Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu

napisał/a: kasia91 2011-09-28 19:14
magda m, fajnie wyglada my mieszkamy w bloku wiec na cos takiego sobie nie pozwolimy... ale ludzie czesto czepiaja balony w klatkach na poreczach i przed klatka, jednak ie wiem czy my sie zdecydujemy

[ Dodano: 2011-09-28, 19:16 ]
Miśka27, nawet ciekawy pomysl moze skusze sie na cos takiego jak na 3 zdjeciu. ja tzn moja mama mieszka na 2 wiec moze cenowo nie bedzie zle
napisał/a: dotti1 2011-09-28 19:44
Cześć Dziewczyny :)

Przystrojenie domu to bardzo fajna sprawa :) Jeśli dekoracja jest zrobiona z gustem i bez przepychu, to może byc naprawdę pięknie. My będziemy mieć w domu cięte kwiaty w wazonach i świece mnóstwo świec (to też ze względu na to że robimy przyjęcie w domu). Wszystko w stonowanych kolorach, tylko kwiaty czerwone. Też nie lubie balonów, ale myślę o organdynowym jasnym obrusie i przybraniu.

A co się tak uczepiłyście tej orkiestry? ;D Każdy ma swój gust, ale chyba fajnie jest wyjść z własnego domu z pompą? Tak żeby każdy wiedział że wychodzicie za mąż. Osobiście nie widzę w tym nic złego :)
napisał/a: kasia91 2011-09-28 19:47
Doris_ napisal(a):

A co się tak uczepiłyście tej orkiestry? ;D Każdy ma swój gust, ale chyba fajnie jest wyjść z własnego domu z pompą? Tak żeby każdy wiedział że wychodzicie za mąż. Osobiście nie widzę w tym nic złego :)


ja tez nie u mnie bedzie orkiestra
napisał/a: dotti1 2011-09-28 22:00

i super ;)))
napisał/a: ~gość 2012-02-12 15:24
Ponieważ mój ślub zbliża się wielkimi krokami odświeżam temat. Doszłam do wniosku, że jednak nie chcę żadnych balonów. Najchętniej zrobiła bym bramę z kwiatów ale to kosztowne. Znalazłam też coś takiego. Czy wiecie może jak to się robi?
napisał/a: daffodil1 2012-02-12 15:35
magda m, ale chodzi Ci o ozdobę domu, a nie kościoła?
Ja też nie chcę żadnych balonów brrr ;)
napisał/a: ~gość 2012-02-12 15:44
napisal(a):magda m, ale chodzi Ci o ozdobę domu, a nie kościoła?
Ja też nie chcę żadnych balonów brrr ;)
_________________


Masz rację z tymi balonami Tak szukam czegoś, żeby zrobić bramę przed domem. Kościół dekoruje nam jakaś babuszka, więc się nie przejmuję. A pod domem bym coś chciała, żeby był jakiś akcent weselny:)
napisał/a: daffodil1 2012-02-12 15:51
magda m, ja planuję ubierać się w hotelu,gdzie jest wesele, więc nie będę nic dodatkowo robić. A w mieszkaniu M to pewnie nie obejdzie się bez balonów... :P A niech sobie robią co chcą... ;) Napisz może do małej_zuchwały, albo Miśki. Lepiej pomogą.
napisał/a: ~gość 2012-02-12 15:53
daffodil napisal(a):Napisz może do małej_zuchwały, albo Miśki. Lepiej pomogą.


Mam cichą nadzieję, że tu zajrzą
napisał/a: anka0611 2012-02-12 19:01
magda m, są takie specjalne bramy które możesz opleść np tiulem
o na allegro np możesz znaleść
http://allegro.pl/architektura-ogrodowa-pergole-i-trejaze-82281
napisał/a: ~gość 2012-02-12 19:52
magda m- no ja wiem...zalezy co bys chciała - czy w domu czy raczej jakies "akcenty" na zewnatzr domu, zeby kazdy wiedział że TY TU WYCHODZISZ ZA MĄŻ
Ludzie zazwyczaj przybierają ogrodzenia, króluja balony i wstążki, czyli coś co nie więdnie i niezaleznie od pogody się utrzyma
Ale jakbyś chciała coś wiecej to akie bramy kwietne (w sensie łuki) można postawić- nawet nie jeden, tylko tunel zrobić

Czasami Para Młoda zyczy sobie taka brame również w kościele- ala american stajl
napisał/a: ~gość 2012-02-12 20:05
Może być coś takiego jak wstawiłam na poprzedniej stronie. Myślałam, że wystarczy kupić jakiś drut w Castoramie i owinąć go materiałem (to chyba jakaś organza)?

anka0611 napisal(a):są takie specjalne bramy które możesz opleść np tiulem


Hm nie chciała bym zapędzać się w koszty.