Problem z wytryskiem

napisał/a: DonJohn 2013-03-04 15:22
Witam,
Mam od pewnego czasu problem przy współżyciu. Udaje mi się dość szybko osiągnąć erekcję, ale podczas seksu nie mogę już "dokończyć". Jakby kończyła mi się w pewnym momencie energia...
Czym to może być spowodowane? Jak można temu zaradzić?
napisał/a: gorzka00 2013-03-04 15:52
Ile masz lat?
napisał/a: ~gość 2013-03-04 19:12
Test
napisał/a: Koczis 2013-03-05 07:51
Koniecznie zjedz coś przed stosunkiem (najlepiej wysokobiałkowego)... Czasem, jak czas (lub partnerka) pogania wystarczy szklanka coli! ;) Życzę "stosunkowo udanej nocy" ;)
napisał/a: Marc 2013-03-05 08:04
Myślę, że w Twojej wypowiedzi brakowało informacji o trybie życia. Czy palisz, pijesz, uprawiasz jakiś sport? A może masz za dużo pracy..., albo za mało witamin?? Wiem co mówię, bez zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń się nie obejdzie. Ja po pierwszych kilku "niepełnych" stosunkach się tylko dołowałem..... i wmawiałem, że coś jest ze mną nie tak, a wystarczyło kilka drobnych zmian!
napisał/a: katem1 2013-03-05 08:15
A może za dużo myślisz o tym, że nie możesz "dokończyć"? Im bardziej będziesz się zastanawiał nad przyczyną, tym bardziej będziesz się stresował. A wtedy niepowodzenie w seksie gwarantowane... Może na początek spróbuj się po prostu wyluzować i cieszyć seksem!
napisał/a: ~gość 2013-03-05 09:59
A może zmień partnera/partnerkę :)
napisał/a: katem1 2013-03-05 11:16
A może pomogą Ci jakieś gadżety z sex-shopu ;) ?!
napisał/a: ~gość 2013-03-05 13:02
Hiszpańską muchę polecam, a co się będziesz
napisał/a: bts 2013-03-06 09:45
Witam wszystkich obecnych na forum serdecznie. Po zapoznaniu się z wypowidzią o problemach z erekcją nie mogę niestety wypowiedieć się wiążąco na temat rodzaju zaburzenia wskazanego przez jej autora, ponieważ jest w niej zbyt mało danych. Sądzę, że chodzi tutaj o utratę erekcji w trakcie penetracji. Taki stan rzeczy występować może w rozmaitych sytuacjach chorobowych organizmu, stąd wymagałby szczegółowej analizy stanu zdrowia, ale nie tylko, bo zaburzenie może też niekoniecznie oznaczać, że mamy do czynienia z sytuacją poważnej dysfunkcji organizmu, możemy mieć też do czynienia z czymś przejściowym, łatwo usuwalnym. Wiele podpowiedzi uczestników forum jest trafnych wskazującyh na narastanie lękowego napięcia wokół tej sytuacji i postępujacym narastaniu problemu przy stałym mysleniu o tym co się wydarzyło przy każdej sytuacji powioazanej z seksem.. Jeżeli chodzi tutaj o osobę młodą, nieobciążoną chorobami ogólnymi, można przed udaniem się do specjalisty spóbować dostępnych bez recepty preparatów - suplementów wpływajacych na erekcję dostępnych w aptekach.
Bogdan Stelmach