Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu

napisał/a: ~gość 2011-09-24 17:53
Zakładam nowy temat, ponieważ nie znalazłam nic w tych już istniejących.


Robicie jakieś specjalne dekoracje w domu/mieszkaniu/przed domem? Ja myślałam o bramie z balonów. Nie wiem za bardzo jak się za to zabrać i czy realne jest wykonanie takiej dekoracji we własnym zakresie? Wstawiam kilka zdjęć, żeby było jasne co mniej więcej mam na myśli. Myślałam też żeby udekorować schody. Wstawiajcie tu swoje pomysły i dekoracje, które miałyście na własnych ślubach/widziałyście u kogoś
napisał/a: daffodil1 2011-09-24 18:07
magda m, zależy czy mieszka się w domku czy w bloku... :)
u mnie na ślubach nigdy nie było żadnych dekoracji, dlatego zdziwiłam się, że w ogóle coś takiego jest ;) ogólnie średnio mi się podoba, ale podejrzewam, że dom M będzie ozdobiony od góry do dołu przez teściową
napisał/a: ~gość 2011-09-24 18:19
daffodil, nie mogę znaleźć nic powalającego w necie...
napisał/a: ~gość 2011-09-24 18:32
Ja mieszkam w bloku, więc udekoruję jakoś klatkę - wstążkami, balonami, ale bez zbędnej przesady, bo mieszkam na 4 piętrze i dekoracje klatki kosztowałyby więcej niż sali ;)

Znalezione w necie.






[ Dodano: 2011-09-24, 18:37 ]
I jeszcze brama "niebalonowa"

napisał/a: ~gość 2011-09-24 19:22
magda m, my nie bedziemy nic dekorowac ;) ale moze z tego wzgledu ze nie robimy blogoslawienstwa itd a takie cos mozna zrobic z tych balonow co sie da wiazac samemu albo z takiej specjalnej tasny co ma odwory i jak w nie powkladasz to balony obkrecone sa na okolo ;)
sala bede ktorys sposob probowac na strojeniu sali ale wole ten z tasma bo balonow tak bogaciej jest a nie po jednymm
napisał/a: chasia 2011-09-24 19:58
właśnie miałam napisać, są takie specjalne taśmy do balonów ( na allegro można takie kupić )
my również nie będziemy dekororwać :)
napisał/a: ~gość 2011-09-24 22:03
My będziemy, ale jedynie klatę schodową. Mieszkam w wieżowcu na 8 piętrze, wiec ciężko udekorować cały blok . Dekoracja będzie tylko z balonów, dlatego że dzieci i tak to rozpracują póżniej
napisał/a: ~gość 2011-09-25 07:08
Z kwiatów to chyba za drogo wyjdzie...

A o tych balonach czytałam, że to wcale nie jest takie proste....Że trzeba jakąś specjalną pompką dwustronną dmuchać. Ja bym chciała mieć biało- różowe balony a P. biało- niebieskie. Do tego u mnie w domu schody jakąś wstążką z materiału.
napisał/a: daffodil1 2011-09-25 10:05
Miśka27, te zdjęcia co wstawiłaś, piękne

a dodatkowo co do takiej oprawy przy wyjściu z mieszkania/domu, to chcecie żeby Wam orkiestra grała przy wychodzeniu?
napisał/a: ~gość 2011-09-25 10:10
daffodil napisal(a):a dodatkowo co do takiej oprawy przy wyjściu z mieszkania/domu, to chcecie żeby Wam orkiestra grała przy wychodzeniu?


Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy!!! Ku rozpaczy mojej teściowej...
napisał/a: daffodil1 2011-09-25 10:38
magda m napisal(a):
daffodil napisał/a:
a dodatkowo co do takiej oprawy przy wyjściu z mieszkania/domu, to chcecie żeby Wam orkiestra grała przy wychodzeniu?


Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy!!! Ku rozpaczy mojej teściowej...
takie jest i moje zdanie!! obawiam się trochę, że teściowa będzie miała inną wizję i będę ją musiała na ziemię sprowadzić!! :P
napisał/a: errr 2011-09-25 11:24
szczerze pisząc nie byłam jeszcze na weselu na którym nie byłaby udekorowana klatka/brama domu Panny Młodej. U Pana Młodego był taki jeden przypadek.