nasze EURO 2012

napisał/a: Escherichia1 2012-07-01 20:18
Hiszpania!
napisał/a: Itzal 2012-07-02 08:42
A co tu taka cisza, nikt się nie raduje? Deczko wątpiłam w Hiszpanię, jak widać, niepotrzebnie obawiano się Włochów Zdaje się, ze to pierwsza drużyna, która ma podwójne mistrzostwo kontynentu zdobyte jedno po drugim i mistrzostwo świata A i tak im mało- jak to mówią, no hay tres sin cuatro
napisał/a: Koniecbredni 2012-07-02 09:16


"Przegrać i być pokonanym to nie to samo. Przegrywają ci, którzy nawet nie próbowali walczyć, a pokonani są ci, którzy byli zdolni do walki. I taka porażka nie przynosi wstydu. Może być trampoliną do nowych zwycięstw. I jak trafnie to określa Jose Samarago w twojej książce „El amor posible”, nigdy nie ma porażek ani zwycięstw ostatecznych, bo dzisiejsza porażka może być jutrzejszym zwycięstwem."
Paulo Coelho

Dla wszystkich którzy kibicowali Włochom lub jak ja nie chcieli by Hiszpania wygrała.
napisał/a: Mixonia 2012-07-02 18:21
Itzal napisal(a):nikt się nie raduje?


Ja wolałam nie ruszać tematu, bo coś czuję, że każdy kibicował Włochom

Co jak co, ale wygrali najlepsi i już! LA ROJA! LA UNICA! CAMPEONES! LOS MEJORES! VIVA ESPAŃA !!

Koniecbredni napisal(a):lub jak ja nie chcieli by Hiszpania wygrała


Mój mąż Kibicował do samego końca przeciwnikom Hiszp., a i tak na sam koniec był w stanie stwierdzić, że zasłużyli
napisał/a: StefaniaK 2012-07-04 07:45
Ja, oczywiście, byłam za Azzuro. Widocznie za słabo kibicowałam!
napisał/a: Itzal 2012-07-04 08:00
StefaniaK napisal(a):Ja, oczywiście, byłam za Azzuro. Widocznie za słabo kibicowałam!

widocznie za słabo grali
napisał/a: cerber 2012-07-05 16:06
Hiszpania mój faworyt wygrał a ja mam skrzynkę piwa wygraną w zakładzie z kuzynem