Jakie książki lubicie czytać najbardziej?

napisał/a: agacik5555 2010-10-23 14:38
Ja ostatnio zaczytuję się w Paulo Coelho. Każda jego książka przenosi mnie w inny wymiar
napisał/a: korozja 2010-10-27 12:59
Gvalch'ca napisal(a):
izuniaaa napisal(a):Obecnie zagłębiam się w Świecie Dysku :P T. Pratchett'a

Przeczytałam Kolor magii i Blask fantastyczny tej serii. Niczego sobie, niedługo pewnie kupie trzecią część.


Dwie pierwsze części są stosunkowo słabe!!! Wyobraź sobie co będzie potem. Osobiście polecam cykl o Śmierci, zwłaszcza "Wiedźmikołaja" na święta. Świetna przeciwwaga dla szerzącej się wkoło plastikowo-amerykańskiej atmosfery Bożego Narodzenia.
napisał/a: ~gość 2010-10-27 14:00
Pipka napisal(a):Dwie pierwsze części są stosunkowo słabe!!! Wyobraź sobie co będzie potem. Osobiście polecam cykl o Śmierci, zwłaszcza "Wiedźmikołaja" na święta. Świetna przeciwwaga dla szerzącej się wkoło plastikowo-amerykańskiej atmosfery Bożego Narodzenia.
Wiedźmikołaj to podstawa ja jeszcze polecam cykl o straży miejskiej!!
napisał/a: takaona1 2010-11-06 14:28
ja uwielbiam fantasy. jest w tej dziedzinie tyle pieknych ksiazek! nie mam juz miejsca na polkach od czasu do czasu lubie filozofie.
napisał/a: Escherichia1 2011-01-03 01:15
Zdecydowanie kryminaly :)
napisał/a: freddie 2011-01-18 21:20
Ja generalnie również chętnie sięgam po wszelkiej maści thrillery i kryminały, ale chyba jeszcze chętniej po horrory i fantasy. Teraz za niedługo wychodzi właśnie "Zmorojewo" (Jakuba Żulczyka) i ma to być dokładnie książka z tego gatunku, tak więc czekam na nią niecierpliwie:)
napisał/a: Itzal 2011-01-18 23:45
Czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce, byleby nie mialo cyferek w tekscie, mój umysł nie trawi takich ślaczków Nie jest w stanie to przerobic na "jezyk czytany"
napisał/a: aneciak78 2011-02-10 15:31
Psychologiczne, biografie, i książki takie jak np. [Mod: reklama usunięta] - osadzone w konkretnym miejscu, silnie z nim związane, takie trochę przez to historyczne, bo ukazujące już często to, czego nie ma. Może coś polecicie?
napisał/a: ~gość 2011-02-10 15:36
Właściwie wszystko z wyjątkiem romansów ( nie trawię ich)
napisał/a: kolumbijka 2011-03-09 14:47
Ja ostatnio ponieważ na co dzien mam straszie napiety grafik to jak wracam do domu i mam ochote cos poczytac to zazwycaj siegam po cos przy czym mozna sie wyluzowac i odpoczac. W ostatni weekend przeczytalam ksiazke "Jillian Westfield wyszła za mąż" i jestem nią absolutnie urzeczona. fantastycznie mi sie ja czytalo. Polecam dla wszystckich, ktorzy potrzebuja troszke relaksu.
napisał/a: BosiaB 2011-03-09 14:52
Głównie to kryminały i książki oparte na faktach. A ogólnie to wszystko, co mnie wciągnie po kilku stronach Poza romansidłąmi, których tak jak jocki nie trawię
napisał/a: szprycha1 2013-08-17 22:30
Teraz jest bardzo duza moda na ksiazki erotyczne poniewaz moja kolezanka prowadzi biznes zwiazany z ksiazkami wiec jest bum na ten typ ksiazki :)