Poszukuje.

napisał/a: sportowiec 2009-11-08 01:23
Kaczusia napisal(a):
sportowiec napisal(a):Ludzie mnie znają, to się zgadzają.

Jesteś bardzo cyniczny, jak na swój młody wiek.
To niedobrze że tak mówisz, bo oznacza, że sam o sobie nie myślisz "godny zaufania". "Ludzie się godzą, bo mnie nei znają".

Chyba się nie rozumiemy.

Err, może w najbliższej przyszłości. Jak ktoś byłby zainteresowany sesją czy cos to oczywiscie takimi informacjami służę.
napisał/a: angelaxxx 2009-11-08 09:34
napisal(a):Err, może w najbliższej przyszłości. Jak ktoś byłby zainteresowany sesją czy cos to oczywiscie takimi informacjami służę.
a mnie sie wydaje ze nie zrobiles zadnego zdjecia i nie masz doswiadczenia w tej dziedzinie (ani w zadnej innej) i nie masz tylu lat ile piszesz. dla mnie to jest tak ze chcesz zrobic panience zdjecia w bieliznie zeby pozniej miec sie do czego masturbowac. wybacz ale takie zrobiles na mnie wrazenie.napalonego malolata
napisał/a: ~gość 2009-11-08 13:35
sportowiec, co z Ciebie za fotograf że wstydzisz się pochwalić swoim portfolio? :) takie kiepskie zdjęcia robisz?
napisał/a: ~gość 2009-11-08 13:58
sportowiec napisal(a):Chyba się nie rozumiemy.

Ach rzeczywiście, przepraszam.
Widzę, że sama sobie dopisałam to "nie", więc niepotrzebnie Cię oskarżyłam o cynizm.
Tak czy siak, skoro piszesz że ludzie Cię znają, to tym bardziej się nie rozumiemy- ogłoszenie w Internecie, oglądają je obce dziewczyny, jak mają się zgadzać bo Cię znają, skoro Cię nie znają?
napisał/a: sportowiec 2009-11-08 19:01
Temat do usunięcia.

Err, dziękuje.
napisał/a: jente8 2009-11-08 19:10
sportowiec napisal(a):Temat do usunięcia.

Absolutnie nie - doczytaj sobie regulamin ;)

Generalnie zgadzam się z tym, co napisała err :)
napisał/a: sportowiec 2009-11-08 21:12
Też się zgadzam.
napisał/a: PhotoLogy 2010-07-29 11:58
Err daje dobre wskazówki. Niestety początki są trudne, konkurencja duża i ciężko tak od razu wkręcić się w zdjęcia bielizny, fashion, czy aktu. Zwłaszcza, że nie dysponujesz studiem - więc gdzie miałyby one być robione? Koszt wynajęcia studia z lampami to >100/h, a jeszcze trzeba umieć te lampy obsłużyć!:>
Na początek poćwicz ze światłem zastanym, przy oknie, na łące. I daj sobie czas na bieliznę - dojdź najpierw do perfekcji w ubraniach:)
Załóż konta/portfolia na maxmodels, digart itp. no i wysyłaj zapytania do konkretnych modelek - najlepiej początkujących- czy nie chciałyby wzbogacić swojego portfolio.
Najważniejsze to się nie zniechęcać!