DObra szkola jezykowa w stolicy?

napisał/a: ola871 2010-01-25 04:06
Jak w temacie, szukam naprawde dobrej szkoly..
napisał/a: olkaa301 2010-02-25 15:52
moge Ci polecic szkołe [Mod: reklama usunięta], miła atmosfera, fajni lektorzy, ucze sie tam od niedwna ale jestem bardzo zadowolona, warto spróbowac :)
napisał/a: edytaa3 2010-02-27 12:18
Przychylam się do pytania koleżanki. Zamierzam się zapisać na jakiś porządny kurs i jakby ktoś znał dobrą szkołę językową nie koniecznie musi być tania, to proszę o podanie nazwy albo adresu.
Dziękuje
napisał/a: mmarychaa 2010-03-03 17:27
Ja chodzę na hiszpański i rosyjski w Warszawie. Moge pozwolić sobie na dwa języki bo jest tam tanio jak na szkoły językowe, do tego mam zniżkę studencką i za kontynuację nauki. Nie jest to też komercyjna szkoła, więc jest rodzinna atmosfera, wszyscy się znają. Zrobiłam naprawdę duże postępy w hiszpańskim, chociaż kiedys ciężko było mnie zaciągnąć do nauki
napisał/a: mieta22 2010-04-17 18:04
Wszyscy ciągle powtarzają - znajomość języków obcych to podstawa....i wiecie co? MAJĄ RACJĘ!!! Chociaż jestem zagorzałą zwolenniczką polskiej kultury i wszystkiego co z nią związane, to praktycznie nic nie można osiągnąć bez języka obcego. Chodziłam do kilku szkół w Warszawie i mam jeden wniosek, żeby dobrze nauczyć się języka, trzeba umieć samodzielnie nad tym pracować! Szkoła pomaga, ale nie nauczy.