Technika Fotografii

napisał/a: ~gość 2009-10-24 12:14
err napisal(a):Wymienię ją dopiero na wiosnę.
na jaki?

err napisal(a):Pożeracza mi pozwoli kupić, gorzej z czymś szerokim
mój mąż na szczęście ma takie samo podejście co ja :D a 2 obiektywy to teść nam kupił bo on kiedyś Zenitem fotografował i sam wywoływał :P także też mu sympatia do fotografii została i w sumie siłą nam kupił
napisał/a: ~gość 2009-10-24 12:20
izuniaaa napisal(a):na jaki?

d700 chcę. Co najlepsze namówił mnie na to mój skarbek. gadałam mu o d300 a on po co mi to jak dołoże parę stówek i kupię pełną klatkę :D no ale tego że przydałoby się parę obiektywów już nie pojmuje :)
napisał/a: ~gość 2009-10-24 12:30
err napisal(a):d700
no to już coś konkretnego :P

err napisal(a): no ale tego że przydałoby się parę obiektywów już nie pojmuje
domyśli się :D :D :D
napisał/a: ~gość 2009-10-24 12:37
izuniaaa napisal(a):no to już coś konkretnego

no:) chcę wejść na rynek ślubniaków. W przyszłym roku paru znajomych się żeni to porobię fotki za darmo przy okazji budując sobie portfolio, potem zobaczymy co dalej.
napisał/a: ~gość 2009-10-24 12:44
err napisal(a):chcę wejść na rynek ślubniaków. W przyszłym roku
ja też mam takie plany ale lepsze body póki co to mogę pomarzyć. Ale z pieniążków z naszego kościelnego może coś wyjdzie ;) jak nie za rok to za 2 :D
napisał/a: Itzal 2009-10-24 15:53
err napisal(a):no ale tego że przydałoby się parę obiektywów już nie pojmuje :)

wiec zaczelam od tanszych rzeczy ja sobie najpierw obiektywy sprawię, a moze w przyszlym roku kupię cos półkę wyzej, niz to co mam I bede miala dwa Oby
napisał/a: jente8 2009-10-24 16:24
err napisal(a):i coś dla dark_salve: http://www.lonelywolf.pl/ gość robi hdry.

Tą stroną akurat znam, bo miałam przyjemność poznać fotografa (tylko wtedy jeszcze nie wiedziałam, jakie zdjęcia robi) :) Dla mnie jego dzieła to jest totalne mistrzostwo :)
napisał/a: dark_salve 2009-10-24 17:09
err napisal(a):
polecam też tą stronę, dla każdego coś miłego
http://24foto.pl/99-wyjat...tfolio-w-sieci/

na 7-mym miejscu jest nijaki Maciej Duczyński. Miałem okazję być na sesji plenerowej na którą przyjechał. I hasło z tej sesji: "Jestem zadowolony jak mi w ciągu roku wyjdą z cztery do pięciu zdjęć". Kumpel od razu przejrzał portfolio, poczytał o nim, co nieco się dowiedział i wymiękł. Nazywany jest również "mistrzem Norwegii".

err napisal(a):i coś dla dark_salve: http://www.lonelywolf.pl/ gość robi hdry.

właśnie o nim powyżej wspomniałem :D

izuniaaa napisal(a):err napisał/a:
chcę wejść na rynek ślubniaków. W przyszłym roku
ja też mam takie plany ale lepsze body póki co to mogę pomarzyć. Ale z pieniążków z naszego kościelnego może coś wyjdzie jak nie za rok to za 2

i już Was nie lubię. A wiecie dlaczego? Bo nie lubię konkurencji :P ;) W sumie nie wiem czy chcę wejść do ślubniaków, ale na pewno chciałbym mieć po prostu studio.

napisał/a: ~gość 2009-10-24 17:18
dark_salve napisal(a): już Was nie lubię. A wiecie dlaczego? Bo nie lubię konkurencji
spokojnie podzielimy się Polska taka mała nie jest

dark_salve napisal(a):na pewno chciałbym mieć po prostu studio.
tez o tym myślałam i będę myśleć jak już gdzieś się usadowimy na dłużej :)
napisał/a: Itzal 2009-10-24 17:32
izuniaaa napisal(a):spokojnie podzielimy się Polska taka mała nie jest

a Europa jeszcze wieksza
napisał/a: ~gość 2009-10-24 17:36
Pelliroja napisal(a):a Europa jeszcze wieksza
może kiedyś zaczniemy opanowywać świat!
napisał/a: dark_salve 2009-10-24 18:24
izuniaaa napisal(a):Pelliroja napisał/a:
a Europa jeszcze wieksza
może kiedyś zaczniemy opanowywać świat!

marzenia mam, ale chyba nie takie żeby od razu wojować świat czy też europę :P Polska mi w zupełności wystarczy. A tak jeszcze bardziej do po prostu południowa część :P Więc każdą inną sobie możecie wziąć.

A teraz pytanie o... Obiektyw RYBIE OKO. Czy ktoś już w ręce miał takie cudo (swoje czy też nie) i zrobił jakiekolwiek zdjęcie? Łatwo? Trudno? Warto?