Siatkówka

napisał/a: Efy 2009-10-01 15:24
Widzę że nie ma tematu. A szkoda.

W końcu mamy Mistrzów Europy , teraz nasze dziewczyny walczą też na mistrzostwach europy .

I jak do tej pory idzie im dobrze, wczorajszy mecz z Rosją był piękny , gra do końca o każdą piłkę w wykonaniu naszych. I ładna wygrana 3-1 .
Dzisiaj bardzo ważny mecz z Serbią trzeba go wygrać i mieć nadzieje że Holenderki pokonają Rosje , bo tylko to daje naszym dziewczyna awans do półfinału i do walki o medale.

A mam bilety na mecz o 3 miejsce i na finał i mam nadzieje że zobaczę nasze reprezentantki właśnie w meczu finałowym !
napisał/a: Misia7 2009-10-02 07:49
Efy napisal(a): mam bilety na mecz o 3 miejsce i na finał i mam nadzieje że zobaczę nasze reprezentantki właśnie w meczu finałowym

Zazdroszczę.
Fajny pomysł z tym tematem.
Mecz z Rosją był imponujący. Myślą, że to było najlepsze spotkanie w wykonaniu polskiej reprezentacji. Aż miło się oglądało. Wczoraj z Bułgarią było ciężko. Myśłam, że będzie nam się z nimi łatwije grało. Miały nad nami przewagę, nic już mogły stracić ani tym bardziej zyskać, więc grały na luzie. Nasze dziewczyny były zdenerwowane, ale ostatecznie wygrałyśmy i to się liczy.
Jutro wielkie spotkanie. Trzymam mocno kciuki, ale na pewno będzie bardzo ciężko ograć zespół Holandii. Ale zobaczymy. Trzeba wierzyć!
napisał/a: ~gość 2009-10-02 12:40
Efy napisal(a):z Serbią

Z Bułgarią

Fakt, mecze były emocjonujące. Nawet ja oglądałam, a jestem uprzedzona do kobiecej siatkówki.
napisał/a: Efy 2009-10-02 12:50
pomarańcza, a no fakty ;)

No nic jutro ważny mecz, w końcu ile raz można przegrywać z Holenderkami ;)

No nic i tak w jednym z 2 meczy w niedziel zobaczę na żywo nasze panie :)
Co bardzo mnie cieszy ! :D
napisał/a: Misia7 2009-10-02 13:44
Efy napisal(a):No nic jutro ważny mecz, w końcu ile raz można przegrywać z Holenderkami

Też mam nadzieję, że tym razem tego nie przegramy.