X-Factor - Kto zwycięży?

napisał/a: Mavs 2012-04-13 01:16
Na razie pobawię się wybranie z tych co będą w domach jurorskich tych co powinni przejść do finału:
z grupy najmłodszych: Bożena, Klaudia, Dawid
z grupy starszej: Biba i Blondyn, 3 miejsce wolne
zespoły na razie mi się zlewają.

To typy na ten moment po występach w domach jurorskich możliwe, że się zmienią i ciekawe czy się zgodzę z jurorami w zeszłym roku było z tym różnie.

[ Dodano: 2012-04-13, 01:18 ]
Myszaa napisal(a):
mała_czarna napisal(a): dla mnie takie 'samonaznaczanie' się jako artysty świadczy tylko o tym, że ktoś jest zarozumiały i nie ma w sobie za grosz pokory




Oczywiście, że byłam za Gienkiem Szpak mnie zupełnie nie ujął wręcz przeciwnie, nóż mi się w kieszeni otwierał jak on się wypowiadał. A Ada była sympatyczna ale nie porywała.


Gienek z trójki był zdecydowanie najlepszy potem Ada i daleko za nim Szpaka, który był mocno wykreowany, a nie śpiewał jakoś rewelacyjnie i bardzo mnie drażnił swoim stylem bycia i wielki mniemaniem o sobie, no i jeszcze podobno potem sprzedał Kuźniara.
napisał/a: ~gość 2012-04-13 08:38
to to dalej jeszcze leci?
napisał/a: Nadiya1 2012-04-13 10:31
Ewelina Lisowska jest moim numerem 1
napisał/a: Mavs 2012-04-13 12:21
Isabel napisal(a):to to dalej jeszcze leci?

Jest druga edycja
napisał/a: ~gość 2012-04-13 12:34
Mavs napisal(a):Jest druga edycja
chyba 40 :P licząc od idola i innych tego typu programów, których pewnie było dużo(chociaż nie znam się dawno temu wywaliłam tv). Że też ludziom się to nie nudzi. Rozumiem robić takie show raz na 4-6 lat, żeby młodzi mieli szansę się wybić. Ale non stop?
napisał/a: Mavs 2012-04-13 12:41
Isabel napisal(a):
Mavs napisal(a):Jest druga edycja
chyba 40 :P licząc od idola i innych tego typu programów, których pewnie było dużo(chociaż nie znam się dawno temu wywaliłam tv). Że też ludziom się to nie nudzi. Rozumiem robić takie show raz na 4-6 lat, żeby młodzi mieli szansę się wybić. Ale non stop?


Idoli było 5 :P widziałem pierwsze 3, X factor to jest drugi i żeby się nie znudził to robią co rok :P
Jest bodajże trzecie must be the music (ale tego nie oglądam) i było 4(?) Mam talent, ale tam są różni, chociaż przeważnie wygrywają śpiewający, więc sumując to wszystko razem to i tak wychodzi 16 :P
Poza tym ja oglądam tylko te topowe formaty czyli Idola i X Factor. Poza tym jakos w stanach jest chyba 11 edycja i jest ok. Problem jest taki, że wg mnie osoby są dość nijakie, ale jak ja lubię show śpiewane to chętnie oglądam :P Lepsze to niż nigdy niekończące się polskie seriale.

PS nie mógłbym świadomie wyrzucić tv :D jak wracam do domu na weekend to się przy nim odmóżdżam xD

[ Dodano: 2012-04-18, 20:02 ]
No to niestety w domach jurorów odpadło trochę moich faworytów, więc jak na razie moja trójka wygląda tak:
1. Blondyn z grupy Kuby
2. Dawid Podsiadło
3. Biba

Ciekawe jak to będzie wyglądać po pierwszym odcinku na żywo

[ Dodano: 2012-06-04, 00:20 ]
W czasie trwania programu w moim rankingu na 1 miejsce wskoczył Dawid Podsiadło spychając na drugie Marcina Spennera dlatego cieszę się z takiego, a nie innego zakończenia drugiej edycji i super występu Katie Meluy z Dawidem w finale :)