mój biust

napisał/a: karolina1209 2009-07-09 15:21

Temat i FORUM i dział Porady eksperta Pharma Nord został zamknięty.

Na podstawie pytań użytkowników powstał ebook: "Jak być szczupłym i zdrowym" do pobrania tutaj
http://www.mediafire.com/download.php?gnjmiy3tzdz
[/color:ede6f4c47b]

co moge zrobić zeby mój biust był większy?????? prosze o pomoc to rępujące:( i ile powinnam przytyc zeby miseczka powiększyła się o jeden rozmiar??????????błagam o pomoc

[ Dodano: 2009-07-09, 15:43 ]
napisał/a: hermina2 2009-07-14 10:22
Lepiej ukształtować piersi poprzez ćwiczenia i stosowanie odpowiednich kosmetyków oraz bielizny, zamiast celowego przytycia.

Oto przykładowe ćwiczenia, ujędrniające i modelujące biust:

1. Bierzemy hantle, kładziemy się na podłodze. Zginamy ręce w łokciach i odwodzimy ramiona w bok. Przedramiona unosimy prostopadle do podłogi, a dłonie zwracamy wnętrzem do przodu. Powoli prostujemy ręce i układamy równolegle do siebie. Dłonie cały czas pozostają na wysokości barków. Powtarzamy 15 razy w 2 seriach.

2. Stajemy 1 metr od ściany, opierając o nią dłonie (z palcami skierowanymi do środka). Prostujemy ręce, a potem zginamy, zbliżając klatkę piersiową do ściany. To takie pompki, ale przy ścianie. Powtarzamy to 10 razy w dwóch seriach.

3. Siadamy “po turecku”, prostujemy kręgosłup. Składamy dłonie jak do modlitwy na wysokości klatki piersiowej, a łokcie rozkładamy szeroko na zewnątrz. Naciskamy jedną dłonią na drugą z jak największą siłą przez ok 6 sek. Powtarzamy to 4 razy.

4. Na „jogina”. Siadamy w siadzie skrzyżnym na stepie, kręgosłup wyprostowany. Składamy dłonie jak do modlitwy na wysokości klatki piersiowej rozkładając szeroko łokcie. Naciskamy dłonią na dłoń z maksymalną siłą przez około 6 sekund. Powtarzamy ćwiczenie cztery razy z krótkimi przerwami.

W dbaniu o piękny biust tak samo ważne jak ćwiczenia jest stosowanie odpowiednich kosmetyków - maseczek, kremów.
napisał/a: Panna M. 2009-07-16 00:03
Wiesz, mawiają, że masaż biustu powoduje jego wzrost...
Tak przynajmniej twierdzi mój chłopak.
Tabletki antykoncepcyjne powodują wzrost piersi. Wiem, bo sama stosuję. Ale idzie za tym ryzyko spadku libido, wahania nastrojów oraz regularne przybranie na wadze, nie tylko w okolicach biustu. Także tutaj należy sprawę przemyśleć. ;)
To też zależy, czy nie masz problemów z układem pokarmowym... ja przez całe życie zastanawiałam się, jakim cudem, będąc chuda jak patyk i mając mały biust, potrafiłam zjeść końską porcję i jeszcze pół...
A potem okazało się, że jestem chora i mój organizm ma duże problemy z wchłanianiem pokarmu.
Może lepiej byłoby się przebadać?
Morfologia krwi, endoskopia, szczegółowy wywiad lekarski...
A nuż pomoże. ;)
Pozdrawiam! ;)
napisał/a: saxony 2009-07-27 01:07
karolina1209 napisal(a):ile powinnam przytyc zeby miseczka powiększyła się o jeden rozmiar??????????błagam o pomoc


musisz pamietac, ze Twoje piersi moga, ale nie musza urosnac po przybraniu kilogramow :)
lepiej zainwestuj w dobra bielizne typu push up i bluzeczki podkreslajace kobiece ksztalty :)
napisał/a: ~gość 2009-08-03 18:12
nie warto na ''chama'' tyć , ponieważ to może źle wpłynąć kochana na Twoją figurę , ja mając 13 lat miałam piersi wielkości piłki ręcznej, co było dla mnie wielkim udręczeniem ... wraz z dieta i ćwiczeniami schudłam i moje piersi zmniejszyły się do idealnego rozmiaru , są pełne, nie wiszą, jednym słowem cudo , tak jak moje poprzedniczki, polecam bieliznę push-up, stosuj kremy i maseczki, chociaż uważaj na ich skład, niektóre mogą tylko pogorszyć sytuację . pozdrawiam gorąco, życzę powodzenia w formowaniu biustu
napisał/a: ~gość 2009-08-04 10:47
Co prawda stanik pushap ladnie wyglada ale co jak sie go zdejmnie chodzi o to zeby wygladac dobrze w pushapie jak i bez... :)
napisał/a: saxony 2009-08-05 13:16
Dominika napisal(a):chodzi o to zeby wygladac dobrze w pushapie jak i bez... :)


kremy do pielegnacji biustu, cwiczenia i ... konsekwencja w dzialaniu