leczenie

napisał/a: zareczony89 2014-07-11 14:37
Witam.

Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość leczenia skłonności do uporczywych, nasilających się i ciągle powracających fantazji dotyczących sexu z partnerką na czyiś oczach? Zależało by mi bardzo na rozmowie na ten temat, ewentualnie terapi online (nie chce z tym problemem chodzić po seksuologach)
Nie chcę namawiać ani zmuszać partnerki do realizacji tego typu fantazji bo wiem, że nie czerpała by z tego satysfakcji. Lecz z drugiej strony męczy mnie to bardzo, dużo czasu poświęcam temu zagadnieniu.
Nie mam do kogo zwrócić się z tym problemem, bardzo proszę o pomoc lub ewentualne wskazówki.

Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam.
napisał/a: dr preszer 2014-07-11 15:23
Zmiana partnerki. Jedyne lekarstwo, które zadziała.
napisał/a: zareczony89 2014-07-11 15:43
Akurat to lekarstwo w grę nie wchodzi. Bardzo ja kocham i sex z inną nie dałby mi żadnej satysfakcji nawet przy 1000 swiadkach. Te nietypowe fantazje dotyczą tylko jej
napisał/a: KokosowaNutka 2014-07-11 16:57
Czemu nie chcesz isc do seksuologa?
napisał/a: ~gość 2014-07-11 18:45
Raz że głupio mi o tych sprawach rozmawiać z lekarzem ale to najmniejszy problem. Ważniejsze jest to, że wiem z jakim skutkiem i podejściem leczą lekarze w Polsce na NFZ, jakie są terminy, a prywatnie napewno nie stanie na jednej wizycie której koszt zaczyna się od 100 zł zapewne. Do tego o psychologach czy seksuologach słyszałem raczej różne opinie, że rzadko pomagają skutecznie