seks w wielkim miescie?

napisał/a: Rybek 2008-12-05 12:12
na czym polega sukces serialu sex w wielkim miescie, ze ogladaja go nie tylko kobiety, ale tez mezczyzni? chodzi mi o serial z sarah jesica parker [Mod: reklama usunięta] . z tego co wiem ogladaja go moi koledzy, kolezanki, mama, dziewczyna. a to przeciez zwykly serial :).
napisał/a: Fragma_88 2008-12-05 23:00
Może przyciąga nazwa... "Seks..." hehe
napisał/a: oleksandra1 2008-12-23 19:44
Według mnie, wbrew pozorom, spod tej "seksowno-wielkomiejskiej" otoczki da się czasem wyłuskać jakąś trafioną prawdę życiową ;)

Achhh - no i każda wielbicielka butów znajdzie tam coś dla siebie...
napisał/a: marteczka3 2009-02-23 22:41
dzisiaj mi przyszło do głowy, że nie ma na naszym forum tematu o "sex and the city", a powinien być :) poszukałam i jest, więc wynoszę do rangi najnowszych po jakimś czasie zapomnienia :)

co sądzicie tak ogólnie o tym serialu?Ktoś go oglądał, obejrzał kilka odcinków, zauroczył się, zniesmaczył, zidentyfikował z jakąś bohaterką?

Na świecie ten serial, a potem film, który powstał po nim, wzbudzał znacznie większy oddźwięk niż w Polsce... jakieś manie, fankluby itp.


co w nim tak działa na ludzi? nowy Jork? Cztery singielki, które świetnie radzą sobie same i mają szafy pełne rewelacyjnych ciuchów i butów?
napisał/a: Panna_M 2009-02-24 07:32
Ten serial jest taki nowoczesny, wciągający.
Mnie też wciągnął
napisał/a: ~gość 2009-02-24 07:37
Mi się nie podoba. Obejrzałąm kilka odcinków i wcale się nie zachwyciłam. Może gdybym obejrzała więcej to bym się wciągnęła...
napisał/a: ~gość 2009-02-24 08:39
Widziałam tylko ten jeden odcinek co wyświetlali w kinie. Nie polecam osobiście.
napisał/a: marteczka3 2009-02-24 09:14
... ja widziałam wszystkie :) i film też, dwa razy.
nie jest to moze szczyt intelektualnych wyżyn, ale serial ogląda się dobrze i w sumie jest... trochę nierealny, w trochę innym świecie. ale jako "lekarstwo odstresowujące" ogląda się fajnie - i przenosi w trochę inną rzeczywistość.

a taką zawartość szafy z butami jak ma Carrie...
napisał/a: tajla 2009-02-24 15:27
ja go uwielbiam

moz edlatego ze jest o zyciu kobiet, ich problemach, radosciach
Film ogladam raz na 2 tygodnie
A leci serial w tv ?
napisał/a: Misiaq 2009-02-24 17:52
Ja też bardzo lubię ten serial, film tez. A dlaczego?? To już marteczka, idealnie napisała:
marteczka napisal(a):nie jest to moze szczyt intelektualnych wyżyn, ale serial ogląda się dobrze i w sumie jest... trochę nierealny, w trochę innym świecie. ale jako "lekarstwo odstresowujące" ogląda się fajnie - i przenosi w trochę inną rzeczywistość.

Właśnie dlatego
napisał/a: marteczka3 2009-02-24 18:52
tajla, witaj w klubie ;) ja między egzaminami oglądam "losowo" odcinki serialu, bo byly w zeszłym roku dołączane do jakiejś gazety, i mam wszystkie na płytkach :) a film... stoi na półce i jak mi smutno to go oglądam :)

uff, no to nie jestem nienormalna :)

aha, nie wiem jak wy, ale jak dla mnie chodzi w grę tylko oryginalna wersja jezykowa.... raz obejrzałam jeden odcinek z włoskim dubbingiem, i stwierdziłam, że jest to tak tragiczne, że nigdy więcej, w żadnym innym języku., Sex and the city jest po angielsku. z nowojorskim akcentem :)
napisał/a: Misiaq 2009-02-24 19:09
marteczka napisal(a):Sex and the city jest po angielsku. z nowojorskim akcentem :)
Niestety ja mam serial na płytach z polskim lektorem