Koncerty, meetingi, premiery

napisał/a: Itzal 2008-11-27 20:14
No bo jest temat "Ukazmy sie", a je nie chce sie ukazywac, tylko ukazac kogos innego, kto nie jest moim bliskim krewnym, no i jest temat "Miejsca w ktorych bylismy", ale sale koncertowe nijak mi tam nie pasują Wiec pomyslałam o takim temacie, coby wrzucac fotki i relacje z wszelkich muzycznych imprez, na ktorych bylismy
Zaczne ja od wczorajszego koncertu. Miejsce- Madryt, gwiazda wieczoru- Soilwork, mozna posluchac, jak ktos chce

http://pl.youtube.com/watch?v=x60DdKy1GuY


Przed nimi graly pomniejsze kapele, ktorych zdjecia zamieszczam ponizej- Ananta i One-Way Mirror-chyba , Soilworka zaraz wrzuce
napisał/a: jente8 2008-11-27 20:24
Pelliroja napisal(a):No bo jest temat "Ukazmy sie", a je nie chce sie ukazywac, tylko ukazac kogos innego, kto nie jest moim bliskim krewnym, no i jest temat "Miejsca w ktorych bylismy", ale sale koncertowe nijak mi tam nie pasują

Rozbroiłaś mnie

Rozumiem, że koncert był udany? :D
napisał/a: Itzal 2008-11-27 20:34
ula_jente napisal(a):Rozumiem, że koncert był udany?

bardzo
ula_jente napisal(a):Rozbroiłaś mnie

no coz
NO to teraz Soilwork
napisał/a: ~gość 2008-11-27 21:39
Pelliroja, świetne fotki widać że koncert udany :D

wzięło mnie na wspomnienia jedyny koncert który zrobił na mnie niesamowite wrażenie to oczywiście U2 w Chorzowie do dziś pamiętam co się działo

Tu byłam i brałam udział w "fladze" :D :D :D
http://pl.youtube.com/watch?v=ZyFFyyorNmw&feature=related to się pamięta w widok niesamowity szkoda że fotek nie mam wiem że gdzieś są nagrane muszę poszukać to pokaże
napisał/a: H2O 2008-11-27 21:42
Pelliroja, Swietny temat!!!!

Super ze koncert sie udal
napisał/a: ~gość 2008-11-27 22:04
Ruda dzięki za temat ale mi się teraz wspomina

Żałuję tylko że nie mieliśmy biletów na płyte :/ miałam nie jechać a później odkupiłam bilety od znajomego ale już w sektorze :( :( :( no ale byłam!!!!!!!!!!!!!!!! i miałam jechać z bratem bo Misiek nie przepada za bardzo za u2 ale bratu coś wypadło(chyba nie dali mu wolnego w pracy) i Ł. nie chciał mnie samą puścić więc pojechał powrót był też dobry po pierwsze w nocy zgubiliśmy się w Chorzowie 12 w nocy a my nie mieliśmy pojęcia gdzie iść bo poszliśmy za ludźmi to się okazało że miejscowi i weszli do bloku a my zostaliśmy sami no ale około 1 udało nam się dojść do dworca i zdążyliśmy w ostatniej sek kupić bilety na pociąg :) a pociągu to jak na Uli fotce co widziałam "sen ekstremalny" ciasnota straszna, ludek na ludziku i w takich warunkach się spało

Kilka zdjęć:
napisał/a: Itzal 2008-11-27 22:05
izuniaaa napisal(a):świetne fotki

a dziekuje
napisal(a):Super ze koncert sie udal

nom
izuniaaa napisal(a):Tu byłam i brałam udział w "fladze"

widzialam cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zartuje ale wyglądalo swietnie
koniecznie poszukaj fotek!
Ja w Polsce w ogole prawie nie chodzilam na koncerty, bylam na dwoch tylko, Closterkellera i Kata , tu sie rozbestwiamy powoli
No to kolejna dawka
napisał/a: ~gość 2008-11-27 22:09
Pelliroja napisal(a):078.jpg
ale zajebiście wyszło ja też za bardzo na koncerty nie chodziłam bo nie miałam z kim koleżanki całkowici innej muzyki słuchały

Pelliroja napisal(a):ale wyglądalo swietnie
noooooooooooooooo aż się wzruszyłam :D

Pelliroja napisal(a):koniecznie poszukaj fotek!
już wrzuciłam ;)
napisał/a: Itzal 2008-11-27 22:10
izuniaaa, swietnie foty, i widac, ze super koncert a warunki pociagowe- eee, tam, w gorszych sie podrozowalo, to sa uroki mlodosci, nie?
Jeszcze wam wrzuce kilka z Soilworka, a jutro poszukam fotek z Kata
napisał/a: ~gość 2008-11-27 22:16
Pelliroja napisal(a):swietnie foty
dziękuje :D

Pelliroja napisal(a):a warunki pociagowe- eee, tam, w gorszych sie podrozowalo, to sa uroki mlodosci, nie?
noo ba :D 2 dni nie spałam w domu padłam dosłownie nawet zdania nikomu nie powiedziałam ale warto było

Pelliroja napisal(a):003.JPG
a, niech bedzie, my ;)
ślicznie :) a foty rewelacyjne

ojj Rudziku zrobiłaś mi smaka na koncert :P teraz mi się marzy koncert Dead Can Dance żeby posłuchać na żywo Lisy Gerrard no i koncert Tool'a no i koncert w filharmonii :P tak na początek ;) bo lista jest dłuższa a jakby się mogło jeszcze w czasie cofnąć
napisał/a: Itzal 2008-11-27 22:19
izuniaaa napisal(a):ojj Rudziku zrobiłaś mi smaka na koncert

ha, my na nastepny w marcu dopiero, Judas Prist, mąz ma nad biurkiem informacje juz wywieszoną
izuniaaa napisal(a):a jakby się mogło jeszcze w czasie cofnąć

eh, no nie?
napisał/a: ~gość 2008-11-27 22:23
Pelliroja napisal(a):Judas Prist, mąz ma nad biurkiem informacje juz wywieszoną
oo ale suuper

Pelliroja napisal(a):eh, no nie?
boże w pociągach bym chyba sypiała dojeżdżając na koncerty teraz już nie ma takich fajnych zespołów :/