sylwester 2009/2010

napisał/a: Linijkaaa 2009-11-26 19:56
My idziemy na bal - jeśli można to tak nazwać. To będzie taka impreza z Dj-em w sali bankietowej w moim mieście. Koszt to 450 zł od pary, u nas nic tańszego nie można znaleźć
Ale to będzie jedyny koszt, bo sukienkę mam (byłam na 3 weselach w tym roku więc mam z czego wybrać ;) ). Do fryzjera nie idę - sama sobie zrobię jakiegoś fryza Paznokcie swoje mam długie i nie najbrzydsze, więc tylko je pociągne lakierem.


margaret napisal(a):A My ostatnio rozmawialiśmy i jednak gdzieś pójdziemy. Doszliśmy do wniosku, że to być może Nasz ostatni sylwester bo po ślubie chcemy się starać o dzidziusia więc jak będę ciąży raczej nigdzie nie pójdziemy a potem jak się dzidzia urodzi to juz w ogóle.


Faktycznie u mnie taka sama sytuacja, a nie pomyślałam o tym wczesniej w tych kategoriach.
napisał/a: duszek1 2009-11-27 13:32
U mnie to będzie przedostatni sylwester przed dzidziusiem :D

jeszcze przyszły jest wolny bo wesele 15.01.2011 a po nowym roku wo weselisku to już będziemy majsterkowaććććć
napisał/a: AGA.F 2009-11-30 09:13
Zawsze miałam pełno pomysłów na spędzenie sylwestra a w tym roku totalna pustka, nie mam pojęcia co tu zorganizować
napisał/a: ~gość 2009-11-30 11:17
duszek napisal(a):U mnie to będzie przedostatni sylwester przed dzidziusiem
u Nas mam nadzieje ze ostatni
napisał/a: kokarda1 2009-12-06 18:25
u nas Sylwester tegoroczny jest już z dzidziusiem, tylko ja jestem 2w1 ;)
w związku z tym zostajemy w domu. ewentualnie do jednych przyjaciół mamy zaproszenie, może wpadniemy tam na trochę.
znajomi całą paczką lecą do Grecji, trochę im zazdroszczę ;) w sumie takie sylwestrowe wyjazdy zagraniczne teraz są modne, bilety lotnicze coraz tańsze, promocje są (znajomi w promocji LOTu chyba kupowali - wyszło im taniej niż w ryanair i wizzair...nieźle?) więc można zaszaleć.
tylko ja nienajlepiej się niestety czuję i stwierdziliśmy że lepiej nie ryzykować..
napisał/a: szprycha1 2009-12-06 21:19
Rooda666 napisal(a):szprycha napisał/a:
a szczerze kiedy to przeczytalam pomyslalam ze to troche lesbijskie przepraszam ale tak odczulam
sorry, ale to jest tak samo 'lesbijskie', jak babski wieczór przy winie


a wolalabys spedzic sylwester z kolezanka czy ze swoim chlopakiem?

Linijkaaa napisal(a):My idziemy na bal


no prosze to poszaqlejesz :)

Magda_86 napisal(a):u Nas mam nadzieje ze ostatni


ja tez i trzymam kciuki
napisał/a: Misia7 2009-12-07 08:58
A ja w tym roku organizuję sylwestra w domu. Już od dawna nosiłam się z tym zamiarem i wreszcie w tym roku się udało. Będzie nas trochę, ale mam nadzieję, że domu nie rozniesiemy
Ale przyznam, że zazdroszczę tym wszystkim, którzy wybierają się na bale. Może rok się uda
napisał/a: iwa_ch 2009-12-08 10:52
My wybieramy się w góry pod Zakopane wiekszą grupą mam nadzieję że śnieg jeszcze bedzie bo jesteśmy nastawieni na narty w moim przypadku bedzie to narciarstwo tarasowe
napisał/a: ~gość 2009-12-13 14:46
Magda_86 napisal(a):U nas bal to za pare od 600 do 1200 zl....
NO co TY Madzia..Ja idę na bal do Babci Maliny i za parę zapłacilismy 900zł,także trzeba poszukac..tylko,ze teraz zapewne jest juz zapóżno.My zaszaleliśmy w tym roku,ale jeszcze nigdy nie byłam na takim balu,wiec nie żałuje
napisał/a: ~gość 2009-12-14 22:48
my zostajemy w domu (tzn w Krakowie) i planów żadnych nie mamy... zresztą Adam pracuje do 22, więc i tak nigdzie byśmy się nie wybrali.
napisał/a: ~gość 2009-12-15 16:30
Cczarnula, to 900 zl jest miedzy 600 a 1200 no nie?? Duzo za duzo tym bardziej ze my balujemy w maju
szprycha napisal(a):ja tez i trzymam kciuki
nie dziekuje!!
napisał/a: ~gość 2009-12-16 20:50
Magda_86 napisal(a):Cczarnula, to 900 zl jest miedzy 600 a 1200 no nie??
tfu pardomess nie wiem dlaczego tyle napisalam,placimy razem 500zl.Przykolorowałam troche Teraz tak patrze i myśle-bosch co ja to napisalam Takze 500zl to jeszcze nie tragedia