Komisarz Alex na tropie przestępców

napisał/a: Malutka Kicia 2012-04-19 12:54
Oglądacie ten serial? Ja zdecydowanie mogę go polecić, oglądałam prawie wszystkie odcinki i moim zdaniem są fajne. Podobają mi się zwłaszcza motywy poruszane w każdym z odcinków, nie są takie łatwe do odczytania, ale to dobrze, że człowiek się musi zastanawiać i myśleć.

W tak zaskakujące wątki sprytnie wplatane są ciekawe i doprowadzające do łez przerywniki. Jak oglądaliście, to wiecie, że chodzi o sceny z Puchałą i lekarzem z prosektorom. Ci dwaj za każdym razem doprowadzają mnie do łez. Też takie macie odczucia?
napisał/a: Rooda666 2012-04-19 13:54
dla mnie tragedia
kolejna nieudana polska przeróbka dobrego zagranicznego serialu
napisał/a: Malutka Kicia 2012-04-20 09:56
Lily Luna napisal(a):dla mnie tragedia
kolejna nieudana polska przeróbka dobrego zagranicznego serialu


Czemu nieudana przeróbka, przecież jak się kręci coś na podstawie czegoś to nie może być to do końca takie same. Przecież każdy aktor gra na swój specyficzny sposób, a wydaje mi się, że obsada w tym serialu jest fajna. Wiecie co, wreszcie nie oglądamy tych samych twarzy, bo to byłoby nudne, a tak staje się ciekawsze.

Zawsze zastanawia mnie to, jak pies może grać swoją rolę? Przecież to jest zwierzę i nie zawsze jest się w stanie go okiełznać.
napisał/a: Rooda666 2012-04-20 11:23
Malutka Kicia napisal(a):Lily Luna napisał/a:
dla mnie tragedia
kolejna nieudana polska przeróbka dobrego zagranicznego serialu


Czemu nieudana przeróbka
ponieważ mi się kompletnie nie podoba ;)

Malutka Kicia napisal(a):jak się kręci coś na podstawie czegoś to nie może być to do końca takie same
co nie znaczy, że musi być gorsze. A to JEST gorsze.

napisal(a):Zawsze zastanawia mnie to, jak pies może grać swoją rolę? Przecież to jest zwierzę i nie zawsze jest się w stanie go okiełznać.
inteligentne zwierzę + dobry trener = świetna zwierzęca rola aktorska :)
Kiedyś czytałam taki giga artykuł, jak wygląda praca ze zwierzętami na planie filmowym... jak go jakimś cudem znajdę, to tu wrzucę ;)
napisał/a: lodowa 2012-05-16 18:29
Obejrzałam tylko dwa odcinki i juz mnie znudził.
napisał/a: MaciekE 2012-06-04 20:52
Scenariusze odcinków są kiepskie.