Planowanie wolnej chwili

napisał/a: mmartuniaa 2011-07-06 19:05
Lubię czasem spontaniczne akcje, jakieś wyjścia. To co najciekawsze to trafiać do miejsc, o których istnieniu nie mam pojęcia. Tak było ostatni z herbaciarnia. Co za miejsce,
Izaczek
napisał/a: Izaczek 2011-07-23 21:42
a ja lubię wracać do domu nieznanymi mi trasami.. kluczyć wąskimi uliczkami, wejsc między bloki na obcym mi osiedlu.. pozwolić sobie sie zgubić, pozniej pytac o drogę.. ;) oczywiscie jak mam na to czas i nie jest zbyt pozno
napisał/a: dreamerka1 2011-09-27 14:56
Mnie jest najlepiej w domu... :) Zawsze ktos moze wpasc, zawsze mozna zrobic cos fajnego malym kosztem :)
napisał/a: misia31 2012-09-17 10:40
Wczoraj wyszedł u mnie mega spontan dzień taki nudnawy, spać się wszystkim chciało, urwałam się ze spotkania rodzinnego i pojechałam do swojego K. Marudził mi strasznie że nic mu się nie chce. Chciałam zabrać go w góry, znaczy sam coś mówił że musimy iść na Wielką Sowę ale kiedy to będzie Pisał do znajomych czy jedziemy na pizzę ale za to w między czasie wpadli inni. Mieliśmy jechać do Kłodzka do kina, już prawie wyjeżdżaliśmy a tu padł pomysł na wyjazd do aquaparku we Wrocławiu. I tak się stało. Nie powiem że był to mój cel na najbliższą przyszłość i sobie oszczędzałam od pewnego czasu a tu nagle BUM! jedziemy
napisał/a: rachunkowe1 2013-02-10 20:32
mmartuniaa napisal(a):Lubię czasem spontaniczne akcje, jakieś wyjścia. To co najciekawsze to trafiać do miejsc, o których istnieniu nie mam pojęcia. Tak było ostatni z herbaciarnia. Co za miejsce,

Fajnie jest wszystko przeanalizować nawet przy spontanie
[reklama usunięta]
napisał/a: sylwuchafl 2013-02-17 21:04
Planowanie wolnej chwili zależy od wielu rzeczy;) pracy, partnera, posiadania lub nie dzieci:)
Ja mam taka pracę, że praktycznie nic zaplanować się nie da! Ogólnie sama praca jest spontanem, ale dzięki temu cały czas w podroży jestem:)
napisał/a: szczypior5261 2014-06-30 09:33
Fajnie móc sobie zaplanować wolną chwilę,relaks,oglądanie filmu,spacer.Niestety kiedy rodzi się dziecko nie można już nic zaplanować.
napisał/a: barbie11 2014-07-01 14:06
ja lubię mieć wszystko zaplanowane, przynajmniej ogólny zarys ;) dlatego planuję, że w wolnej chwili to zrobię to czy coś innego co da mi odpoczynek od codzienności :)
zerrikanka
napisał/a: zerrikanka 2014-11-05 12:12
Ja też lubię wszystko planować, ale w wolnej chwili wolę robić to, na co akurat mam ochotę.
napisał/a: karmenkowa 2014-12-20 15:56
Ja lubię obeznane już ścieżki, kiedy na co dzień nie mam czasu na odkrycia. Ale kiedy mam urlop, weekend to lubię chodzić ścieżkami nieznanymi mi.
napisał/a: baska-kubiak 2016-07-07 15:38
Czy ja wiem czy tak w ogóle jest sens coś planować, moja znajoma jakiś czas temu planowała sobie wielkie życie rodzinne, wspaniałe małżeństwo - naprawdę wielkie i kolorowe do tego plany. Po ślubie jednak coś się zaczęło psuć i cała magia zniknęła, wzięli rozwód korzystając z adwokata - naprawdę nigdy nie wiadomo, jak bardzo może nas zaskoczyć życie.
napisał/a: Gomenikir 2016-09-01 15:16
Wolną chwilę ciężko rozplanować. W końcu ma być ona dla nas "wolna" od wszelkich problemów życia codziennego :)