Masturbacja

napisał/a: asdasdasd123 2013-03-10 10:53
Witam,
Mam 16 Lat i masturbuję się od 4 lat .
Robię to 3 razy dziennie, na poczatku nie odczuwałem skutków a teraz po masturbacji czuję bój w prawym jądrze... :(
Czy to moze być spowodowane za czestą masturbacją?
Czy mój penis przez mastórbację bedzie mniejszy w przyszłosci?
I czy poprzez masturbację będe miał jakies problemy z płodnością ( czy wogóle będe mógł mieć dzieci?)
no i ostatnie pytanie Czy po spermie mozna rozpoznac czy bede płodny(moja sperma jest czasami rzadka a czasami taka gesta z jakby takims czyms w srodku)


z Góry dziękuję za Odpowiedz
napisał/a: bts 2013-03-14 13:21
Ocena spermy pod kątem jej gęstości nie jest wystarczjąca dla stwierdzenia płodności. Badanie rozstrzygające to badanie mikroskopowe dokonane laboratoryjnie. Częstotliwośc masturbacji jaką podajesz jest niepokojąca i wymaga konsultacji seksuologicznej. Dopiero po zapoznaniu się ze wszystkimi okolicznościami związanymi z tym co się dzieje w Twoim życiu bedzie można porozmawiać o konsekwencjach. Gorąco plecam konsultację jak napisałem.
Bogdan Stelmach
napisał/a: asdasdasd123 2013-03-14 19:40
ale pod jakim wzgledem jest niepokojaca ???
pod wzgledem uzaleznienia czy pod wzgledem mozliwosci tego ze nie bede mogł miec dzieci?


czy takie biale "nicie" w spermie są naturalne?
napisał/a: bts 2013-03-15 10:36
Pod kątem uzależnienia. To jest to co może w konsekwencji Twojej aktywności zagrozić Tobie w obszarze wszystkich znanych negatywnych konsekwencji takiej sytuacji.
Bogdan Stelmach