Blokada w seksie, kobiecy wytrysk

napisał/a: coverek 2013-03-06 13:04
Witam.

Jestem zdrową, młodą, 25-letnią, atrakcyjną kobietą. Nie mogę narzekać na brak zainteresowanie ze strony płci przeciwnej, niemniej jednak mam wewnętrzną blokadę do nowych znajomości. Blokada ta wynika z mojego wstydu, wstydu dotyczącego sfer intymnych. Mianowicie natura "obdarzyła" mnie czymś takim jak kobiecy wytrysk. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden incydent podczas zbliżenia, gdy ówczesny chłopak, podczas mojego pierwszego razu, spytał się co to i zaczął się śmiać. Od tej pory zacięłam się. Zablokowałam się na seks, na nowe znajomości. Czuję się samotna, ale poczucie wstydu jest silniejsze. Nie potrafię się otworzyć. Jak czytam na różnych forach internetowych, to wielu mężczyzn podnieca takie coś, ale ja jakoś na samą myśl o mokrym łóżku czuję zażenowanie, wręcz obrzydzenie do samej siebie.
Proszę mi poradzić w jaki sposób mogę odblokować się? Nie chcę żyć w osamotnieniu. Czy da się jakoś przeciwdziałać kobiecemu wytryskowi?
napisał/a: ~gość 2013-03-06 13:50
Dziewczyno nie przejmuj się! 9 facetów na 10 zapytanych z pewnością Ci powie, że to ich mega kręci!!!A tamten gość to pewnie był niedojrzały gówniarz, nie marnuj sobie życia bez kogoś takiego. Uwierz w siebie
napisał/a: ~gość 2013-03-06 13:56
Dziewczyno, natura wyposażyła Cię w super ficzer. Tak jak kolega wyżej napisał większość facetów będzie piało z radości, że potrafisz dochodzić w ten sposób. Co do odblokowania tego, to musisz poznać jakiegoś normalnego faceta i z nim powolutku dojść i przestać się krępować. Takich facetów jak Twój były powinno się kastrować i zsyłać do jakiegoś burdelu dla pedziów.
napisał/a: bts 2013-03-08 11:03
Potwierdzam porady forumowiczów, piękno tkwi w inności. Różnimy się we wrażliwości, wyglądzie - wszystkim. Twoje wyposażenie jest istotnie w wielu przypadkach niezmiernie pożądane przez partnerów. Dlaczego natomiast niektórzy tak postępują jak ten chłopak to już inna sprawa, to bardzo agresywne zachowanie. To on ma raczej problem a nie ty.
Bogdan Stelmach
napisał/a: ares94 2013-03-09 20:53
Chciałbym mieć taką kobiete w łóżku Tamten buc to jakiś dzieciak. Nie wiedział nawet że kobiety też mogą mieć wytrysk. Dla mnie kobieta która ma wytrusk jest boginią seksu