Lifestyle'owy dział na forum

napisał/a: mania z miasta 2009-06-16 22:02
Witam, jeśli spamuję zły dział, to najmocniej przepraszam, ale nie miałam pomysłu, gdzie to zapytanie wsadzić (w końcu swego działu tutaj nie mam). Co Wy na to, by pojawiło się forum lifestyle'owe? Bylibyście chętni się w nim udzielać? Wypełniać czasem jakąś ankietę? Wziąć udział w rankingu popularności jakiejś gwiazdki lub wytypować najgorsze nogi show-biznesu? Słowem - chcielibyście brać w czymś takim udział? Opinie mile widziane, zbiorę wszystkie i zarzucę nimi Wojtka.

Z góry dziękuję za wszelki odzew.

Pozdrawiam
Magda
napisał/a: szprycha1 2009-06-16 22:34
Jestem za poniewaz codziennie czytam o plotkach z zycia gwiazd polskich jak i zagranicznych.

Popieram i sie podpisuje :)
napisał/a: mania z miasta 2009-06-17 09:15
Dzięki, Szprycho.

Dalej, dalej, nie rozdaję co prawda czekoladek za głosy na tak lub nie, ale bardzo proszę o jak najwięcej opinii na ten temat.
napisał/a: ~gość 2009-06-17 13:08
ja jestem przeciwna... dość mam plotek i rankingów na naj*** biust/tyłek/nogi/buty na pudelkach i kozaczkach, jak dla mnie coś takiego na naszym forum jest zupełnie niepotrzebne :)
napisał/a: Misia7 2009-06-17 13:21
mania z miasta, Nie wiem jak inni, ale ja nie interesuję się takimi rzeczami.
Poza tym jak napisała Rooda666, wszędzie jest tego pełno.
Ale to oczywiście tylko moje zdanie i niech się reszta wypowie.
napisał/a: szprycha1 2009-06-17 20:33
Nadal jestem na tak ale bez przesady i moze cos powiazanego z naszym forum :)
Trzeba by bylo nad tym glebiej pomyslec.
napisał/a: mania z miasta 2009-06-17 23:02
Dobra, rankingi może nie, szczególnie te od najładniejszego dużego palca u nogi show-biznesu, bo to wyłazi nawet z talerza zupy, ale różne takie rzeczy, jakie wrzucam do mego działu. Chodzi mi o to, żebyście też brali udział w tworzeniu tego działu, żebym mogła pisać o tym, co Was interesuje, brać pod uwagę Wasze zdanie w mej pisaninie. Słowem - wszystko to, co jest jak najbardziej oddalone od Plotka, bo drugiego Pudelka czy innego Kundelka nie mam(y) zamiaru robić ani na forum, ani tym bardziej na stronie. No dalej, dalej.

Rooda666, Misia7 - dzięki za opinie.