kwiatami na Boże Ciało i uznałyśmy z dziewczynami że ładnie to wygląda i chcemy coś podobnego wiec wszystkie ustalenia trwały moze z 5 minut
napisał/a: ~gość 2010-10-31 16:15
margaret, no to mnie uspokoiłaś
A co do sali to podziwiam
napisał/a: KarolciaK 2010-10-31 16:24
Ladybird, cena nie jest zla,my mielismy za 250 zl i bardzo mi sie podobalo
napisał/a: marek112 2016-09-22 16:16
bardzo ładne dekoracje kościoła można otrzymać od firmy http://weseleznatura.pl/