barman na wesele, co sądzicie?

napisał/a: patatenka 2010-08-07 15:21
mi sie pomysl z barmanem wcale nie podoba,dla mnie wesele to wesele a nie bankiet;/ uwazam ze to zbedny wydatek i tyle,ale szanuje decyzje innych i ich gusta
napisał/a: Aine78 2010-08-08 10:17
patatenka napisal(a):mi sie pomysl z barmanem wcale nie podoba,dla mnie wesele to wesele a nie bankiet;/

Oczywiście, wesele to wesele.
Ja też byłam sceptyczna.ALe sa ludzie, którzy nie piją wódki ( wiekszość kobiet) i możliwość napicia sie drinka, jest dla nich fajną alternatywą dla klasycznej wódki, rozcieńczonej sokiem pomarańczowym.To jest oczywiście moje zdanie.Jak pisałam wyżej-mojego brata kosztowało to tyle co dodatkowe alkohole i kolorowe likiery, plus 300złotych dla jednego z pracowników hotelu, który sie tym zajmował.
Na barmanów, którzy pokazuja sztuczki z latającymi butelkami(choć wygląda to rewelacyjnie) tez bym się nie zdecydowała.
napisał/a: ~gość 2010-08-09 14:29
u nas był barman i kolorowe drinki ;) ale nie musieliśmy go dodatkowo opłacać, bo i tak był w obsłudze naszego wesela :)
ja tam polecam, bo goście byli zachwyceni :)
napisał/a: Grubstein 2011-02-28 16:15
Ja też byłam na weselu, na którym był barman. Robił kolorowe drinki, po północy robił sztuczki żonglerskie butelkami, zionął ogniem SUPER Do tego para młoda zamówiła bar z lodu podświetlany różnymi kolorami z ich imionami. Sam Bar stał i się nie rozpuścił przez cały dzień i całą noc, także nieźle. Kosztował ok 1000 zł Taki bajer dla efektu.
napisał/a: ~gość 2011-03-01 08:29
Miya napisal(a):Oni dają listę alkoholi i można kupić w hurtowni czy gdzieś.


A masz może taką listę? Bo jestem bardzo ciekawa jak ona wygląda. Sama chcę mieć barmana ale bez żadnego pokazu itp. Jednak jeszcze jest za wcześnie na poszukiwania takiej osoby a nad alkoholem zaczynamy już myśleć.
napisał/a: Miya 2011-03-01 10:20
magda m, niestety nie mam, ale jak napiszesz do jakiejś firmy, która by miała u Was tą usługę wykonywać to oni ci taką listę powinni udostępnić. :)
napisał/a: Leah1 2011-03-02 12:27
magda m napisal(a):masz może taką listę? Bo jestem bardzo ciekawa jak ona wygląda. Sama chcę mieć barmana ale bez żadnego pokazu itp. Jednak jeszcze jest za wcześnie na poszukiwania takiej osoby a nad alkoholem zaczynamy już myśleć.

My będziemy mieli barmana na swoim weselu wraz z własnym, podświetlanym barem
To działa w ten sposób, że po podpisaniu umowy dostajesz od nich listę drinków i wybierasz które chcesz.
Są drinki na bazie wódki, na bazie rumu, ginu, margerity itd. - w zależności od kwoty jaką chcesz przeznaczyć na alkohol wybierasz to, co najbardziej ci odpowiada
My dodatkowo będziemy mieli przygotowane menu dla gości ze zdjęciami drinków, ich składem i nazwą, którą możemy zmienić np. drink "Pani młoda" itd.
Generalnie super sprawa i ja szczerze polecam!
Zwłaszcza dla Pań, które nie piją wódki - a zwykły drink wódka+sok nie jest już tak atrakcyjny
napisał/a: Miya 2011-03-02 18:48
Leah, świetny pomysł! :) My też planujemy właśnie zrobić listę drinków i mam nadzieje, że każdy będzie nawiązywał kolorem do jednego z kolorów przewodnich. :) Fajnie, że będziecie mieć opis ze zdjęciami.
napisał/a: Leah1 2011-03-03 07:26
Miya napisal(a):My też planujemy właśnie zrobić listę drinków i mam nadzieje, że każdy będzie nawiązywał kolorem do jednego z kolorów przewodnich.

Ja chcę aby było max kolorowo - kolory przewodnie u nas w tej kwestii nie mają najmniejszego znaczenia.
Chcę osiągnąć podobny efekt
Czyli kolory, kolory i jeszcze raz kolory - mnóstwo owoców i innych dodatków

napisał/a: ~gość 2011-03-03 16:15
Leah napisal(a):To działa w ten sposób, że po podpisaniu umowy dostajesz od nich listę drinków i wybierasz które chcesz.


Ja będę miała barmana ale alkohol i dodatki muszę kupić we własnym zakresie.

Miya napisal(a):My też planujemy właśnie zrobić listę drinków

napisał/a: Marionetta 2011-04-06 10:12
Jak najbardziej tak: [reklama]
napisał/a: ~gość 2012-05-28 12:25
To jest nasz pewnik numer jeden narzeczony ma znajomego mistrza Polski w barmaństwie. Planujemy Go trochę wykorzystać.
Na żadnym weselu na którym byliśmy nie spotkaliśmy z czym takim, więc myślę, że będzie super niespodzianka dla gości nawet tych małych, a będzie ich spora ilość, jakieś soczki kolorowe, bezalkoholowe drinki zrobią wśród nich furorę.