Awantura o Krzyż

napisał/a: kalka1 2010-07-13 15:35
Ja lubie politykę i dlatego nawiązuję do ostatnich wydarzeń w świecie polityki. Jak już pewnie słyszeliście jest awantura o krzyż sprzed Pałacu Prezydenckiego. Moim zdaniem powinien zostać przeniesiony w bardziej odpowiednie miejsce tym bardziej, że mamy nowego Prezydenta i trzeba żyć dalej. Nikt nie neguję historii tego krzyża ale dajmy nowemu prezydentowi zacząć urzędowanie bez palących sie za oknem zniczy! Co wy na to?
napisał/a: ~gość 2010-07-16 20:50
A ja nie mam zdania.
Szkoda tylko, że znów Polacy się podzielili
napisał/a: ~gość 2010-07-17 00:20
Jak dzisiaj posłuchałam tego Kaczyńskiego, to dziękuję Bogu, że on nie wygrał tych wyborów... Tyle w tym człowieku nienawiści i nieustępliwości... Nie lubię go i byłabym szczęśliwa gdyby zniknął z życia politycznego.
Co do krzyża - generalnie nie mam zdania, ale nie mam nic przeciwko, aby go przenieśli.
napisał/a: WIDEOFILM 2010-07-17 12:34
Sytuacja jest nieciekawa. Naród jest podzielony jak nigdy. Nie jest dobrze,że na samym starcie prezydenta Komorowskiego takie rzeczy mają miejsce. Sprawe tą trzeba załatwic w spokoju i poszanowaniu.Niedobrze,że symbole religijne są używane do awantur politycznych. Kiedy wreszcie w naszym kraju będzie normalnie???
napisał/a: ~gość 2010-07-19 06:22
myślę nad tą sprawą ładnych kilka dni i często nachodzi mnie pytanie "po jaką ch.... go ustwili"? nie miał polak problemu to go sobie stworzył....
wiem, wiem miało to uczcić pamięć ale teraz to nieboszczki się w grobie przewracają...
bo gdzie teraz z tym krzyżem, tam nie pasuje a komu dać? kolejka jakaś się już ustawiła...... a zresztą....problem jak z Wawelem...
napisał/a: ~gość 2010-07-20 11:56
ehhhhh...
to cały mój komentarz.
z reszta dziewczyny juz powiedzialy co mysla i ja sie z tym zgadzam
napisał/a: ~gość 2010-07-20 12:16
WIDEOFILM napisal(a):Naród jest podzielony jak nigdy
eee tam, ten naród zawsze z jakiegoś powodu jest podzielony - a jak nie ma powodu, to go znajdzie
napisał/a: kalka1 2010-07-20 12:47
taka juz jest nasza slowianska dusza ;)
napisał/a: dark_salve 2010-07-20 13:53
Niech krzyż zostanie, zabronić ludziom palić tam zniczy. Są cmentarze, są groby - to tam niech jadą palić świeczki. I w czym problem? Krzyż może dalej stać.

napisał/a: Misiaq 2010-07-20 17:35
Rooda666 napisal(a):eee tam, ten naród zawsze z jakiegoś powodu jest podzielony - a jak nie ma powodu, to go znajdzie
I to jest niestety święta prawda. Nas potrafią chyba zjednoczyć tylko tragedie, a chwilę po nich wracamy do naszej "normalności" czy polskiego piekiełka
napisał/a: ~gość 2010-07-21 15:08
i koniec problemu z krzyżem, będą go przenosić :)
napisał/a: Misiaq 2010-07-22 19:16
Rooda666 napisal(a):i koniec problemu
Nie byłabym taka pewna, ze to koniec problemów