barman na wesele, co sądzicie?

napisał/a: Matyldaa29 2009-11-03 23:51
Cześć!

Bylam ostatnio na weselu i była obsługa barmańska. Bardzo mi się podobało. Chciałam zapytać o wasze doświadczenia na ten temat? Tak się składa, że powoli planuje swoje wesele i zastanawiam się nad taka usługą.. pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
napisał/a: mnpszmer 2009-11-03 23:56
Matyldaa29, Skoro ci sie podobalo to czemu nie.A co masz dokladnie na mysli obsluga barmanska?
napisał/a: Matyldaa29 2009-11-04 00:00
no wiesz.. kolorowe drinki.. jakieś sztuczki barmańskie, rzucanie butelkami.. i fajnie jakby taki bar mieli przenośny np. Orientujesz się ile moze kosztowac taka obsługa?
napisał/a: mnpszmer 2009-11-04 00:06
Znalazlam to http://www.weselezklasa.pl/Profesjonalna-obsluga-barmanskabarman-na-wesele,ogloszenie,1524,ogloszenia-weselne.htm tu cos pisze ze przyklaowa cena 1500zl, ale nie wiem czy to prawda.Niy sie tym nie interesowalam.Czemu nie zapytalas na weselu ile taka przyjemnosc kosztuje?Pomysl jak dla mnie ciekawy

[ Dodano: 2009-11-04, 00:08 ]
Ups zle skopiowalam http://www.weselezklasa.pl/Profesjonalna-obsluga-barmanskabarman-na-wesele,ogloszenie,1524,ogloszenia-weselne.html
napisał/a: dotri 2009-11-04 00:11
To by bylo COS INNEGO ale jak kto lubi duzo atrakcji
napisał/a: margaret3 2009-11-04 08:53
Ja trzy lata temu byłam na weselu gdzie był bar, ale to nie jako atrakcja, nie było rzucania butelkami i takich tam tylko przez całe wesele robili po prostu drinki dla gości. Koszt był bardzo duży bo alkohol był lokalu i wujek płacił po prostu za to co ludzie wypili.
napisał/a: mani2 2009-11-04 10:05
Ja byłam na weselu gdzie drinki były przygotowywane przez jedną barmankę, z tego co wiem to alkohole, soki i owoce kupili młodzi, ta obsługa kosztowała 200 lub 300 zł, oczywiście niewykorzystane alkohole i soki młodzi dostali do domku :) a drinki były PYYYYYYSZNE :)
napisał/a: Lenka111 2009-11-04 10:27
Fajny pomysł, tylko przypuszczam, że dość drogi. Musisz liczyć zarobek dla barmana oraz cenę alkoholi, soków, likierów do tych drinków. Czasem też nie można kupić tych alkoholi gdzieś taniej tylko trzeba w lokalu - a tam ceny są czasem kosmiczne.
napisał/a: mani2 2009-11-04 11:57
Ale można się umówić z barmanem na kilka podstwowych typów drinków (nie tych z najdroższych alkoholi).
Młodzi po weselu dostali alkohole do domu i do tego na kartce przepisy wiec mogą sobie z reszty zrobić domową imprezkę :)
napisał/a: niebieskooka3 2009-11-04 12:16
ja byłam na weselu, gdzie było 2 barmanów, był pokaz (rzucanie butelkami, podpalanie baru w sensie polali jakimś alkoholem i podpalili a za tym ogniem robili drinki) super to wyglądało. Taka przyjemność z tego, co wiem kosztowała tamtą parę młodą 1500 zł plus alkohol, który musieli zakupić dla tych barmanów. Także tanie to nie jest, ale drinki były pyszne :) i były alkoholowe i bezalkoholowe :)
napisał/a: mani2 2009-11-04 14:58
OOOOOOOO !!!! to musiał być niezły pokaz :) chciałabym cos takiego zobaczyć ....
napisał/a: Matyldaa29 2009-11-05 09:43
No właśnie u mojej przyjaciółki było dwóch barmanów z cocktailshow i wzięli za obsługę łącznie 800zł więc bardzo tanio w porównaniu do innych profesjonalnych firm. Też był pokaz rzucania, podpalili cały bar i na nim drinki, a w ogóle ten bar to podpalił barman który ział ogniem także jeszcze większe wrażenie!!!!! Chyba się jednak zdecyduje, no jak myślicie? Nie tak dużo to kosztuje, choć trzeba dodać cenę alkoholu, ale moja przyjaciółka mówi że się z nimi dogadała i kupiła mniej i było taniej.. czekam na wasze opinie dziewczyny! Jeżeli któraś chce namiary na tych barmanów na na prv albo wejdźcie sobie na ich stronę. Pozdrawiam Mati;*