WALENTYNKI, WALENTYNKI...

napisał/a: ayra30 2009-02-17 00:22
Pokaż kwiaty
Sama dostawać nie lubię, ale oglądać? Jak najbardziej
a.
napisał/a: Wika1 2009-02-17 11:12
To i ja się pochwalę Dostałam śliczne kwiaty i bieliznę, wieczór spędziliśmy w bardzo romantycznym nastroju z butelką martini. Jeszcze nigdy mój mąż nie był taki romantyczny normalnie szok. Godzinami wspominaliśmy stare czasy, jak się poznaliśmy ach cudownie było To chyba przez te babeczki jogurtowe Dr.Oetkera - trafiłam idealnie :) Jak otworzył pudełko z babeczkami to aż mu się oczka zaświeciły. Jednak stare powiedzenie "przez żołądek do serca" ma sens.
napisał/a: Edytka 2009-02-17 23:41
Natalina1989, Magda_86, ayra, :D
Wika, cieszę się, że babeczki mężowi spasowały, a foszki poszły w zapomnienie :) Bardzoładny bukiet, taki oryginalny, bo w Walentynki to wszyscy z reguły czerwone róże preferują.
napisał/a: ayra30 2009-02-18 01:33
Walentynki walentynkami, ale na mnie czas... zobaczymy, czy polecimy, czy znów nam samolot odwołają
Coś jestem dobrej myśli... tylko spać mi się nie chce, a tu o piątej trzeba będzie wstać Wrócę w środę - pytanie, czy w tę, czy dopiero za tydzień
Aż mnie ciekawi, czy Anglia jeszcze w serduszkach
a.
napisał/a: julia919 2011-02-11 01:04
Związku ze zbliżają się walentynki mam takie pytanie a bardziej to do facetów. Chodzi o to że możliwe że walentynki będę spędzać na domówce ze znajomymi i chłopakiem. Wiem że dla tego właśnie mogę mieć problem ale chciała bym zrobić mojemu ukochanemu jakaś niespodziankę. Taką żeby Go zupełnie zaskoczyć i dla tego chciałam zapytać chłopaków jaką wy byście chcieli niespodziankę od swojej dziewczyny. Pytam dla tego chłopaków bo jestem ciekawa jak to wygląda z waszego punktu widzenia i jak dacie jakiś fajny pomysł to może się zasugeruje. Wysilcie wyobraźnie. Czekam na pomysły. Oczywiście jak Wy dziewczyny też macie jakieś pomysły to piszcie. Pozdrawiam.
napisał/a: konkdamian 2011-02-12 18:44
Zobaczcie tutaj o Walentynkach
[link usunięty]