mam talent

napisał/a: Nadiya1 2010-12-03 11:26
daffodil tak, mam telefon w plusie i nie dochodziły SMSy .
napisał/a: daffodil1 2010-12-04 00:21
Journeyman(ka), o no to widzisz... nie wiem co w końcu dalej z tą sprawą...już się nie wgłębiałam.
napisał/a: Nadiya1 2010-12-04 11:16
Napewno nic z tym nie zrobią. Ale samo to jak potraktowali Kamila po ogłoszeniu wyników- totalna olewka. W końcu chłopak się wkurzył, machnął rękami i sobie zszedł ze sceny...
napisał/a: ~gość 2010-12-04 13:55
Journeyman(ka), też słyszałam o tych przekrętach. dla mnie Piotr był number 1, ale gdybym miała wybierać spośród Welc i Kamila, to oczywiście Kamil powinien wygrać.. ale cóź.. to jest tvn..
napisał/a: beatka950 2010-12-04 16:45
Ale czytałam dziś że płyta Kamila Bednarka jest na 4 miejscu najlepiej sprzedających się płyt więc może on i nawet odniesie większy sukces od tej małej..
napisał/a: ~gość 2010-12-18 02:59
beatka950 napisal(a):Ale czytałam dziś że płyta Kamila Bednarka jest na 4 miejscu najlepiej sprzedających się płyt więc może on i nawet odniesie większy sukces od tej małej..

Ja tam nie trawie tego Bednarka... on działa w drugiej lidze, mogę go olać spokojnie, dla mnie osobiście powinien wygrać Genek Loska... taki uliczny grajek z Krakowa...
https://www.youtube.com/watch?v=b8RpeAbjPJM
napisał/a: Nadiya1 2010-12-18 11:14
napisal(a):Ja tam nie trawie tego Bednarka... on działa w drugiej lidze, mogę go olać spokojnie, dla mnie osobiście powinien wygrać Genek Loska... taki uliczny grajek z Krakowa...

Wiem o kim mówisz ;). Nawet fajnie się go słucha...
napisał/a: ~gość 2010-12-19 04:47
Eastwood napisal(a):taki uliczny grajek z Krakowa..
Wrocławia :P
napisał/a: lasica1 2010-12-21 19:00
chyba sporej czesci mlodych dziewczyn podobaja sie goscie jak bednarek czy lisiecki. zreszta nie tylko nastolatkom sie podoba bo i na zajeciach w [Mod: reklama usunięta] i w pracy slyszalam pewne komentarze na temat chlopakow. wg mnie program powinien promowac troche inne palenty, a nie tylko spiew
napisał/a: KokosowaNutka 2010-12-27 17:20
Wiecie co mi sie nie podoba w tym wszystkim? Wysmiewanie tej malej co wygrala.. Wszyscy z niej maja beke, ze wziela na litosc, ze spiewajace dzieci maja fory itp.. Zapominaja jednak o tym, ze dziewczyna ma rzeczywiscie swietny glos, niejeden dorosly moglby jej pozazdroscic. Dlatego nie rozumiem skad tyle niemilych komentarzy w mediach, na forach internetowych, itp.
napisał/a: repcak1 2011-11-17 17:03
Kolejna edycja prawie dobiega końca a tutaj cicho... oglądacie? Czy już się wam znudziło? Macie jakiś faworytów?
napisał/a: ~gość 2011-11-17 18:00
repcak napisal(a):oglądacie?
nie oglądam tv już pd kilku lat. A coś ciekawego teraz jest?