Smoleńsk 10.04.2010r.- czy dowiemy się kiedyś prawdy?

napisał/a: Nadiya1 2011-01-21 19:40
I znowu JA :D
Ekhm... Pewnie nie będzie zbyt wielu rozmówców gdyż temat pewnie drażliwy i wzbudzający ogromne kontrowersje co da się zauważyć w mediach no ale... czemu by nie spróbować :P .

A więc... co sądzicie o katastrofie smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r. ? Czy też, jak wielu uważacie, że to wina pilotów TU-154 i w ogóle tylko i wyłącznie Polaków? Czy może Rosjanie też zawinili? A może nie "też", a przede wszystkim oni? Nie uważacie, że zarówno Rosjanie jak i nasz rząd robi z Polaków idiotów w tej sprawie? Prawda jest tylko jedna no ale my szaraczki nigdy się o tym pewnie nie dowiemy albo dopiero nasze wnuki lub prawnuki.

O matko. Co będzie jak Rosjanie to przeczytają :P
napisał/a: daffodil1 2011-01-21 21:51
ja już mam dość ciągłego słuchania o tym w radio i tv...
napisał/a: Nadiya1 2011-01-21 21:53
napisal(a):ja już mam dość ciągłego słuchania o tym w radio i tv...

Czyli mam rozumieć, że temat do usunięcia :D
napisał/a: daffodil1 2011-01-21 22:03
Journeyman(ka), nie no...temat na pewno wzbudzający emocje i kontrowersje... pewnie z czasem się rozkręci :)
napisał/a: aneczka98 2011-01-21 23:44
Journeyman(ka), jest tyle niedopowiedzeń ze strony Rosji, że myślę, że to nawet mógł być zamach. Dużo słucham w tv na ten temat i jak się tak zbierze te wszystko info to na prawdę można dojść do takiego wniosku.
Moim skromnym zdaniem wina Polski jest taka, że mamy marne szkolenia dla pilotów. Wina Rosji, to cała reszta, bo źle naprowadzali samolot, bo nie rozłożyli sprzętu nawigacyjnego, nawet jakieś marne żaróweczki (czyt. oświetlenie) wkręcali już po katastrofie. Do tego wrak samolotu tak sobie leżał pół roku niezabezpieczony, bo i po co, nie? No ale jakbyśmy mieli inny rząd, to by to śledztwo całkiem inaczej wyglądało...
napisał/a: ~gość 2011-01-22 00:25
Jezu, nawet na forum to jest


moim zdaniem cała prawda o Smoleńsku jest tu
prawda o Smoleńsku
napisał/a: Tiramisu 2011-01-22 01:16
Rooda666 napisal(a):moim zdaniem cała prawda o Smoleńsku jest tu
prawda o Smoleńsku

Z lekka żałosne ;)
napisał/a: ~gość 2011-01-22 08:03
aneczka98 napisal(a):No ale jakbyśmy mieli inny rząd, to by to śledztwo całkiem inaczej wyglądało...
a gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem

Tiramisu napisal(a):Rooda666 napisał/a:
moim zdaniem cała prawda o Smoleńsku jest tu
prawda o Smoleńsku

Z lekka żałosne ;)
a jak dla mnie najtrafniejsze podsumowanie całej tej 'afery'.

Mi szczerze mówiąc zwisa, jak to było naprawdę :D
napisał/a: aneczka98 2011-01-22 10:12
Rooda666 napisal(a):aneczka98 napisał/a:
No ale jakbyśmy mieli inny rząd, to by to śledztwo całkiem inaczej wyglądało...
a gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem
sorry, ale taka jest prawda... I wcale bym się nie zdziwiła gdyby Tusk maczał w tym palce :/

Rooda666 napisal(a):Mi szczerze mówiąc zwisa, jak to było naprawdę
może i teraz Ci zwisa, ale ciekawe czy będzie tak samo jak kiedyś Twoje dziecko się będzie uczyć tego na historii i przyjdzie się zapytać mamy, jak to było. A mamusia powie: Wiesz synku/córciu wtedy mi to zwisało
napisał/a: ~gość 2011-01-22 10:20
aneczka98 napisal(a):I wcale bym się nie zdziwiła gdyby Tusk maczał w tym palce :/
taaa, może od razu dojdźmy do wniosku, że to on zrobił tą mgłę

aneczka98 napisal(a):Rooda666 napisał/a:
Mi szczerze mówiąc zwisa, jak to było naprawdę
może i teraz Ci zwisa, ale ciekawe czy będzie tak samo jak kiedyś Twoje dziecko się będzie uczyć tego na historii i przyjdzie się zapytać mamy, jak to było. A mamusia powie: Wiesz synku/córciu wtedy mi to zwisało
od edukacji moich przyszłych dzieci proszę się w delikatny sposób odstosunkować. To już moja i męża sprawa, jak będziemy dzieci wychowywać i co będziemy im mówić
Poza tym zanim nasze dzieci dorosną na tyle, żeby się o tym uczyć, to ta sprawa będzie już dawno wyjaśniona i nie będę im musiała napychać głów jakimiś niestworzonymi teoriami spiskowymi
napisał/a: Monini 2011-01-22 10:21
Rooda666 napisal(a):moim zdaniem cała prawda o Smoleńsku jest tu
prawda o Smoleńsku

popieram w całer rozciągłości
aneczka98 napisal(a):ciekawe czy będzie tak samo jak kiedyś Twoje dziecko się będzie uczyć tego na historii i przyjdzie się zapytać mamy, jak to było. A mamusia powie: Wiesz synku/córciu wtedy mi to zwisało

dowie się tyle, co mu na ten temat powiedzą w szkole, dokładnie taką wersję jaka zostanie napisana przez kogoś mądrego w podręcczniku do historii. Można na ten temat mówić i dyskutować godzinami, a i tak każdy będzie miał swoje zdanie
napisał/a: daffodil1 2011-01-22 10:49
Rooda666 napisal(a):moim zdaniem cała prawda o Smoleńsku jest tu
prawda o Smoleńsku

najlepsze podsumowanie dla całej afery