mam talent

napisał/a: Higa 2010-11-27 21:24
Jak myslicie,kto wygra "mam talent","taniec z gwiazdami",a kto"tap madl"?! przed nami emocjonujace dni
napisał/a: daffodil1 2010-11-27 22:18
w mam talent nikt mnie nie zachwycił... moje trzy typy...jeszka (najbardziej rozgłośniona według mnie), ten niewidomy pan co śpiewa albo może ta dzieewczynka...hmm bednarek.. no nie wiem... nikt mnie nie powalił na kolana...w ogóle denerwuje mnie to, że prawie wszyscy śpiewają...ewentualnie tańczą...

[ Dodano: 2010-11-27, 22:19 ]
hmm została trójka...

teraz to nie wiem :D dziewczynka?

[ Dodano: 2010-11-27, 22:20 ]
oo właśnie :P

[ Dodano: 2010-11-27, 22:26 ]
a z jakiej okazji jeszka dostała nagrodę? :|

co do tańca z gwiazdami to nie oglądam, ale chyba Górniak, tak?

co do top model to oglądam, kiedy nie zapomne :P
dla mnie kasia była lekko zarozumiała, ale wydaje mi się że idealnie pasowałaby do tego świata... była pewna siebie, walczyła o swoje i według mnie najładniejsza była.. ale ostatnie zdjecie..fakt masakra..
z tych co zostały to wydaje mi się, że wygra Ania (choć jest dla mnie trochę dziwna i nie wiem czy z jej brakiem pewności odnajdzie się w świecie mody)... ola jakos nie rzuca mi się w oczy, a paulina nie powala mnie na kolana...wolę blondynki :D
napisał/a: aneczka98 2010-11-27 22:49
A ja się bardzo cieszę, że ta mała Madzią wygrała Od początku na nią stawiałam I jej się ta kasa przyda jak mało komu...
A co do TZG, to wiem tyle, że Górniak odpadla ostatnio, a kto wygra to nie wiem, bo nie oglądam.
TM? Oglądałam chyba ze 2 odcinki, więc też nie za wiele moge powiedzieć...
napisał/a: mnpszmer 2010-11-27 23:04
daffodil napisal(a):w ogóle denerwuje mnie to, że prawie wszyscy śpiewają.
mnie tez.Ostatnio mowilam do M, ze z mam talent robi sie idol
daffodil napisal(a): a paulina nie powala mnie na kolana...wolę blondynki :D
a ja lubie Pauline ;) i wole brunetki.jest najladniejsza wedlug mnie
daffodil napisal(a):dla mnie kasia była lekko zarozumiała, ale wydaje mi się że idealnie pasowałaby do tego świata.
to prawda, ze by najbardziej pasowala
daffodil napisal(a):walczyła o swoje i według mnie najładniejsza była..
a mi sie nie podobala bo czasem miala zeza na fotkach
napisał/a: daffodil1 2010-11-27 23:05
też się cieszę, że wygrała, bo śpiewać, to wszyscy śpiewali dobrze, ale śpiewać tak w tym wieku to już wyższa szkoła jazdy :)
napisał/a: margaret3 2010-11-28 08:55
Walentina napisal(a):daffodil napisał/a:
w ogóle denerwuje mnie to, że prawie wszyscy śpiewają.
mnie tez.Ostatnio mowilam do M, ze z mam talent robi sie idol

Moja mam wczoraj weszła jak ogladałam z tekstem "Oglądasz Jak oni śpiewają?? "
Ja byłam za Magdą i cieszę się że ona wygrała. Ma dopiero 11 lat więc to ze tak śpiewa to dla mnie jest talent
napisał/a: ~gość 2010-11-28 11:10
ja obstawiałam, że młoda wygra - nie dlatego, że ma talent, tylko dlatego, że jest małą dziewczynką śpiewającą głębokie i dorosłe piosenki, a w PL ludzi to kręci

tak już u nas jest, wygrałaby niezależnie od tego, czy umie śpiewać (a umie, to fakt), czy nie...

pominę milczeniem to, że finał mam talent był w rzeczywistości finałem idola zmiksowanego z you can dance :roll
napisał/a: margaret3 2010-11-28 11:16
Rooda666 napisal(a):ja obstawiałam, że młoda wygra - nie dlatego, że ma talent, tylko dlatego, że jest małą dziewczynką śpiewającą głębokie i dorosłe piosenki, a w PL ludzi to kręci

W pierwszej edycji też była taka mała Klaudia Kulawik i jakoś nie wygrała bo mniej litosci wzbudziła... gdyby nie umiała spiewać to nie doszłaby tak daleko i jury by jej nie chwaliło
Ja ogólnie się zawiodłam ze prawie same osoby śpiewające + 2 zespoły tańczace. Jakiś taki ten program był nudny jak dla mnie

A co do Kamila Bednarka to moim zdaniem przyszedł do Mam Talent wypromować siebie i swój zespół bo jeszcze przed finałem wydali płytę http://fenixmusic.pl/starguardmuffin/ i w empiku też można kupić http://www.empik.com/szanuj-star-guard-muffin,prod59200201,muzyka-p
napisał/a: beatka950 2010-11-28 11:36
A więc wygrała Magda Welc.. na początku byłam nastawiona do niej negatywnie, że bierze wszystkich na litość.. bo kto by nie zagłosował na taką wrazliwą dziewczynkę.. ale zmieniłam zdanie. Ciszę się że ona wygrała Ma piękny głos.. i pieniądze też komu jak komu ale jej się należą. Bo te wszystkie inne wokalistki przejadły mi się Tylko nie rozumiem dlaczego Sabina Jeszka dostała 100 tys. ? Tvn zobaczył że widzom spodobali sie wokaliści i jest ich naprawdę sporo więc teraz będzie X- factor i nikt nie będzie narzekał
napisał/a: ~gość 2010-11-28 11:43
margaret napisal(a):jury by jej nie chwaliło
to dla mnie nie argument, bo we wszystkich odcinkach tej edycji, które widziałam, to jury wszystkim właziło w tyłki

dla mnie jak już miałby wygrywac ktoś śpiewający, to tylko Genek Loska
napisał/a: ~gość 2010-11-28 12:51
Rooda666 napisal(a): to tylko Genek Loska

Genek the best, bardzo dobrze że nie wystąpił (w sumie to słyszałam różne opinie dlaczego tak się stało), tym samym wg mnie pokazał tvn-owi że ma ich w głębokim poważaniu.

mój faworyt nie wygrał. nigdy już nie zaszczycę mam talent swoją obecnością przed tv. a ta mała w ogóle wg mnie głosu nie ma. pieniądze są każdemu potrzebne a takie łapanie że dom kupi rodzicom, ok. fajnie. ale ja nie będę się tym emocjonować i udawać że mi się podobało

jeśli chodzi o tap madl to od początku lubiłam poline ważne że kasia odpadła, teraz w sumie wszystko jedno która wygra.
napisał/a: ~gość 2010-11-28 13:02
pomarańcza napisal(a):Rooda666 napisał/a:
to tylko Genek Loska

Genek the best, bardzo dobrze że nie wystąpił (w sumie to słyszałam różne opinie dlaczego tak się stało), tym samym wg mnie pokazał tvn-owi że ma ich w głębokim poważaniu.
bo on właśnie taki jest :)
ile razy na wagarach przez niego byłam, to nie zliczę, ale o wiele przyjemniej jest siedzieć na chodniku i słuchac, jak gra i śpiewa, niż nudzić się na zajęciach